Mastermind rozvoja koučovacieho podnikania

3 mesačný skupinový program transformácie podnikania a myslenia

pre koučov, ktorí sú pripravení zvýšiť profit a vplyv

s Martinou Magic

Máš za sebou dlhú cestu. Bohaté skúsensti a kariéru, ktorá Ťa stála veľa potu a driny. Chýbal Ti pocit naplnenia, však? A tak si objavila koučing.

Zďaleka nie si nováčik. No možno sa opäť raz cítiš ako na začiatku. Pretože, čo sa týka budovania koučovacieho podnikania, tam nemáš veľa skúseností. Protichodné informácie, ktoré nasávaš, kade chodíš, marketingoví guru, ktorí Ťa učia, ako sa predať. A pritom Ty túžiš po jednom: koučovať. No dobre, priznaj si to, chceš byť za to aj štedro odmenená/ý. Aby si už do tej druhej práce nemusel/a vôbec ísť.

Predstav si, že konečne získaš systém, ktorý potrebuješ, aby si vybudovala svoj koučovací biznis.

Predstav si, že vieš, odkiaľ príde Tvoj ďalší vysnívaný platiaci klient a Ty s ľahkosťou predáš svoju službu.

Predstav si, že na tejto ceste máš okolo seba ľudí, ktorí ťa podržia a podporia – nie si na to sám/sama.

Predstav si, že si vybuduješ koučovací biznis v súlade so svojimi hodnotami a potrebami.

Mastermind rozvoja koučovacieho podnikania

Volám sa Martina Magic. V roku 2014 som sa aj ja beznádejne zamilovala do koučingu. Prvé roky som sa cítila ako škrečok v kolese – budovanie webstránky, naháňanie klientov, predávanie sa pod cenu. Úvod do koučovacieho biznisu bol náročný – nerozumela som súvislostiam.

Nevidela som, že rovnako, ako si budujem zručnosti ako kouč, taktiež potrebujem posilňovať svoje podnikateľské zručnosti, ak sa koučovaním chcem živiť.

Ako začínajúci kouč som bola presvedčená, že potrebujem klientovi ukázať moje certifikáty, koľko mám odkoučovaných hodín a aké vzdelanie mám za sebou. Dnes viem, že ľudí zaujímajú iba dve veci a ani jedna nie je o koučovi:

„Rozumieš mi?“ a „Ako mi vieš pomôcť?“

investícia do high level programu bola tým pravým, čo moje koučovacie podnikanie a myslenie skutočne posunulo na vyššiu úroveň.

Napr. ročná škola biznisu s americkou podnikateľkou, 6 týždňová intenzívna skupinová biznis podpora od americkej mentorky, 1:1 program u anglickej koučky zameraný na content marketing a pred pár rokmi som bola účastníčkou 6 mesačného skupinového koučovacieho programu u úžasného amerického kouča.

Tieto a ďalšie investície (ktoré som neplatila s ľahkosťou, pretože išlo o vysoké sumy) sa napokon ukázali ako to, čo ma posilnilo a posunulo najviac.

Vďaka investovaniu mimo mojej komfortnej zóny (a neraz som si musela aj požičať) som na sebe počas trvania programu pracovala na 150%. Aj v tom je ukryté tajomstvo, prečo nemá zmysel predávať koučing za 30 Eur za hodinu. Nerobíme tým službu ani sebe, ani klientovi.

Čo robí skupinový mastermind programu najlepšou investíciou?

 • Si maximálne fokusovaná/ý na svoje ciele – energia skupiny Ti pomáha, keď oslavuješ, aj keď zažívaš výzvy.

 • Nastavujeme Ti profitabilnú marketingovú stratégiu v súlade s Tvojimi silnými stránkami a hodnotami.

 • Dostávaš koučovaciu a mentorskú podporu odo mňa a tiež od ostatných členov.

 • Rozširuješ svoju kapacitu pre prijímanie – dôležitý aspekt, ktorý blokuje mnoho koučov.

 • Naučíš sa pracovať múdro, nie viac. Business sa dá robiť aj s ľahkosťou a vo flow.

