Či svoj projekt máš ešte len v mysli alebo už máš podnikateľský plán,

zíde sa ti skupina podobne zmýšľajúcich žien.

Už na to všetko nemusíš byť sama.

Je tu jedinečná koučovacia mastermind skupina v Košiciach.

Predstav si, že ťa ľudia okolo teba nenechajú spadnúť.

Predstav si, že ťa ľudia okolo motivujú v tom, aby si dosiahla viac, než si momentálne myslíš, že dokážeš.

Predstav si, že máš okolo seba ľudí, ktorí ťa prijímajú natoľko, že si môžeš dovoliť byť úplne úprimná.

Volám sa Martina Magic, som kouč a lektor. Rozhodla som sa vytvoriť prvú ženskú mastermind skupinu v Košiciach. Je to platforma, ktorá mi tu veľmi chýbala. Okrem toho som aj mama a tak času nemám na plýtvanie, a ty?

Túto skupinu vediem koučovacím prístupom, takže garantujem efektívnu a podporujúcu atmosféru.

Efektívnu, pretože neprokrastinuješ a plníš svoje ciele.

Podporujúcu preto, lebo sme všetky na jednej lodi a pomáhame si navzájom.

Čo je to koučovací mastermind program?

Tento program je navrhnutý tak, aby ti pomohol prekonať výzvy s pomocou kolektívnej inteligencie a skúseností ostatných.

Sú to stretnutia na pravidelnej báze v celkovej dĺžke 2 mesiace. Jedno stretnutie trvá cca 2 hodiny. Stretneme sa v príjemnom prostredí, pri šálke kávy alebo čaju. Program je tvorený pre maximálne 4 účastníčky. Takýmto spôsobom viem každej účastníčke zabezpečiť rovnaký priestor na riešenie tém, s ktorými prichádza.

Čo sa deje pred začatím mastermind programu?

Pred začatím mastermind programu si počas individuálnej (bezplatnej) konzultácie prejdeme Tvoje ciele a očakávania. Lepšie sa spoznáme a dohodneme si zásady našej spolupráce. Ak zistíš, že tento program nie je Tvoja šálka kávy, nebudeme pokračovať ďalej.

Čo sa deje počas mastermind programu?

  • Pracuješ na svojich cieľoch efektívnejšie.

  • Dostávaš koučovaciu podporu, aby si objavila svoje odpovede.

  • Zdieľaš svoje problémy a úspechy s ďalšími účastníčkami.

  • Navzájom sa inšpirujeme spätnou väzbou.

  • Zbavíš sa pocitu „som na to sama“.

  • Spoluprácou získavaš kontakty, odporúčania a partnerov na svoje projekty.

  • Networkuješ – získaš prístup k skupinám ďalších účastníčok.

  • Učíš sa nové veci – získavaš riešenia zo spolupráce s jedinečnými ľuďmi.

Účasť na mastermind programe ti dá doslova Master (majstrovskú) Mind (myseľ). Zistíš, že vieš myslieť vo veľkom a rozširovať svoju zónu komfortu. Mastermind skupiny sú úžasné a dokážu s Tvojím biznisom, ako aj s Tebou,  urobiť zázraky. Je to efektívne strávený čas a navyše si pritom môžeš užiť aj zábavu.

Čo obsahuje mastermind program?

Úvodná individuálna konzultácia (30 min) – preberieme Tvoje ciele, očakávania a požiadavky

Mastermind program so skupinou podnikateliek – 3 stretnutia po 2 hodiny, každé 2 týždne

Záverečný individuálny business koučing (60 min) – zameriame sa na vaše aktuálne business témy, objavíte svoje odpovede, smery a akčné kroky

Chceš sa najprv dozvedieť, čo to mastermind program je a ako Ti bude užitočný? 

Tak príď na otvorené bezplatné stretnutie a dozvieš sa všetko, čo potrebuješ.

KEDY?

Pondelok 27. mája 2019 od 15:30 hod.

Ďalšiu mastermind skupinu v Košiciach otváram v júni 2019. 

Počet miest v skupinke je prísne limitovaný pre 4 ženy! Je to preto, aby sme vytvorili bezpečné prostredie a každá účastníčka mala priestor pre svoje témy. 

Predbežné termíny stretnutí:

pondelky alebo štvrtky popoludní

(Na termínoch sa vždy vieme vzájomne dohodnúť 🙂 )

Referencie účastníčok mastermind programu

Mastermind program mi dodal odvahu k novým krokom a splneniu úloh, ktoré som odkladala. Taktiež som našla odpovede na mnohé motivačné i praktické otázky týkajúce sa podnikania. Navyše, kontakty získané v skupinke mi dopomohli k rozhodnutiu začať podnikať a to vďaka príležitosti, ktorá sa naskytla – konkrétne to bolo nájdenie priestoru. Veľmi sa mi páčila priateľská a uvoľnená atmosféra. Som introvert a na začiatku som mala obavy, ale tie sa okamžite rozplynuli. Martina navodila atmosféru „akoby sme sa poznali roky“. Správnymi otázkami nás vedela usmerniť, aby sme našli konkrétne odpovede a zbytočne nestáli zaseknutí na nepodstatných veciach. Mastermind program vrelo odporúčam.

