Koučovacia business mastermind skupina Košice2019-04-16T11:04:24+00:00

Či svoj projekt máš ešte len v mysli alebo už máš podnikateľský plán,

zíde sa ti skupina podobne zmýšľajúcich žien.

Už na to všetko nemusíš byť sama.

Je tu jedinečná koučovacia mastermind skupina v Košiciach.

Predstav si, že ťa ľudia okolo teba nenechajú spadnúť.

Predstav si, že ťa ľudia okolo motivujú v tom, aby si dosiahla viac, než si momentálne myslíš, že dokážeš.

Predstav si, že máš okolo seba ľudí, ktorí ťa prijímajú natoľko, že si môžeš dovoliť byť úplne úprimná.

Volám sa Martina Magic, som kouč a lektor. Rozhodla som sa vytvoriť prvú ženskú mastermind skupinu v Košiciach. Je to platforma, ktorá mi tu veľmi chýbala. Okrem toho som aj mama a tak času nemám na plýtvanie, a ty?

Túto skupinu vediem koučovacím prístupom, takže garantujem efektívnu a podporujúcu atmosféru.

Efektívnu, pretože neprokrastinuješ a plníš svoje ciele.

Podporujúcu preto, lebo sme všetky na jednej lodi a pomáhame si navzájom.

Čo je to koučovací mastermind program?

Tento program je navrhnutý tak, aby ti pomohol prekonať výzvy s pomocou kolektívnej inteligencie a skúseností ostatných.

Sú to stretnutia na pravidelnej báze (každé 2 týždne) v celkovej dĺžke 3 mesiace. Jedno stretnutie trvá cca 2 hodiny. Stretneme sa v príjemnom prostredí, pri šálke kávy alebo čaju. Program je tvorený pre maximálne 4 účastníčky. Takýmto spôsobom viem každej účastníčke zabezpečiť rovnaký priestor na riešenie tém, s ktorými prichádza.

Čo sa deje počas mastermind programu?

  • Pracuješ na svojich cieľoch efektívnejšie.

  • Dostávaš koučovaciu podporu, aby si objavila svoje odpovede.

  • Zdieľaš svoje problémy a úspechy s ďalšími účastníčkami.

  • Navzájom sa inšpirujeme spätnou väzbou.

  • Zbavíš sa pocitu „som na to sama“.

  • Spoluprácou získavaš kontakty, odporúčania a partnerov na svoje projekty.

  • Networkuješ – získaš prístup k skupinám ďalších účastníčok.

  • Učíš sa nové veci – získavaš riešenia zo spolupráce s jedinečnými ľuďmi.

Účasť na mastermind programe ti dá doslova Master (majstrovskú) Mind (myseľ). Zistíš, že vieš myslieť vo veľkom a rozširovať svoju zónu komfortu. Mastermind skupiny sú úžasné a dokážu s Tvojím biznisom, ako aj s Tebou,  urobiť zázraky. Je to efektívne strávený čas a navyše si pritom môžeš užiť aj zábavu.

Ďalšiu mastermind skupinu v Košiciach otváram v MÁJI 2019. 

Počet miest v skupinke je prísne limitovaný pre 4 ženy! Je to preto, aby sme vytvorili bezpečné prostredie a každá účastníčka mala priestor pre svoje témy. 

Predbežné termíny stretnutí:

13. mája, 20. mája, 27. mája, 3. júna, 10. júna, 24. júna

(Na termínoch sa vždy vieme vzájomne dohodnúť 🙂 )

Referencie účastníčok mastermind programu

Mastermind program mi dodal odvahu k novým krokom a splneniu úloh, ktoré som odkladala. Taktiež som našla odpovede na mnohé motivačné i praktické otázky týkajúce sa podnikania. Navyše, kontakty získané v skupinke mi dopomohli k rozhodnutiu začať podnikať a to vďaka príležitosti, ktorá sa naskytla – konkrétne to bolo nájdenie priestoru. Veľmi sa mi páčila priateľská a uvoľnená atmosféra. Som introvert a na začiatku som mala obavy, ale tie sa okamžite rozplynuli. Martina navodila atmosféru „akoby sme sa poznali roky“. Správnymi otázkami nás vedela usmerniť, aby sme našli konkrétne odpovede a zbytočne nestáli zaseknutí na nepodstatných veciach. Mastermind program vrelo odporúčam.