 • Zažívaš pocit „konečne na to celé nie som sama“.

 • Vytváraš si optimalizovaný systém, ktorý pracuje pre Teba. Na konci dňa ide o profit a vplyv.

Časový harmonogram mastermind programu

Augustpohovory na preskúmanie pre záujemcov

September – pohovory, bookuješ si 1:1 session, zoznamuješ sa v uzavretej FB skupine, dostávaš prístup do mojich programov, podnikáš prvé kroky, nastavuješ systémy.

Október – začíname sa stretávať v skupine online naživo (mastermind call) – každé 2 týždne (Október – December)

December – finišujeme stretávanie mastermind skupinky.

Čo obsahuje mastermind program?

 • úvodné 1:1 stretnutie so mnou (September) [hodnota: 250 Eur]

Počas tejto session si vytvoríš na mieru šitý plán a naplánujem tvoj želaný rast v koučovacom biznise

 • 6 mastermind stretnutí skupinky (Október – December) [hodnota: 1800 Eur]

Tieto stretnutia v dôvernej a podporujúcej energii Ťa katapultujú s každým stretnutím: umožnia Ti kreovať biznis s nesmiernym sústredením na to, čo je dôležité a odfiltrovať to nepodstatné.

Budem Ťa osobne koučovať a mentorovať na témy (podľa potreby): nastavenie vlastnej marketingovej stratégie, kto je moja cieľovka, kto je môj ideálny klient, definuj svoju službu a stanov si cenu (vytvoríme Tvoju neodolateľnú ponuku), ako na sales call, zvládnutie námietok, nastavenie mysle na hojnosť a schopnosť vypýtať si, ako spracovať „neúspech“, ako vytvoriť referencie, ktoré predávajú, sila storytellingu, ako si vytvárať osobnú značku, systémy kouča (CRM a iné), kreovanie vlastnej značky, a ďalšie – všetko, čo si vypýtaš.

 • VIP Facebook podporná skupina [hodnota: na nezaplatenie]

Tu získavaš úžasnú podporu medzi stretnutiami. Miesto, kde oslavujeme Tvoje výhry a pomáhame zvládať výzvy. Som denne prítomná a odpovedám na otázky.

 • 3 laserové hovory so mnou [hodnota: 180 Eur]

Počas trvania programu môžeš využiť až tri 15 min „laser sessions“, keď potrebuješ rýchlo a efektívne prebrať svoju stratégiu alebo potrebuješ spätnú väzbu.

 • Prístup do mojej koučovacej aplikácie Posilňovňa mysle [hodnota: 477 Eur]

Počas našej spolupráce na tejto úrovni budeš mať prístup do môjho hlavného programu pre verejnosť „Ovládni svoju myseľ“ a ďalších programov, ktoré v tom období budem robiť.

 • Video tréning Canva [hodnota: 57 Eur]

Prístup k online tréningu pre využívanie Canvy pre tvorbu svojich grafických materiálov (na sociálne siete, propagačné materiály, tvorba videí, atď.) Prvý traja najrýchlejší členovia mastermind získajú možnosť ročného členského v Canve ako darček)

 • Video tréning MailerLite [hodnota: 57 Eur]

Záznam školenia – ako pracovať s databázou, email marketing, tvorba newsletrov.

Aká je investícia?

Hodnota programu: min. 2805 Eur.

Tvoja investícia: 1499 Eur

Čo hovoria kouči, ktorí už budujú svoje podnikanie?

Maťa je v mojich očiach kvalitná osoba a kvalitná koučka a vo webinári zužitkovala oboje. Plus si prešla svoju cestu hľadania cieľovky, takže vedela ako s nami hovoriť, na čo upozorniť a čo nám sprostredkovať. Webinár pre mňa rozhodne bol užitočný. Tempo bolo akurát, stihla som dávať pozor, zapájať sa a zapísať 5 strán A4.
Páčilo sa mi, že si Maťa dala záležať na tom, aby sme sa všetci na webinári cítili dobre a zároveň si z neho odniesli čo najviac. Webinár som vnímala ako praktický návod, oceňujem servis pred (napr. pracovné listy) aj po ňom (maily, záznam a pod). Obzvlášť sa mi páčili cvičenia, ktoré sme s Maťou robili (fyzické aj mentálne). Za najväčší prínos pre seba považujem to, že som zistila, že jeden webinár mi nestačí a Maťu potrebujem na intenzívnejšiu spoluprácu, ktorú sme s Maťou krátko po webinári aj začali.
Žofia

