Máš pocit, že všetci okolo Teba sebavedomo komunikujú,

prezentujú sa na úrovni alebo zvládajú životné výzvy s ľahkosťou?

Túžiš po tom, aby si nakopla svoje seba-vedomie,

zlepšila komunikačné zručnosti a

posilnila svoju vlastnú prezentáciu?

Predstav si, že ťa ľudia okolo teba nenechajú spadnúť.

Predstav si, že ťa ľudia okolo motivujú v tom, aby si dosiahla viac, než si momentálne myslíš, že dokážeš.

Predstav si, že máš okolo seba ľudí, ktorí ťa prijímajú natoľko, že si môžeš dovoliť byť úplne úprimná.

Volám sa Martina Magic, som kouč a lektor. Rozhodla som sa vytvoriť prvú ženskú mastermind skupinu v Košiciach. Je to platforma, ktorá mi tu veľmi chýbala. Verím v to, že ako ženy sa máme podporovať a spolupracovať.

Túto skupinu vediem koučovacím prístupom, takže garantujem efektívnu a podporujúcu atmosféru.

Efektívnu, pretože neprokrastinuješ a plníš svoje ciele.

Podporujúcu preto, lebo sme všetky na jednej lodi a pomáhame si navzájom.

Čo je to koučovací mastermind program?

Tento program je navrhnutý tak, aby ti pomohol prekonať výzvy s pomocou kolektívnej inteligencie a skúseností ostatných.

Sú to stretnutia na pravidelnej báze (každé 2 týždne) v celkovej dĺžke 2 mesiace. Jedno stretnutie trvá cca 2 hodiny. Stretneme sa v príjemnom prostredí, pri šálke kávy alebo čaju. Program je tvorený pre maximálne 4 účastníčky. Takýmto spôsobom viem každej účastníčke zabezpečiť rovnaký priestor na riešenie tém, s ktorými prichádza.

Čo sa deje počas mastermind programu?

  • Pracuješ na zvýšení sebavedomia a komunikačných zručnostiach.

  • Dostávaš koučovaciu podporu, aby si objavila svoje odpovede. Čiže to, čo bude Tebe fungovať.

  • Zdieľaš svoje problémy a úspechy s ďalšími účastníčkami.

  • Navzájom sa inšpirujeme konštruktívnou spätnou väzbou.

  • Máš pocit, že cítiť sa úžasne vo svojej koži a mať sa rada je možné aj pre Teba.

  • Ladíš svoju komunikáciu na pozitívnu nôtu – naučím Ťa naprogramovať si úspech a šťastie.

  • Do Tvojej komunikácie zapracuješ tie najdôležitejšie NLP prvky ako kotvy, raport, mazanie negatívnych informácií, a iné.

  • Učíš sa ako asertívne komunikovať s láskou a sebavedomím. Navonok aj vo vnútri.

Účasť na mastermind programe ti dá doslova Master (majstrovskú) Mind (myseľ). Zistíš, že vieš myslieť vo veľkom a rozširovať svoju zónu komfortu. Mastermind skupiny sú úžasné a dokážu s Tvojím osobnostným rozvojom urobiť zázraky, ak budeš sama chcieť a pustíš sa do akcie. Je to efektívne strávený čas a navyše si pritom môžeš užiť aj zábavu.

Ďalšiu mastermind skupinu v Košiciach otváram v JÚNI 2019. 

Počet miest v skupinke je prísne limitovaný pre 4 ženy! Je to preto, aby sme vytvorili bezpečné prostredie a každá účastníčka mala priestor pre svoje témy. 

Predbežné termíny stretnutí:

pondelky a štvrtky poobede

(Na termínoch sa vždy vieme vzájomne dohodnúť 🙂 )

Chcem sa prihlásiť do mastermind skupiny!

