6 mesačný individuálny program transformácie podnikania a myslenia

pre koučov, ktorí sú pripravení zvýšiť profit a vplyv

s Martinou Magic

Máš za sebou dlhú cestu. Bohaté skúsensti a kariéru, ktorá Ťa stála veľa potu a driny. Chýbal Ti pocit naplnenia, však? A tak si objavila koučing.

Zďaleka nie si nováčik. No možno sa opäť raz cítiš ako na začiatku. Pretože, čo sa týka budovania koučovacieho podnikania, tam nemáš veľa skúseností. Protichodné informácie, ktoré nasávaš, kade chodíš, marketingoví guru, ktorí Ťa učia, ako sa predať. A pritom Ty túžiš po jednom: koučovať. No dobre, priznaj si to, chceš byť za to aj štedro odmenená. Aby si už do tej druhej práce nemusela vôbec ísť.

Predstav si, že konečne získaš systém, ktorý potrebuješ, aby si vybudovala svoj koučovací biznis.

Predstav si, že vieš, odkiaľ príde Tvoj ďalší vysnívaný platiaci klient a Ty s ľahkosťou predáš svoju službu.

Predstav si, že na tejto ceste máš človeka, ktorý ťa podrží a podporí – nie si na to sama.

Predstav si, že si vybuduješ koučovací biznis v súlade so svojimi hodnotami a potrebami.

Mastermind rozvoja koučovacieho podnikania

Volám sa Martina Magic. V roku 2014 som sa aj ja beznádejne zamilovala do koučingu. Prvé roky som sa cítila ako škrečok v kolese – budovanie webstránky, naháňanie klientov, predávanie sa pod cenu. Úvod do koučovacieho biznisu bol náročný – nerozumela som súvislostiam.

Nevidela som, že rovnako, ako si budujem zručnosti ako kouč, taktiež potrebujem posilňovať svoje podnikateľské zručnosti, ak sa koučovaním chcem živiť.

Ako začínajúci kouč som bola presvedčená, že potrebujem klientovi ukázať moje certifikáty, koľko mám odkoučovaných hodín a aké vzdelanie mám za sebou. Dnes viem, že ľudí zaujímajú iba dve veci a ani jedna nie je o koučovi:

„Rozumieš mi?“ a „Ako mi vieš pomôcť?“

investícia do viacerých medzinárodných programov bola tým, čo moje koučovacie podnikanie a myslenie posunulo na vyššiu úroveň.

Napr. ročná škola biznisu s americkou podnikateľkou, 6 týždňová intenzívna skupinová biznis podpora od americkej mentorky, 1:1 program u anglickej koučky zameraný na content marketing a pred pár rokmi som bola účastníčkou 6 mesačného skupinového koučovacieho programu u úžasného amerického kouča. Do svojho rastu investujem neustále.

Tieto a ďalšie investície (ktoré som neplatila s ľahkosťou, pretože išlo o vysoké sumy) sa napokon ukázali ako to, čo ma posilnilo a posunulo najviac.

Vďaka investovaniu mimo mojej komfortnej zóny (a neraz som si musela aj požičať) som na sebe počas trvania programu pracovala na 150%. Aj v tom je ukryté tajomstvo, prečo nemá zmysel predávať koučing za 30 Eur za hodinu. Nerobíme tým službu ani sebe, ani klientovi.

Čo robí tento individuálny 1:1 Magic program pre koučov najlepšou investíciou?

 • Si maximálne fokusovaná na svoje ciele – predaj Tvojich služieb Ti ide s ľahkosťou.

 • Vytvoríš si profitabilnú marketingovú stratégiu v súlade s tvojimi silnými stránkami a hodnotami.

 • Dostávaš koučovaciu a mentorskú podporu – odstránime limitujúce bloky a nastavíme myseľ na hojnosť a predaj.

 • Rozširuješ svoju kapacitu pre prijímanie – dôležitý aspekt, ktorý blokuje mnoho koučov.

 • Naučíš sa pracovať múdro, nie viac. Business sa dá robiť aj s ľahkosťou a vo flow.

 • Zažívaš pocit „konečne na to celé nie som sama“.

 • Vytváraš si optimalizovaný systém, ktorý pracuje pre Teba. Na konci dňa ide o profit a vplyv.

Čo obsahuje 1:1 Magic program pre koučov?

 • úvodné 1:1 stretnutie  [hodnota: 250 Eur]

Počas tejto session si vytvoríš na mieru šitý plán a naplánujeme tvoj želaný rast v koučovacom biznise, objavíš kritické miesta, na ktoré budeme klásť počas programu dôraz, zostavíme alebo upravíme cestu tvojho zákazníka, atď.

 • moduly programu so zameraním na posilnený mindset kouča [hodnota: 800 Eur]

-> 4 piliere rozvoja koučovacieho podnikania (Kto je môj ideálny klient, Ako vytvoriť neodolateľnú ponuku koučingu, Ako zaplniť kalendár stretnutiami so záujemcami o koučovanie, Ako premeniť záujemcu na klienta)

-> Ako vytvoriť zážitkový webinár, ktorý predáva

-> Objav svoju cieľovku

-> Ako tvoriť texty, ktoré predávajú (storytelling & môj príbeh & písanie predajných textov)

-> a všetky ďalšie, ktoré vytvorím pre koučov – máš ich všetky v cene.