Mgr. Michaela Takáčová, www.aurabeauty.sk

referencia 2

Ivana Ungvarská, www.somfit.eu

referencia 3

Eva Tracíková, www.vawa.sk

referencia 4

Viktória Zemančíková
Chcem sa prihlásiť do mastermind skupiny!

BONUS pre prihlásené do 1. mája:

Individuálny koučing v hodnote 40€ 

V rámci individuálneho koučovacieho rozhovoru vám budem plne k dispozícii ako kouč. Preskúmate svoje témy a nájdete odpovede na svoje otázky.

Počas tohto dôverného rozhovoru sa vyberieme spoločne na cestu za vašimi cieľmi. Vďaka môjmu koučovaciemu umeniu (aktívnemu počúvaniu, silným otázkam a i.) a vďaka vašej vlastnej expertíze dospejete k riešeniam efektívnejšie.

BONUS pre všetky účastníčky:

Prístup do uzavretej Facebook skupiny

V rámci mastermind programu pre účastníčky vytváram uzavretú skupinu na Facebooku, kde spolu komunikujeme medzi stretnutiami. Je to kreatívny a rozvojový priestor, kde si dávame spätnú väzbu, rady a riešime aktuálne témy aj mimo stretnutí. Prístup do tejto skupiny Ti ostane aj po skončení programu.

Koľko Ťa bude MasterMind program stáť?

2 hodiny každé 2 týždne po dobu 3 mesiacov, t.z. celkovo 6 stretnutí = 12 hodín tvojho času.

Je to veľa času v Tvojom rozvrhu? A teraz sa pozri na tie hodiny a hodiny, ktoré tráviš či už na kurzoch, počúvaním podcastov alebo na internete. Ako Ti to funguje? V mojom mastermind programe tráviš čas efektívne (žiadne babské tliachanie pri kávičke) a pracuješ na svojej vlastnej agende, nie na mojej. Na kurze máš minimálne 10 účastníkov a často sa k slovu ani nedostaneš. Tu na každom stretnutí budeš mať priestor riešiť svoje témy. Každé stretnutie Ťa bude posúvvať vpred, to Ti garantujem.

Poplatok za tento rozvojový koučovací program je 189€. Viem Ti ponúknuť možnosť zaplatiť na dve splátky. (alebo to môžeš mať celkom bezplatne v rámci výzvy Národného podnikateľského centra, napíš mi a dozvieš sa viac.) Je to málo alebo veľa? Keď si to prepočítaš, tak je to 15€ za hodinu konkrétneho rozvoja Tvojho podnikania, čiže 30€ na stretnutie. V cene je moja práca, prenájom priestorov, drobné občerstvenie a pracovné materiály.

Pridaj sa k nám! 

Mailuj alebo telefonuj:

mm@martinamagic.sk                      +421 905 126 698

P.S.: Ak sa Tvoje podnikanie klasifikuje ako malý alebo stredný podnik, môžeš mať túto službu bezplatne! Informuj sa u mňa ešte dnes a zistíme, či vieš mať tento program hradený cez Národné podnikateľské centrum.

Chcem sa prihlásiť do mastermind skupiny!

Často kladené otázky

Nie! Toto je základná podmienka, že účastníčky sú vždy z odlišných odvetví a navzájom si nekonkurujú.

Vždy sa vieme dohodnúť a prispôsobiť. Je možné sa spojiť aj cez Skype, ak budú ostatné členky súhlasiť.

Samozrejme, vystavím Ti riadnu faktúru. 🙂

Je mojou profesionálnou cťou držať všetky stretnutia v dôvernej a podporujúcej atmosfére. Zároveň to vyžadujem aj od členiek skupiny. Zatiaľ sme si vždy vybudovali vzťah založený na rešpekte a dôvere.

Nie, mastermind program je tvorený ako celok. Koncepcia je cielene tvorená tak, aby sme vytvorili bezpečné a podporujúce prostredie, v ktorom účastníčky dosahujú svoje ciele efektívnejšie.