Pre rozvoj môjho koučovacieho podnikania som absolvovala “Marketing a rozvoj kouča“ – individuálny program, ktorý mi priniesol obrovskú dávku informácií, inšpirácie a zároveň som spoznala odhodlanú, skúsenú a sympatickú ženu. 21 dní intenzívnej spolupráce a mentoring, ktorý mi Maťka poskytla je špičkový. Ďakujem za Tvoj čas, energiu a prístup. 💜 Mnohé oblasti som si v sebe musela spracovať, ale aj objavila, čo všetko zvládnem.

Kľúčové zmeny, ktoré nastali: vytvorila som si svoju rannú rutinu, zodpovedala si zásadne otázky v mojom ďalšom smerovaní a už viem lepšie, kam kráčam aj to s kým tam chcem ísť a toto všetko sa spustilo hlavne nastavením mindsetu.

Celkovo na tomto chcem zapracovať ešte viac! Mentálna sila je pre mňa gro aj každodenná práca na sebe, pretože môj cieľ do budúcna je jasný – ísť cestou profesionálnej koučky a u tejto profesie to je priam automatika. Avšak, je to proces, dlhá cesta predo mnou, a preto Tvoje služby ešte rada využijem.

Romana Bodnárová

Webinár s Maťou bol pre mňa veľmi obohacujúci. Najmä v tom, že som si uvedomil, že moje predstavy o webinároch sa úplne líšia oproti realite. Odporúčam každému, aby si reálne vyskúšal, či to, čo si o niečom mysllí, aj reálne tak funguje. Maťa viedla webinár veľmi prirodzene a ľudsky a ani som si nevudeomil, ako ten čas prešiel. Ďakujem za niekoľko “aha” momentov.

Milan,

Chcela by som sa Ti Maťka veĺmi pekne poďakovať za veľmi prínosný webinár. Dlhšiu dobu som sa točila v kruhu a nedarilo sa mi pohnúť z miesta. Cítila som sa zaseknutá a nevedala som rozbehnúť svoj biznis. Vďaka webináru, ktorý som absolvovala, som si veľa vecí uvedomila, akým smerom sa chcem posunúť. Martinku určite odporúčam pre jej citlivý a zároveň kompetentný prístup.

Barbara,

Čo teraz?

Zabookujte si so mnou 30 min. hovor, kde si prejdeme Tvoje otázky a preskúmame, či sa hodíš do vznikajúcej mastermind skupinky: vyberte si termín tu.  

Mailuj alebo telefonuj:

mm@martinamagic.sk                      +421 905 126 698

Často kladené otázky

Vždy sa vieme dohodnúť a prispôsobiť. V prípade potreby vieme hovory cez Zoom nahrávať.

Samozrejme, vystavím Ti riadnu faktúru. 🙂

Je mojou profesionálnou cťou držať všetky stretnutia v dôvernej a podporujúcej atmosfére. Zároveň to vyžadujem aj od členov skupiny. Zatiaľ sme si vždy vybudovali vzťah založený na rešpekte a dôvere.

Nie, mastermind program je tvorený ako celok. Koncepcia je cielene tvorená tak, aby sme vytvorili bezpečné a podporujúce prostredie, v ktorom účastníci dosahujú svoje ciele efektívnejšie.

Čo ak si adoptuješ presvedčenie, že konkurencia neexistuje? Každý z nás sme jedinečný a priťahujeme iných klientov – žije sa mi úžasne s presvedčením, že aj na Slovensku a v Čechách je dostatok klientov pre všetlých z nás. Hojnosť v mysli a srdci je aspekt, ktorému sa určite budeme počas mastermind venovať. 🙂