Michaela Takáčová, www.aurabeauty.sk

Som vďačná za získanie nových podnetov,  informácií, kontaktov najmä od ostatných účastníkov, možnosť zdieľania skúseností, tipy, čo môže pomôcť a čo nie od kolegýň v podnikaní. Koncept mastermind sa mi veľmi páči, vzhľadom na možnosť spoznať ostatné podnikateľky, inšpirovať sa ich prácou a aplikovať nové informácie do svojho businessu. Ako veľmi užitočnú vnímam aj našu súkromnú Facebook skupinu, ku ktorej sa môžem vracať, lebo som nestihla z nej čerpať počas trvania programu. Mastermind program odporúčam.

Eva Tracíková, www.vawa.sk
Chcem sa prihlásiť do mastermind skupiny!

BONUS pre všetky účastníčky:

Individuálny koučing v trvaní 60 minút v hodnote 60€ 

V rámci individuálneho koučovacieho rozhovoru vám budem plne k dispozícii ako kouč. Preskúmate svoje témy a nájdete odpovede na svoje otázky.

Počas tohto dôverného rozhovoru sa vyberieme spoločne na cestu za vašimi cieľmi. Vďaka môjmu koučovaciemu umeniu (aktívnemu počúvaniu, silným otázkam a i.) a vďaka vašej vlastnej expertíze dospejete k riešeniam efektívnejšie.

BONUS pre všetky účastníčky:

Prístup do uzavretej Facebook skupiny

V rámci mastermind programu pre účastníčky vytváram uzavretú skupinu na Facebooku, kde spolu komunikujeme medzi stretnutiami. Je to kreatívny a rozvojový priestor, kde si dávame spätnú väzbu, rady a riešime aktuálne témy aj mimo stretnutí. Prístup do tejto skupiny Ti ostane aj po skončení programu.

Koľko Ťa bude MasterMind program stáť?

2 hodiny každé 2 týždne, t.z. celkovo 3 stretnutia = 6 hodín tvojho času.

Je to veľa času v Tvojom rozvrhu? A teraz sa pozri na tie hodiny a hodiny, ktoré tráviš či už na kurzoch, počúvaním podcastov alebo na internete. Ako Ti to funguje? V mojom mastermind programe tráviš čas efektívne (žiadne babské tliachanie pri kávičke) a pracuješ na svojej vlastnej agende, nie na mojej. Na kurze máš minimálne 10 účastníkov a často sa k slovu ani nedostaneš. Tu na každom stretnutí budeš mať priestor riešiť svoje témy. Každé stretnutie Ťa bude posúvvať vpred, to Ti garantujem.

Poplatok za tento rozvojový business koučovací program je 188€. Viem Ti ponúknuť možnosť zaplatiť na dve splátky. (alebo to môžeš mať celkom bezplatne v rámci výzvy Národného podnikateľského centra, napíš mi a dozvieš sa viac.) Je to málo alebo veľa? Keď si to prepočítaš, tak je to 62€ za jedno 2 hodinové stretnutie konkrétneho rozvoja Tvojho podnikania, čiže 31€ na hodinu. V cene je moja práca, prenájom priestorov, drobné občerstvenie a pracovné materiály.

V prípade záujmu sa vieme dohodnúť na ďalších stretnutiach a naplánovať konkrétny rozvoj pre Tvoje podnikanie.

Pridaj sa k nám! 

Mailuj alebo telefonuj:

[email protected]                      +421 905 126 698

P.S.: Ak sa Tvoje podnikanie klasifikuje ako malý alebo stredný podnik, môžeš mať túto službu bezplatne! Informuj sa u mňa ešte dnes a zistíme, či vieš mať tento program hradený cez Národné podnikateľské centrum.

Chcem sa prihlásiť do mastermind skupiny!

Často kladené otázky

Vždy sa vieme dohodnúť a prispôsobiť. V prípade potreby vieme hovory cez Zoom nahrávať.

Samozrejme, vystavím Ti riadnu faktúru. 🙂

Je mojou profesionálnou cťou držať všetky stretnutia v dôvernej a podporujúcej atmosfére. Zároveň to vyžadujem aj od členov skupiny. Zatiaľ sme si vždy vybudovali vzťah založený na rešpekte a dôvere.

Nie, mastermind program je tvorený ako celok. Koncepcia je cielene tvorená tak, aby sme vytvorili bezpečné a podporujúce prostredie, v ktorom účastníci dosahujú svoje ciele efektívnejšie.

Čo ak si adoptuješ presvedčenie, že konkurencia neexistuje? Každý z nás sme jedinečný a priťahujeme iných klientov – žije sa mi úžasne s presvedčením, že aj na Slovensku a v Čechách je dostatok klientov pre všetlých z nás. Hojnosť v mysli a srdci je aspekt, ktorému sa určite budeme počas mastermind venovať. 🙂