Cítite frustráciu z toho, že vás obklopuje veľa negatívnych správ, myšlienok alebo neúspechov? 

Túžite sa naladiť pozitívne a začať žiť naplno?

Počas mojich koučovacích sedení sa mi klienti často zdôverujú, že sami majú problém, ustáť svoje pozitívne nastavenie vo víre každodenných udalostí.

Premýšľala som, ako im aj vám pomôcť naladiť sa pozitívne, aby ste do života privítali viac radosti a úspechu.

Dnes žijem naplnený život, pretože viem, ako vyťažiť maximum z každej okolnosti, ktorá ma postretne.

Ale vždy tomu tak nebolo.

Tiež som sa v minulosti utápala v negatívnych spomienkach alebo vlastných zlyhaniach. Premárnila som veľa času sústredením sa na to neradostné. Trvalo mi niekoľko rokov, než som objavila silu pozitívnej komunikácie a dôležitosť osobného rozvoja.

Prešla som viacerými výcvikmi koučovania a neurolingvistického programovania (NLP) a vytvorila som si funkčný model, ako nájsť úžitok vo všetkom, čo mi život pripraví.

Dnes sa nad negatívnou udalosťou zamyslím, akonáhle ju zaregistrujem a už v prvej chvíli si ju vedome odkomunikujem pozitívne do svojho vnútra.

Už sa viac neumáram príliš dlho nad negatívnymi správami.

Sklamania a zlyhania si prekladám do pozitívneho jazyka.

Naučím vás, ako  na to!

Volám sa Martina Magic, som kouč a lektor.

Kráčam životom s pozitívnym nastavením, ktoré mi umožňuje nachádzať užitočnosť v rôznych situáciách, ktoré život prináša.

Keď sa obzriem na svoj život, som vďačná. Nemyslím si, že ma postretlo extrémne veľa negatívneho napriek tomu, že som veľa cestovala a musela sa vyrovnať s veľkými zmenami (smrť rodiča, nenaplnené partnerské vzťahy, ťažké pracovné začiatky a zážitky v zahraničí, atď.)

Dnes som šťastná a vyrovnaná a mám recept na to, ako si spokojnosť v živote uchovať. Alfou a omegou pozitívneho života (za slovo „pozitívny“ si doplňte, čo potrebujete: šťastný, úspešný, plný zdravia, lásky, hojnosti…) je KOMUNIKÁCIA. Poznám zásady efektívnej komunikácie, denne ich využívam a učím na svojich workshopoch.

Ako vás budem sprevádzať na vašej pozitívnej ceste?

  • Naučím vás základy vedomej komunikácie. So sebou a s vaším okolím.

  • Pozdvihnete si svoje SEBAvedomie, precítite hrdosť a vďačnosť.

  • Otvorím vám oči, ako si škodíte, keď sa necháte programovať negatívnou komunikáciou.

  • Vycibrím vám uši, aby ste dokázali rozpoznať obmedzujúce presvedčenia, ktoré vám bránia v dosiahnutí toho, po čom túžite.

PRIHLÁSIŤ SA NA KURZ

Čo hovoria účastníci kurzu

„Nalaď sa pozitívne“?

Milá Martina, ďakujem veľmi pekne za Tvoj dnešný vklad pre našu prácu. Kurz „Efektívna komunikácia“ bol veľmi prínosný a ozaj ma  koučing potešil. Rozumiem, že sa Ti páči a veríš mu. Mňa osobne naše dnešné stretnutie opäť o krôčik posunulo k tomu, kde sa máme s  dievčatami vo vzťahu k rodinám smerovať, kde je naša pozícia a to bol vlastne môj nepomenovaný cieľ :). Takže veľká vďaka, verím, že sa  nám podarí spolupracovať aj v budúcnosti.

Mgr. Simona Šimková, riaditeľka CVI Košice

„Martina, chceš povedať, že po uplynutí workshopu budem myslieť už len pozitívne?“ 

To určite netvrdím ? Nikto na svete (triezvy, zdravý jedinec) nie je schopný sa iba usmievať. Všetci zažívame lepšie a horšie chvíle. Som presvedčená, že vám pomôžem tým, že si vďaka cvičeniam počas môjho workshopu zažijete a dostanete pod kožu to, čo prináša pozitívne nastavenie mysle. A pozitívne ladená komunikácia.

Tento workshop vám nezmení život iba jeho absolvovaním. Bude potrebné zdvihnúť zadok a ísť do akcie.

Ak aj neprebehne pozitívna iskra hneď po workshope, odnášate si to, čomu sa v koučingu hovorí posun ozubených koliesok v hlave. Je možné, že vám seminár zasadí len chrobáka do hlavy a celá vec musí dozrieť.

Zmena postoja k sebe a daným témam potrebuje svoj čas. A tiež zodpovednosť a ochotu vykonať zmenu.

Záleží to len a len na vás. Musíte sa do toho pustiť a dôverovať si.

Kurzy z mojej dieľne sú zábavné a zážitkové. 

Načerpáte inšpiráciu a motiváciu s podobne zmýšľajúcimi účastníkmi.

Dozviete sa nové pohľady na tému komunikácie.

Koučovací štýl vedenia kurzu znamená, že vás počas celého večera budem sprevádzať aj ako kouč, t.z. budem vás inšpirovať prísť na svoje vlastné odpovede, premýšľať aj novými smermi a motivovať k činom, ktoré si naplánujete.

Aká je cena 3 hodinového workshopu?

30 Eur na osobu pri platbe vopred.

Počet účastníkov je obmedzený! Dôvodom je individuálny prístup počas workshopu. V prípade neúčasti na workshope sa vstupné nevracia, môžete za seba poslať náhradu :).

Čo je v cene vstupenky?

  • pozitívna a usmievavá lektorka

  • pracovný zošit, ktorý obsahuje hlavné myšlienky workshopu, aby vás motivoval pokračovať v pozitívnej komunikácii aj po skončení kurzu

  • drobné občerstvenie (káva, čaj, minerálka)

  • koučovacie stretnutie/konzultácia v trvaní 30 minút do 2 mesiacov po skončení workshopu (pre prípadné dovysvetlenie informácií z workshopu – osobne alebo cez Skype)

Kedy a kde sa workshop uskutoční?

19. apríla 2018 v Košiciach, miesto bude upresnené, v čase 17:30 – 20:30

CHCEM PRÍSŤ NA KURZ!