Podnikateľské konzultácie bezplatne2019-05-13T19:33:37+00:00

Začnite alebo rozvíjajte svoje podnikanie vďaka bezplatným konzultáciám. 

Moje meno je Martina Magic a ako kouč a lektor sprevádzam svojich klientov na ceste za ich úspechmi.

Ako vám viem byť nápomocná?

MARKETING

Nastavím Vám komunikačné stratégie tak, aby ste zaujali svojich klientov a aby od Vás nakupovali. Zacielite presne, aby ste nestrácali čas a efektívne podnikali. Pomôžem Vám so správou fanpage na Facebooku a konta na Instagrame. Naučím Vás, aké atribúty by mala mať Vaša webstránka, ako komunikovať so svojimi klientami cez blog a kontaktné formuláre. Objasním Vám dôležitosť „brand identity“, čiže nastavíme Vašu celkovú komunikáciu smerom k Vaším zákazníkom tak, aby Vás spoznávali a aby vynikla Vaša jedinečnosť.

Pomôžem Vám stanoviť obchodné ciele, nájsť ideálneho zákazníka a vyšpecifikovať Váš produkt alebo službu.

Taktiež v rámci konzultácií Vám viem nastaviť napr. pracovný email, texty na predajnú a objednávkovú stránku. Naučím Vás pracovať v grafickom programe, aby ste si vedeli sami vytvárať posty na sociálne siete alebo obrázky na web. Odporúčim Vám podklady pre tvorbu loga, zvučky, audia alebo videa. Mám skúsenosti s písaním e-bookov, ich grafickou úpravou a predajom online.

Máte ďalšie otázky? Ozvite sa mi na mm@martinamagic.sk 🙂

OSOBNOSTNÝ ROZVOJ

KOUČING – pátranie po vašich vlastných riešeniach

V rámci konzultácií využívam aj svoje koučovské vzdelanie a Vy benefitujete z toho, že Vám ponúkam koučovacie rozhovory. Počas koučovania si viete vyriešiť podnikateľské témy, ktoré Vás trápia, nadobudnete sebavedomie a energiu, ktorú potrebujete.

MENTORING – rady skúsenejšieho

Za posledné roky strávené v podnikateľskom prostredí som získala cenné skúsenosti a známosti, o ktoré sa s Vami rada podelím. Mentoring je vhodná forma tam, kde koučing už nestačí.

MASTERMIND SKUPINY – skupinová aktivita pre rozvoj Vášho podnikania

Som zakladateľkou prvého mastermind programu v Košiciach. Vďaka inovatívnemu koučovaciemu prístupu a malému kolektívu napredujete k svojim cieľom oveľa rýchlejšie. Taktiež získavate cenné kontakty pre spoluprácu a podporu podnikania.

Kto to zaplatí?

Vďaka Slovak Business Agency je možné v súčasnej dobe čerpať krátkodobé (a dlhodobé) individuálne poradenstvo pre malé a stredné podniky. Registrácia je podmienkou čerpania všetkých služieb, poskytovaných v rámci Národného podnikateľského centra. Služby, ktoré môžete využívať sú financované z verejných zdrojov Európskej únie.

Služby pre podnikateľov i záujemcov o podnikanie

Služby v rámci Národného podnikateľského centra môžu čerpať najmä začínajúci a etablovaní podnikatelia v rôznych štádiách životného cyklu. Časť služieb je zameraná na podporu záujemcov o podnikanie, ktorí uvažujú o komercializácii svojho nápadu či produktu. Zapojiť sa môžu zástupcovia širokej verejnosti, registrovaní nezamestnaní a príslušníci znevýhodnených marginalizovaných skupín obyvateľstva. 

Ako požiadať o bezplatnú konzultáciu?

  • Pred podaním žiadosti ma prosím kontaktujte, aby sme prebrali Vašu požiadavku.
  • Požiadam Vás o Vaše IČO (ak už máte pridelené), ktoré pošleme na predbežné odsúhlasenie do SBA.
  • Následne Vám pošlem oficiálny link Slovak Business Agency, na ktorom je potrebné sa registrovať.
  • Vo formulári je potrebné vybrať správnu oblasť (Marketing) a uviesť meno konzultanta (Mgr. Martina Magic).
  • Následne si SBA môže vyžiadať podklady pre doplnenie žiadosti.
  • Pre schválenie žiadosti je nevyhnutné mať vysporiadané záväzky voči štátu.
  • V prípade, že je žiadosť schválená (priližne do 1-2 týždňov), môžeme začať s konzultáciami.
  • Konzultácie si vieme naplánovať podľa vzájomnej dohody osobne alebo aj online.

Ozvite sa mi, teším sa na spoluprácu!