Máte radi krásne a užitočné dary?

darčekový poukaz na zážitkový workshop
profesionálny kouč

V koučovacom rozhovore sa spája užitočný zážitok a krásne zmeny. Alebo je to naopak? Predstavte si, že by vám niekto daroval vstupenku do novej, nepopísanej kapitoly vášho života. Súhlasili by ste? Vykročili by ste?

A teraz si predstavte, čo by to znamenalo pre vášho blízkeho, keby bol obdarovaný možnosťou zmeniť časť života, ktorú si sám vyberie. Časť života, nad ktorou sa potrebuje zamyslieť, ktorá ho možno trápi, ktorú potrebuje riešiť.

Darovaním poukážky na koučovací rozhovor darujete tú najvzácnejšiu komoditu – čas.

Táto poukážka znamená, že ten, kto ju obdrží, dostane čas venovaný len sebe. Počas koučingu sa bude s mojou pomocou venovať svojim témam, na ktoré sa potrebuje pozrieť inými očami.

Ak by ste radi darovali poukaz na niektorý z mojich workshopov, aj takúto možnosť ponúkam. Stovky rodičov, ktorý za rok 2017 prešli mojimi workshopmi sa vyjadrili, že to bolo nesmierne inšpirujúce a obohacujúce. Najviac oceňovali príjemné podporujúce prostredie, užitočné techniky, ktoré im pomáhajú zvládnuť menej slnečné dni a zážitky z cvičení, ktoré im priniesli nové pohľady na ich život s deťmi. Viac o workshopoch sa dočítate tu.

Darčekový poukaz si môžete objednať na [email protected], alebo vyplnením kontaktného formulára. Prípadne ma kontaktujte telefonicky. Poukazy sú k dispozícii vo všetkých hodnotách podľa aktuálneho cenníka.