 • Individuálny mentoring a koučing – celkovo do 6 stretnutí [hodnota: 1200 Eur]

Individuálny prístup a maximálny focus na Tvoje témy Ti zabezpečí, že budeš motivovaná napredovať. Ako kouč a mentor som láskavá a dôsledná, ak potrebuješ partnera, ktorý Ťa podporí a pomôže Ti skrátiť časovú os, pracovať múdro nie veľa, tak táto forma spolupráce Ti bude osožná.

 • Podpora cez zdieľaný Google dokument počas trvania programu – [hodnota: na nezaplatenie]

Potrebuješ pomôcť s tvorením textov, videí alebo grafiky? Oceňuješ, keď sa aj medzi stretnutiami môžeš s niekým poradiť a dostať spätnú väzbu na to, čo tvoríš?  Potom je tento druh spolupráce to pravé pre Teba.

 • Prístup do mojej koučovacej aplikácie Posilňovňa mysle [hodnota: 555 Eur]

Počas našej spolupráce na tejto úrovni budeš mať prístup do môjho 6 mesačného skupinového programu transformácie mysle pre verejnosť „Ovládni svoju myseľ“ a ďalších webinárov, ktoré v tom období budem robiť.

Aká je investícia?

Hodnota programu: min. 2805 Eur.

Tvoja investícia: 1499 Eur

Čo hovoria kouči, ktorí už budujú svoje podnikanie?

Maťa je v mojich očiach kvalitná osoba a kvalitná koučka a vo webinári zužitkovala oboje. Plus si prešla svoju cestu hľadania cieľovky, takže vedela ako s nami hovoriť, na čo upozorniť a čo nám sprostredkovať. Webinár pre mňa rozhodne bol užitočný. Tempo bolo akurát, stihla som dávať pozor, zapájať sa a zapísať 5 strán A4.
Páčilo sa mi, že si Maťa dala záležať na tom, aby sme sa všetci na webinári cítili dobre a zároveň si z neho odniesli čo najviac. Webinár som vnímala ako praktický návod, oceňujem servis pred (napr. pracovné listy) aj po ňom (maily, záznam a pod). Obzvlášť sa mi páčili cvičenia, ktoré sme s Maťou robili (fyzické aj mentálne). Za najväčší prínos pre seba považujem to, že som zistila, že jeden webinár mi nestačí a Maťu potrebujem na intenzívnejšiu spoluprácu, ktorú sme s Maťou krátko po webinári aj začali.
Žofia

Pre rozvoj môjho koučovacieho podnikania som absolvovala “Marketing a rozvoj kouča“ – individuálny program, ktorý mi priniesol obrovskú dávku informácií, inšpirácie a zároveň som spoznala odhodlanú, skúsenú a sympatickú ženu. 21 dní intenzívnej spolupráce a mentoring, ktorý mi Maťka poskytla je špičkový. Ďakujem za Tvoj čas, energiu a prístup. 💜 Mnohé oblasti som si v sebe musela spracovať, ale aj objavila, čo všetko zvládnem.

Kľúčové zmeny, ktoré nastali: vytvorila som si svoju rannú rutinu, zodpovedala si zásadne otázky v mojom ďalšom smerovaní a už viem lepšie, kam kráčam aj to s kým tam chcem ísť a toto všetko sa spustilo hlavne nastavením mindsetu.

Celkovo na tomto chcem zapracovať ešte viac! Mentálna sila je pre mňa gro aj každodenná práca na sebe, pretože môj cieľ do budúcna je jasný – ísť cestou profesionálnej koučky a u tejto profesie to je priam automatika. Avšak, je to proces, dlhá cesta predo mnou, a preto Tvoje služby ešte rada využijem.

Romana Bodnárová

Webinár s Maťou bol pre mňa veľmi obohacujúci. Najmä v tom, že som si uvedomil, že moje predstavy o webinároch sa úplne líšia oproti realite. Odporúčam každému, aby si reálne vyskúšal, či to, čo si o niečom mysllí, aj reálne tak funguje. Maťa viedla webinár veľmi prirodzene a ľudsky a ani som si nevudeomil, ako ten čas prešiel. Ďakujem za niekoľko “aha” momentov.

Milan,

Chcela by som sa Ti Maťka veĺmi pekne poďakovať za veľmi prínosný webinár. Dlhšiu dobu som sa točila v kruhu a nedarilo sa mi pohnúť z miesta. Cítila som sa zaseknutá a nevedala som rozbehnúť svoj biznis. Vďaka webináru, ktorý som absolvovala, som si veľa vecí uvedomila, akým smerom sa chcem posunúť. Martinku určite odporúčam pre jej citlivý a zároveň kompetentný prístup.

Barbara,

Je 1:1 Magic pre koučov to pravé pre Teba?

Objednaj si so mnou 30 min. hovor, kde si prejdeme Tvoje otázky a preskúmame, či sa hodíš do tejto spolupráce: vyber si termín tu.