Objednávka workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“

Na workshope sa naučíte:

  • Vytvoriť si s dieťaťom súlad v komunikácii, aby ste sa naň mohli lepšie naladiť.

  • Osvojíte si nástroje, vďaka ktorým rozprúdite rozhovor s dieťaťom.

  • Uvedomíte si, aký silný programovací charakter majú myšlienky a ako deťom do hláv púšťať tie správne – pozitívne.

  • Objavíte komunikáciu, ktorou podporíte samostatnosť v rozhodovaní.

  • Ozrejmíte si spôsoby, ako sa vyhnúť negatívnym formuláciám a príkazom.

Mala som možnosť spoznať bližšie prácu Martiny Magic na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“. Som rada, že som sa rozhodla na workshop prísť, lebo mám pocit, že som sa stretla s ľuďmi, s ktorými sme sa veľmi prirodzene naladili na jednu vlnu. Inšpirovala som sa, ako komunikovať inak s mojimi úžasnými deťmi. Každopádne, som presvedčená, že všetko nové, čo sa dozvieme, nás posúva vpred. Preto, ak máte chuť dozvedieť sa niečo nové a získať nový pohľad na „vec“, určite vám workshopy u Martiny Magic odporúčam

Katarína Šimčáková, mama 2 detí

Prednedávnom som sa zúčastnila workshopu pod názvom „Ako vychovať pozitívne dieťa“. Keďže všetky zúčastnené účastníčky spájala láska k našim deťom a ich blaho, tak diskusia bola veľmi živá, tvorivá a inšpiratívna. Workshop pod vedením Martinky mi pomohol nájsť súlad v komunikácii s mojim synom a tiež ako sa správne naladiť na jeho myslenie. Určite sa teším na ďalšie stretnutie, aby som sa vo výchove mohla ďalej zlepšovať. Všetkým rodičom odporúčam.

Zuzana Hutníková, mama 2 detí, syn 6r, dcéra 1r

Zúčastnila som sa na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“, kde som získala cenné informácie na túto tému. Postupne sa snažím zavádzať praktické skúsenosti pri výchove svojho dieťaťa, ako aj pri formovaní môjho správania k nemu a k okoliu. Zaujímave bolo si vypočuť aj ostatné mamičky a ich možné riešenia problémov s odborným usmernením Martiny Magic. Určite workshop vedený Martinou odporúčam. Podarilo sa jej vytvoriť na stretnutí príjemnú rodinnú atmosféru, kde sa bez ostychu dalo hovoriť o svojich problémoch.

Miriam Berzétei

Zúčastnila som sa workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“ a mala som možnosť zoznámiť sa s prácou Martiny Magic. Som vďačná a veľmi rada za všetky nové informácie, ako aj za utvrdenie sa v niektorých veciach, ktoré sa snažím v mojom rodičovskom prístupe k mojim deťom robiť inak. Dozvedieť sa niečo nové v spoločnosti iných rodičov bolo zaujímavé a nové poznatky s radosťou a pozitívnymi očakávaniami postupne aplikujem do praxe. 🙂 Workshop odporúčam všetkým rodičom.

Magdaléna Lehotská, mama 10 ročného syna a 6 ročnej dcérky

Minulý týždeň som sa  zúčastnil Martininho workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“ a veľmi ma zaujalo to, čo som sa tam dozvedel o výchove detí. Stretol som tam zaujímavých ľudí, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti. Prišiel som na to, čo som robil vo výchove dobre, ale aj to, čo som robil nesprávne. Keď si to človek uvedomí, môže to zmeniť a zlepšiť. Prostredie a atmosféra workshopu boli veľmi príjemné. Preto odporúčam workshop všetkým rodičom, ktorý chcú vychovať pozitívne  dieťa.

R. H., otec 3 detí

TU SA MÔŽETE PRIHLÁSIŤ NA KURZ

Prosím vyberte si, o ktorý kurz máte záujem a vyplňte registračný formulár. Možnosti platby sú nižšie. Odporúčam platbu realizovať čo najskôr, aby som Vám vedela garantovať Vaše miesto. Počet miest je limitovaný!

AKO VYCHOVAŤ POZITÍVNE DIEŤA I., pre rodičov detí do 6 rokov, 23. apríl 2018, vstupné 20 Eur pri platbe vopredAKO VYCHOVAŤ POZITÍVNE DIEŤA II., pre rodičov detí od 7 rokov a učiteľov, 6. jún 2018, vstupné 30 Eur pri platbe vopred

Vaše meno a priezvisko (povinné)

Váš email (povinné)

Telefónny kontakt (povinné)

Adresa (ulica a číslo)

Mesto a PSČ

Fakturačné údaje (názov subjektu, IČO, DIČ, IČ DPH)

Ďalší účastníci (vyplňte celá mená ďalších účastníkov)

Vaše očakávania a poznámky

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Informuj ma o nových článkoch/aktivitách (max. raz za mesiac)
súhlasím

Vyberte si spôsob úhrady
Platba bankovým prevodom (pokyny a zálohovú faktúru obdržíte e-mailom)Platba kartou (po odoslaní registračného formulára pokračujte v platbe nižšie)

Informácie k platbe kartou

Kliknutím na tlačítko zaplatiť kartou budete presmerovaní na stránku PayPal, kde môžete zaplatiť ihneď platobnou kartou. PayPal Acceptance Mark

Máte PayPal účet?

Zaplaťte cez PP po prihlásení sa.

Nemáte PayPal účet?

Vyberete možnosť: check out as guest (prihlásiť sa ako hosť), pay with debit or credit card (zaplatiť kartou). Potom vyplníte Vaše informácie v tomto poradí: krajina, číslo karty, dátum platnosti karty, číslo na zadnej strane karty – 3 posledné číslice, meno, priezvisko, ulica, mesto, PSČ, telefón, e-mail a kliknite na tlačítko PAY (zaplatiť).

Vzor vyplnenia formulára si môžete pozrieť aj >>>tu.

Týmto spôsobom zaplatíte za workshop okamžite a zaistíte si tak svoje miesto.

Doklad z PayPalu slúži  ako daňový doklad. Pokiaľ máte nejaké otázky k platbe, napíště mi na [email protected]

Možnosti: Option 1-pre rodičov detí do 6r, Option 2-od 7r.