Môj záväzok kouča

moj-zavazok-mobileKaždý klient je jedinečný. Tým pádom, štýl a obsah koučovania záleží na Vás. Počas koučovacieho rozhovoru sa v každom prípade zaväzujem vytvárať bezpečné a dôverou naplnené prostredie, v ktorom spolu pracujeme. Počas našej spolupráce určíme víziu pre Váš život a koučingový štýl, ktorým zabezpečím, že sa Vaše sny premenia na výsledky.

Ako klient ste to Vy, kto určuje agendu. Ja mám pre Vás k dispozícii koučovacie modely, koncepty, nástroje a cvičenia v praxi, aby ste objavili činnosti, ktoré je potrebné vykonať Vaším vlastným tempom.

Kouč a koučovaný sú partneri, ktorí spolu kráčajú istý čas vedľa seba.

Vy ste jediným expertom na svoje témy a svoj život. Počas koučovacieho rozhovoru sa stávate stredobodom mojej pozornosti, kladiem Vám otázky, aby ste sa mi zdôverili s myšlienkami, aby ste odhalili skutočnosti, ktoré ešte neboli premyslené, cesty, ktoré neboli prebádané. Ako kouč Vám pozorne načúvam a venujem sa iba Vaším nápadom a rozoberáme Vaše názory. Spolu tak vytvoríme silný a efektívny tím, aby sme pokorili Vaše výzvy, s ktorými za mnou prídete.

Kouč nie je mentor, učiteľ, psychológ, terapeut ani konzultant či poradca. V prípade potreby Vám ich viem odporúčiť.