zážitkové workshopy z dielne Martiny Magic po 5 rokoch opäť naživo v Košiciach!

Ako zažívať harmonické vzťahy

Blízke a láskyplné vzťahy plné rešpektu a porozumenia boli pre mňa vždy top priorita, ale dlho som podľa toho nekonala. Nerozumela som, ako súvisí to, čo sa mi odohráva v mysli s nedorozumeniami okolo mňa. Nevnímala som signály môjho tela, keď mi radilo, ako sa zachovať.

Ten moment, kedy som prestala opravovať svet okolo mňa a naučila sa porozumieť môjmu vnútornému svetu mi zmenil celý život. K lepšiemu. Silná myseľ, ktorú ovládame my a nie ona nás, má zásadný vplyv na naše prežívanie a tým pádom aj na vzťahy.

Za posledných 9 rokov práce so stovkami klientov som objavila funkčný a udržateľný systém, vďaka ktorému každý, kto chce, dokáže:

  • ovládnuť pochybnosti a stres, aby reakcia vyvolala porozumenie a dohodu,
  • nastaviť si hranice v súlade so svojimi hodnotami, aby konanie bolo bez výčitiek a viny,
  • konať odvážne, aby sa vytvorili základy pre naplnený a (s)pokojný život.

Chceš porozumieť svojej mysli, aby si našla spôsoby ako zlepšiť svoje vzťahy?  

Trápi ťa, že tvoj dôležitý vzťah chradne a túžiš nájsť spôsob, ktorý ti umožní ho zlepšiť? 

A čo tvoj vzťah k sebe – kedy si naposledy navzdory okolnostiam dala seba na prvé miesto?

Volám sa Martina Magic a som koučka a expertka na posilnenú myseľ. Od roku 2014 pomáham mojím klientom objaviť silu ich mysle vďaka poznatkom z koučovania, neurovedy a mentálneho fitnes. Som veľmi hrdá na moje klientky, ktoré nahradili zúfalstvo z rodinnej situácie láskyplnými vzťahmi, začali sa mať bezpodmienečne rady a po rokoch odriekania, si dovolili dať seba na prvé miesto. Vďaka tomu zažívajú harmonické vzťahy a dokážu ustáť silné emócie a reagovať v kľude, aj keď vôkol nich zúri tornádo. 🙂

Nehovorím, že rozumiem všetkému, ale pomohla som už stovkám žien zmeniť ich život a posilniť myseľ.  Pomocou práce s mysľou a uzemňujúcich cvičení si aj ty vieš priniesť do života udržateľnú zmenu. (Pokojne zabudni na online webinár alebo knihu, ktorú si zhltla, ale nepriniesla želanú zmenu.)

A pritom… Ani to nie je tak dávno, čo som bola v tvojich topánkach.

Tie začiatky rodičovstva spolu s prácou v korporáte a neskôr podnikaním (niekedy všetky tri oblasti v jednom čase) boli sakra náročné.

Spravila som krok dopredu len na to, aby som sa o tri kroky vrátila späť. Mojou výzvou boli bežné životné situácie ako kričiace deti, neporiadok alebo milión požiadaviek na moju hlavu a ja som sa cítila zahĺtená a vybuchla som.

Utápala som sa v kričaní na deti, hádkach s manželom a pocite, že nestíham. A že nie som dosť… Vlastne som dôkazy videla a počula všade naokolo.

Možno niečo podobné zažívaš aj ty teraz? Ak túžiš porozumieť svoju vnútornému svetu, aby si uvidela želané zmeny aj tam vonku, srdečne ťa pozývam na zážitkový workshop „Ako zažívať harmonické vzťahy„.

ČO ZAŽIJEŠ NA WORKSHOPE „Ako zažívať harmonické vzťahy“?

  • počas 2 hodín preskúmaš svoju myseľ a posilníš myšlienkové tendencie, aby si zažívala vo vzťahoch viac lásky, pochopenia a blízkosti,
  • ponoríš sa do tajov svojej mysle, ktoré Ti bežne nie sú prístupné a objavíš vlastné riešenia pre spracovanie stresu či hnevu,
  • zdieľanie skúseností a podporu podobne naladených žien a vytvoríš si plán, ktorý ti pomôže vydržať aj po skončení workshopu.

ČO EŠTE ZÍSKAŠ?

  • silnú motiváciu pre prácu na sebe a svojich vzťahoch,
  • pracovný zošit, ktorý ti pripomenie, ako sa udržať v pokoji, uzemnená a vyrovnaná, 
  • online konzultáciu v trvaní 30 minút na prehĺbenie poznatkov z workshopu (do 1 mesiaca po skončení workshopu), 
  • darček v podobe ďalšej zvýhodnenej spolupráce na svojej mysli.

Workshop „Ako zažívať harmonické vzťahy“ bude zážitkový a akčný (žiadna nudná teória, ktorú si vieš prečítať v knihe) – prevediem Ťa cvičeniami a technikami a na jeho konci budeš mať jasný spôsob, ako ovládnuť svoje myšlienky, aby si si vedome vybrala viac radosti, naplnenia a (seba)lásky. Nielen vo vzťahoch. 🙂

Teším sa na teba.

KEDY?

1.diel: Ako spracovať vnútorného kritika 

streda 26.4. 17:00-19:00

2.diel: Ako porozumieť vnútornému kompasu

streda 17.5. 17:00-19:00

KDE?

FABRIKA 48, Južná trieda 48, Košice

ZA KOĽKO?

33€ / 1 workshop alebo platba naraz za oba 50€
Počet miest je limitovaný!