BONUS pre všetky účastníčky:

Individuálny koučing v hodnote 30€ 

V rámci individuálneho koučovacieho rozhovoru vám budem plne k dispozícii ako kouč. Preskúmate svoje témy a nájdete odpovede na svoje otázky.

Počas tohto dôverného rozhovoru sa vyberieme spoločne na cestu za vašimi cieľmi. Vďaka môjmu koučovaciemu umeniu (aktívnemu počúvaniu, silným otázkam a i.) a vďaka vašej vlastnej expertíze dospejete k riešeniam efektívnejšie.

BONUS pre všetky účastníčky:

Prístup do uzavretej Facebook skupiny

V rámci mastermind programu pre účastníčky vytváram uzavretú skupinu na Facebooku, kde spolu komunikujeme medzi stretnutiami. Je to kreatívny a rozvojový priestor, kde si dávame spätnú väzbu, rady a riešime aktuálne témy aj mimo stretnutí. Prístup do tejto skupiny Ti ostane aj po skončení programu.

Koľko Ťa bude MasterMind program stáť?

2 hodiny každé 2 týždne po dobu 2 mesiacov, t.z. celkovo 6 hodín Tvojho času.

Je to veľa času v Tvojom rozvrhu? A teraz sa pozri na tie hodiny a hodiny, ktoré tráviš či už na kurzoch, počúvaním podcastov alebo na internete. Ako Ti funguje to, čo robíš momentálne?

V mojom mastermind programe tráviš čas efektívne (žiadne babské tliachanie pri kávičke) a pracuješ na svojej vlastnej agende, nie na mojej. Na kurze máš minimálne 10 účastníkov a často sa k slovu ani nedostaneš. Tu na každom stretnutí budeš mať priestor riešiť svoje témy. Každé stretnutie Ťa bude posúvvať vpred, to Ti garantujem.

Výhodou tejto mastermind skupiny je oproti bežnému rozvojovému kurzu, že máš všetky výhody kurzu, avšak rozložené počas dlhšieho obdobia, nemusíš si brať dovolenku z práce, vieš pracovať na svojom zlepšovaní medzi stretnutiami a následne dostaneš spätnú väzbu od členiek skupiny.

Poplatok za tento rozvojový koučovací program je 69€. Viem Ti ponúknuť možnosť zaplatiť na dve splátky.  Je to málo alebo veľa? Keď si to prepočítaš, tak je to cca 12€ za hodinu rozvoja Tvojho sebavedomia a komunikačných zručností. V cene je moja práca, prenájom priestorov, drobné občerstvenie a pracovné materiály.

Pridaj sa ku skupine akčných žien, ktoré nemajú čas byť priemerné a chcú žiť naplno! 

Máš ďalšie otázky? Píš alebo telefonuj:

[email protected]                      +421 905 126 698

Chcem sa prihlásiť do mastermind skupiny!

Často kladené otázky

Vždy sa vieme dohodnúť a prispôsobiť. Je možné sa spojiť aj cez Skype, ak budú ostatné členky súhlasiť.

Samozrejme, vystavím Ti riadnu faktúru. 🙂

Je mojou profesionálnou cťou držať všetky stretnutia v dôvernej a podporujúcej atmosfére. Zároveň to vyžadujem aj od členiek skupiny. Zatiaľ sme si vždy vybudovali vzťah založený na rešpekte a dôvere.

Nie, mastermind program je tvorený ako celok. Koncepcia je cielene tvorená tak, aby sme vytvorili bezpečné a podporujúce prostredie, v ktorom účastníčky dosahujú svoje ciele efektívnejšie.

V krajnom prípade, ak by Ti nevyšlo stráženie, bude to možné. Priestory centra, kde sa stretávame sú uspôsobené aj pre detičky. Rozhodne však preferujem stretnutie bez detí, nakoľko pôjde o prácu na Tvojich cieľoch, chceš u seba zmeniť niektoré zručnosti a preto je potrebné sa aj sústrediť a makať na sebe. 🙂