Šálka čokolády2015-09-30T12:20:41+00:00

“Šálka čokolády – stretnutia nielen pre koučov”

Každý mesiac v centre Košíc

Šálka čokolády je formát, ktorý je v Košiciach prvý svojho druhu. agile-coaching-group_iZ1XvZxXpZ1XfZ87232792-19348575477-1_jpgXsZ87232792xIMVytvárame platformu pre koučov profesionálov, sympatizantov koučovania, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá sa chce o súbore koučovacích nástrojov a benefitov dozvedieť viac. Alebo jednoducho si môžete pozrieť ako vystupuje človek, ktorý by mohol byť vaším potenciálnym koučom. Tieto stretnutia sa budú konať pravidelne každý mesiac a našou ambíciou je, aby boli bezplatné.

Prečo sa oplatí prísť? Pretože túto akciu pre vás pripravujú koučovia, ktorí svoje povolanie milujú a je to poznať na ich práci. Pretože koučing a koučovací prístup je dnes alfou a omegou pre profesionálov, úspešný obchod, rodičov, študentov či učiteľov. Pretože zdieľanie je viac ako súťaženie. A my sme presvedčení, že spolu dokážeme viac.

Budeme veľa rozprávať o koučingu, AHA nádychoch, rozdielom medzi „koučom, kaučom a gaučom“, budeme sa koučovať (či už skupinovo alebo jednotlivci) a tiež nevynecháme inšpirácie pre náš vzájomný osobnostný rozvoj.

Kto to varí, pripravuje, dochucuje a servíruje? 

Lenka Hrubovská, Tomáš Gebe (www.kouc.club) a Martina Magic  

Tešíme sa na vás!

Aktuálne informácie nájdete vždy tu.