Objednávka workshopu „Ako komunikovať jazykom lásky svojho dieťaťa“

Kvôli čomu sa oplatí prísť? 

  • Lepšie pochopíte svoj a DETSKÝ SVET LÁSKY.

  • Zistíte, aký je primárny SPÔSOB, ktorým vaše dieťa prijíma a vyjadruje lásku.

  • UVEDOMÍTE SI, dôležitosť bezpodmienečnej lásky.

  • INŠPIRUJETE sa spôsobmi, ako vnímavo vyjadrovať dieťaťu lásku, o ktorú stojí najviac.

Mala som možnosť spoznať bližšie prácu Martiny Magic na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“. Som rada, že som sa rozhodla na workshop prísť, lebo mám pocit, že som sa stretla s ľuďmi, s ktorými sme sa veľmi prirodzene naladili na jednu vlnu. Inšpirovala som sa, ako komunikovať inak s mojimi úžasnými deťmi. Každopádne, som presvedčená, že všetko nové, čo sa dozvieme, nás posúva vpred. Preto, ak máte chuť dozvedieť sa niečo nové a získať nový pohľad na „vec“, určite vám workshopy u Martiny Magic odporúčam

Katarína Šimčáková, mama 2 detí

Prednedávnom som sa zúčastnila workshopu pod názvom „Ako vychovať pozitívne dieťa“. Keďže všetky zúčastnené účastníčky spájala láska k našim deťom a ich blaho, tak diskusia bola veľmi živá, tvorivá a inšpiratívna. Workshop pod vedením Martinky mi pomohol nájsť súlad v komunikácii s mojim synom a tiež ako sa správne naladiť na jeho myslenie. Určite sa teším na ďalšie stretnutie, aby som sa vo výchove mohla ďalej zlepšovať. Všetkým rodičom odporúčam.

Zuzana Hutníková, mama 2 detí, syn 6r, dcéra 1r

Zúčastnila som sa na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“, kde som získala cenné informácie na túto tému. Postupne sa snažím zavádzať praktické skúsenosti pri výchove svojho dieťaťa, ako aj pri formovaní môjho správania k nemu a k okoliu. Zaujímave bolo si vypočuť aj ostatné mamičky a ich možné riešenia problémov s odborným usmernením Martiny Magic. Určite workshop vedený Martinou odporúčam. Podarilo sa jej vytvoriť na stretnutí príjemnú rodinnú atmosféru, kde sa bez ostychu dalo hovoriť o svojich problémoch.

Miriam Berzétei

Zúčastnila som sa workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“ a mala som možnosť zoznámiť sa s prácou Martiny Magic. Som vďačná a veľmi rada za všetky nové informácie, ako aj za utvrdenie sa v niektorých veciach, ktoré sa snažím v mojom rodičovskom prístupe k mojim deťom robiť inak. Dozvedieť sa niečo nové v spoločnosti iných rodičov bolo zaujímavé a nové poznatky s radosťou a pozitívnymi očakávaniami postupne aplikujem do praxe. 🙂 Workshop odporúčam všetkým rodičom.

Magdaléna Lehotská, mama 10 ročného syna a 6 ročnej dcérky
[contact-form-7 404 "Not Found"]

Informácie k platbe kartou

Kliknutím na tlačítko zaplatiť kartou budete presmerovaní na stránku PayPal, kde môžete zaplatiť ihneď platobnou kartou. PayPal Acceptance Mark

Máte PayPal účet?

Zaplaťte cez PP po prihlásení sa.

Nemáte PayPal účet?

Vyberete možnosť: check out as guest (prihlásiť sa ako hosť), pay with debit or credit card (zaplatiť kartou). Potom vyplníte Vaše informácie v tomto poradí: krajina, číslo karty, dátum platnosti karty, číslo na zadnej strane karty – 3 posledné číslice, meno, priezvisko, ulica, mesto, PSČ, telefón, e-mail a kliknite na tlačítko PAY (zaplatiť).

Vzor vyplnenia formulára si môžete pozrieť aj >>>tu.

Týmto spôsobom zaplatíte za workshop okamžite a zaistíte si tak svoje miesto.

Doklad z PayPalu slúži  ako daňový doklad. Pokiaľ máte nejaké otázky k platbe, napíště mi na [email protected]

Možnosti objednania workshopu pre 1 alebo 2 osoby: