časový management na mieru
Túžiš po pevnejšom sebavedomí a pokoji v mysli?
Unavujú Ťa neustále tlaky, zmeny a požiadavky?
Chceš vedieť ustáť všetky výzvy, ktoré život prináša?
Chceš sa naučiť spracovať pochybovačné myšlienky, ktoré Ťa sabotujú?
Snívaš o tom, že ovládneš výbuch hnevu, smútok alebo vinu?

Ak si si aspoň na jednu otázku odpovedala ÁNO a máš chuť zmeniť to, čo Ti v živote nevyhovuje – si tu správne.

AKTUÁLNE JE PRIHLASOVANIE

DO PROGRAMU UZAVRETÉ,

AK SA CHCEŠ DOZVEDIEŤ

O JEHO OTVORENÍ

MEDZI PRVÝMI,

ZAPÍŠ SA NA ČAKACIU LISTINU:

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ NA ČAKACIU LISTINU

Predstav si, že konečne objavíš tajomstvo sebavedomia – tú nezlomnú vieru, že zvládneš, čokoľvek sa Ti v živote udeje.

Predstav si, že pociťuješ ľahkosť a radosť kedykoľvek potrebuješ – poznáš spôsoby, ak pracovať so svojimi emóciami.

Predstav si, že máš stres, strach, vinu či úzkosť pod kontrolou – žiješ vedome tu a teraz, aj počas náročných časov.

Predstav si, že z Tvojej posilnenej mysle benefitujú aj Tvoji blízki… a vaše vzťahy prekvitajú.

posilnovna mysle

Volám sa Martina Magic a som expertkou na posilnenú myseľ. Od roku 2014 pomáham mojím klientom objaviť silu ich mysle vďaka poznatkom z koučovania, NLP a mentálneho fitnes. Medzi moje najväčšie úspechy patria napríklad klientky, ktoré nahradili zúfalstvo z rodinnej situácie láskyplnými vzťahmi. Alebo klientky, ktoré sa začali mať rady a po rokoch odriekania, si našli čas na seba. Moje klientky sú nádherné duše, ktoré túžia po (seba)láske, (seba)vedomí a zlepšovaní sa. Zatiaľ sa nestalo, že by niektorá z nich odchádzala z našej spolupráce sklamaná. Tie, ktoré do toho šli na maximum, tie svoje výsledky dosiali.

Nehovorím, že rozumiem všetkému, ale pomohla som už stovkám žien zmeniť ich život a posilniť myseľ pomocou systému a cvičení, ktoré prinášajú udržateľnú zmenu. (Udržateľná znamená, že po skončení spolupráce presne vieš, ako ďalej so svojou mysľou pracovať.)

A pritom… Ani to nie je tak dávno, čo som bola v Tvojich topánkach.

Tie začiatky rodičovstva spolu s prácou v korporáte a neskôr podnikaním (niekedy všetky tri oblasti v jednom čase) boli sakra náročné.

Spravila som krok dopredu len na to, aby som sa o tri kroky vrátila späť. Mojou výzvou boli bežné životné situácie ako kričiace deti, neporiadok alebo milión požiadaviek na moju hlavu a ja som sa cítila zahĺtená a vybuchla som.

Utápala som sa v kričaní na deti, hádkach s manželom a pocite, že nestíham. A že nie som dosť dobrá… Vlastne som dôkazy videla a počula všade naokolo.

Možno niečo podobné zažívaš aj Ty teraz?

posilnovna mysle

Vďaka posilnenej mysli sa dnes viac smejem, ako kričím. Mnohoročné skúsenosti s koučovaním mojich úžasných klientov mi pomohli vyrásť profesionálne a tiež ľudsky.

Posilnená myseľ je mojím najhodnotnejším bohatstvom a pomáha ustáť náročné chvíle doma aj v podnikaní. Všetko, čo učím mojich klientov mám odskúšané na sebe a preto Ti veľmi rozumiem.

Pamätám si, aká bezmocná som sa niekedy cítila, keď ma „prepadli“ emócie a ja som mala pocit, že nemám na výber, že moja reakcia je automatická, veď to je predsa moja povaha…

Dnes žijem život, v ktorom cítim harmóniu a spokojnosť. Verím, že čokoľvek ma v živote stretne, nájdem cestu, objavím riešenie.

Posilnená myseľ mi prináša výhody aj v profesionálnej oblasti. Techniky mentálneho fitnes kombinované s poznatkami NLP a koučingov mi umožňujú vystupovať aj pred množstvom ľudí sebavedome a užívať si to.

Žijem so slobodou v srdci, aj keď okolité podmienky nemajú s voľnosťou nič spoločné. Naučila som sa ovládať moju myseľ tak, aby ona slúžila mne a nie ja jej. Nie som viac otrokom mojich naučených podvedomých, zdedených stratégií. A ani Ty nemusíš byť. Stačí spraviť jedno správne rozhodnutie…

Pozývam ťa do zážitkového skupinového programu

Ovládni svoju myseľ 

ČO ZAŽIJEŠ POČAS 6 TÝŽDŇOV?

 • Energiou nadupané pozitívne podporujúce prostredie – udržuje účastníčky vysoko motivované,
 • Individuálny koučing, ktorý Ti pomôže zvládnuť Tvoju aktuálnu výzvu a nastaviť si správne cieľ
 • Zažiješ mega posilnenie mysle od 1. týždňa – vybuduješ a posilníš sebaovládací sval, oslabíš Sudcu a posilníš Mudrca – vďaka tomu dosiahneš akýkoľvek cieľ v súkromnom alebo profesionálnom živote.

ČO JE OBSAHOM PROGRAMU OVLÁDNI SVOJU MYSEĽ?

 • 6 video lekcií v aplikácii Posilňovňa mysle [hodnota: 300 Eur]

Každý víkend sa ti otvorí nové video (v trvaní cca hodina, rozdelené na kratšie časti: sebaovládanie, Sudca, perspektíva Mudrca, superschopnosť empatie, objav ďalšie sily Mudrca + bonus) – to bude teoretická a zážitková časť programu.

 • denné audio nahrávky pre posilňovanie mentálnych svalov [hodnota: 200 Eur]

Aj ten najzaneprázdenejší človek si dokáže nájsť 15 minút denne. Cieľom je pravidelné posilňovanie a preto budeš motivovaná zastaviť sa cca každé 2-3 hodiny na dve minúty, aby si pracovala na mysli. Tieto prestávky dokážeš zaviesť do akéhokoľvek náročného dňa – prinesie ti to silu, (seba)vedomie, harmóniu a zvýšenú produktivitu.

 • pdf s najdôležitejšími časťami z knihy Pozitívna Inteligencia (výskum a teória overená viac ako 500 000 účastníkmi) [hodnota: 10 Eur]
 • test Sabotérov, kde zistíš, ktoré konkrétne myšlienkové tendencie Ťa ovládajú najviac
 • test na hodnotu PQ – kvocient pozitívneho myslenia
 • individuálny koučing pre každú účastníčku (toto ti pomôže naštartovať prácu na mysli a dosiahnutie zmeny, po ktorej túžiš) [hodnota: 120 Eur]
 • Whatsapp skupinku v mobile – podpora koučky a účastníčok na dosah počas celého trvania programu [hodnota: na nezaplatenie]
 • týždenné online stretnutia účastníčok programu [hodnota: 500 Eur]

Tento aspekt je jeden z najdôležitejších pre dosiahnutie skvelých výsledkov programu (viď. referencie)

 • uzemňujúce cvičenia do mobilu – posilňuj myseľ kedykoľvek potrebuješ [hodnota: 150 Eur]

posilnovna mysleposilnovna mysle posilnovna mysle

ČO HOVORIA TIE, KTORÉ UŽ POSILŇUJÚ?

Cítila som, že potrebujem pomôcť s tým hlasom v mojej hlave

Do programu som sa rozhodla prihlásiť, v dôsledku smutných udalostí v mojom živote a ich veľmi zlého vplyvu na mňa a tým pádom aj na moju rodinu. Strach, že môžem prísť o niekoho ďalšieho blízkeho, ma pripravil o racionálne myslenie a nie ja ale „on“ akokeby rozhodoval za mňa, samozrejme nie v môj prospech, skôr ma viac ubíjal.

Nehovoriac o večných výčitkách, že toto sa mi nepodarilo, že často kričím na deti a podobne. Cítila som, že potrebujem pomôcť s tým hlasom v mojej hlave, ktorý mi stále pripomínal moje chyby a ubíjal ma. Píšem v minulom čase, pretože už to tak nie je a ak sa ten hlas ozve, viem ako ho umlčať. Je to obrovská úľava. V programe som sa tiež naučila zastaviť počas dňa, počas vypätej situácie, čo predtým bol iba sen.

Život mi stále prináša výzvy a polená a je to v poriadku, pretože dnes v nich hľadám príležitosť na niečo nové. Na začiatku som sa obávala, že to časovo nedám ale zistila som, že sa to dá a ak som nestihla v priebehu dňa, dobehla som to večer v kľude v posteli. Kniha je môj verný spoločník na detskom ihrisku 🙈.

Kolegovia v práci si všimli moju zmenu

Spoločné online stretnutia mi otvorili cestu k informáciám o ktorých som netušila a teším sa na svoj ďalší rast v materstve, pretože väčšinou fungujeme v móde, v ktorom sme vyrástli a pritom dá sa lepšie porozumieť našim deťom alebo aj iným vzťahom. Kolegovia v práci si všimli moju zmenu a vnímajú ju ako veľmi pozitívnu. Dáva mi to energiu na ďalšiu prácu na sebe a veľmi sa na to teším. Pred programom by ste zo mňa také pozitívne myslenie určite nedostali. Je to skvelé a prajem to zažiť každému, kto na sebe pracovať chce ❤️.

posilnovna mysleHenrieta S., mama 2 detí
Neužitočné myšlienky už nemajú nado mnou plnú kontrolu

Ahoj Maťka, rada Ti napíšem, čo som u seba zaznamenala. V prvom rade mi pomohlo identifikovanie jednotlivých sabotérov a následne všímanie si, kedy sú  aktívni – aké myšlienky mi podsúvaju a pod. Pomohlo mi to preto, lebo viem, že sú to iba myšlienky, ktoré nemusím počúvať, nie sú faktom a teda ak to nedovolím, nemajú nado mnou kontrolu. Zároveň sa už dokážem v niektorých náročnejších situáciách zastaviť a nereagovať/nekonať tak, ako som zvykla v minulosti (čo častokrát nebolo pre mňa prospešné). Namiesto toho sa teraz viem zastaviť a vybrať si, ako budem reagovať. Ak nie som schopná reagovať nijak, tak si dám prestávku a sústredím sa napr. na dýchanie, zvuky okolo mňa a pod. Vďaka tomu si zachovávam svoju osobnú silu a to je veľmi posilňujúci pocit.

Je to ako navigácia, ktorá mi pomáha robiť tie správne rozhodnutia

Ďalej, čo mi pomohlo bol týždeň, kedy sme mali vnímať svoju esenciu – našej detskej verzie/nášho vnútorného dieťaťa. Nejaký čas už vnímam, že tou mojou skutočnou podstatou je radosť, hravosť, kreativita, voľnosť. Čo som si ale vďaka týmto cvičeniam uvedomila je to, čo som Ti povedala na našom stretnutí vo  štvrtok. To zistenie je pre mňa ako taká navigácia, ktorá ma vedie životom, vďaka ktorej dokážem robiť rozhodnutia, ktoré sú s tou mojou esenciou v súlade, a teda sú pre mňa dobré. Stretnutia našej skupinky každý týždeň mi pomáhajú v tom, že vidím, že v tom nie som sama. Že každá z nás rieši to svoje a teda sme na jednej lodi. Rada počúvam, ako to ide druhým, aké majú uvedomenia, čo im pomáha atď, pretože ma to inšpiruje na mojej ceste. Ďakujem za tento skvelý  program.

Barbora Mlčochová, tanečníčka, podnikateľka
Netušila som, ako veľmi sa sabotujem

To že je naša myseľ majestátna som vedela ale na to, ako neskutočne sa sama sabotujem a zároveň aj koľko lásky a empatie k sebe a k iným v sebe niekde mám, na to som prišla práve v Posilňovni mysle s Maťkou. Uzemňujúce cvičenia sú darom mojím každodenným kvôli tomu času, ktorý akoby nemám, ale práve cez posilňovanie mysle si uvedomím, že keď spomalím, zamyslím sa nad ďalším svojím krokom, tak si dokonca plnohodnotný sama vytváram. Som vďačná, že môžem byť súčastou kurzu a zmeny vo vedomí sa mi čím ďalej tým viac prehlbujú a ja sa navraciam k sebe.

Alena Horáková, mama, majiteľka Mije London
Aplikácia mi pomáha zostať v pohode

V týchto zložitých časoch je náročné udržať sa v psychickej pohode. Veľmi mi v tom pomáhajú uzemňujúce cvičenia, ktorými si posilňujem myseľ.

Dnes uprostred noci som sa zobudila a nemohla znova zaspať, pochmúrne myšlienky mi vírili hlavou. S pomocou aplikácie som si urobila dlhšie cvičenia na sprítomnenie sa a zaspala som ako bábätko. Ráno som sa zobudila s čistou hlavou a pozitívnym naladením.

Aneta Barčová, mama, fotografka
Naučila som sa zvládať svoj strach a som viac oddýchnutá, aj keď robím viac vecí

Počas programu Ovládni svoju myseľ som si uvedomila, že sa prehnane bojím. Naučila som sa zvládať svoj strach, byť odvážnejšia a vychádzať zo svojej komfortnej zóny. Je to ťažké, ale cítim, že sa mi život mení k lepšiemu. Som paradoxne viac oddýchnutá, aj keď robím viac vecí.

Za najužitočnejšie, čo mi program priniesol považujem to, že sa viem zastaviť v priebehu dňa, upokojiť myseľ a sprítomniť sa v danom okamihu. Zistila som dôležitú informáciu: že ten večný kritik vo mne nie som ja, ale môj sabotér. Menej sa kritizujem za to, čo som mala inak povedať, urobiť… Skôr o tom premýšľam racionálne a necítim sa pritom zle.

Tento program by som odporučila všetkým, ktorí chcú zlepšiť svoje prežívanie a byť spokojnejší.

Tatiana Kluvancová
Už nemám výčitky, keď si nájdem čas pre seba

Program mi priniesol viac pokoja a kľudu, viac času pre seba a dopriala som si aj nič nerobenie bez toho, aby som mala výčitky, že nič nerobím, keď sa venujem sebe.

Vďaka posilneniu mysle som získala viac sebavedomia a ľahkosti pri vedení workshopov a vystupovaní pred ľuďmi. Za najužitočnejšie považujem to, že som si uvedomila a spoznala mojich  sabotérov a zapojila mudrca pri vedení workshopov.

Janette Horstmann, mama, koučka, lektorka
Chcem sa naučiť ovládať myseľ!

AKO DLHO TRVÁ PROGRAM Ovládni svoju myseľ?

6 týždňov + následne prístup k celému obsahu na 6 mesiacov

Začíname 11. januára 2023

Termíny online stretnutí: budú upresnené

KDE?

online cez aplikáciu Posilňovna mysle (na počítači, tablete alebo smartfóne)

stretnutia skupiny na Zoome

AKÁ JE TVOJA INVESTÍCIA?

Hodnota programu: min. 1280 Eur.

Tvoja investícia: 444 Eur 

Toto je jediný program na pozitívne nastavenie mysle, ktorý potrebuješ. A vieš, čo je na tom najlepšie? Neprináša iba uvedomenia, ale zároveň aj udržateľné výsledky. A pretože poznám silu tohto programu, ponúkam Ti k investícii aj garanciu vrátenia peňazí.

Ak absolvuješ prvé dva týždne programu a nebudeš spokojná, pošlem Ti peniaze späť. Bez zbytočných otázok.

DAJ MI VEDIEŤ AŽ OTVORÍŠ ĎALŠÍ BEH

Naučím ťa ovládnuť myšlienky a emócie. Tým dokážeš zmeniť aj svoje konanie.

Pretože jediná udržateľná zmena vychádza z posilnenia mentálnych svalov.

 • Naučíš sa rozpoznať a zastaviť svojich Sabotérov.

 • Získaš prístup k tvojmu pravému ja a jej piatim superschopnostiam.

 • Vďaka jednoduchým cvičeniam získaš kontrolu nad svojou mysľou.

 • Vďaka individuálnej podpore budeš vybavená na ceste za sebavedomím.

 • Priprav sa na zmenu v oblasti, na ktorej ti najviac záleží. Keď začneš teraz, o pár týždňov si poďakuješ, že si do toho šla.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY (FAQ)

V sobotu sa v aplikácii otvorí video, ktoré bude mať dĺžku cca hodinu. Bude rozdelené na kratšie úseky a tak bude ľahšie „stráviteľné“. Mám v kurze mamičky, ktoré majú malé deti a dali to. 🙂 To video si vieš pozrieť aj neskôr, ako cez víkend, ale cez týždeň sa Ti v apke Posilňovňa mysle otvoria cvičena, ktoré budú na to video nadväzovať a preto odporúčam násjť si čas na zhliadnutia videa cez víkend, maximálne v pondelok/utorok.

Dostaneš sa na registračnú stránku, kde zadáš svoje údaje a príde Ti e-mail s pokynmi pre platbu. Po úhrade platby za program si dohodneme individuálny koučing, pošlem Ti knihu Pozitívna inteligencia a môžeš začať študovať. 🙂 Stiahneš si aplikáciu Posilňovňa mysle do mobilu a v sobotu sa Ti otvorí prvá videolekcia. Stretávať sa budeme každý týždeň v rovnaký čas online v skupinke maximálne 5 žien.

Dovoľ mi protiotázku – koľko času a akú vysokú prioritu dáš tomuto programu? Ak mi povieš, že do toho ideš na 100% a že na najbližšie týždne sa to stane Tvojou prioritou, tak Ti odpoviem, že šanca, že sa naučíš preklopiť svoju myseľ z negatívnej emócie a začať vidieť jasne, zapojiť kreativitu, kľud, flow alebo radosť je veľmi veľmi vysoká.
Je nutné povedať, že žiaden kurz (alebo tabletka alebo tréner/kouč) za nás nikdy žiadnu prácu nespraví. Ak budeš počas 6 týždňov iba pasívne prijímať informácie, ktoré Ti predložím – zmení sa toho veľmi málo. Ak posilňovanie mysle budeš testovať, napr. keď Ťa niekto naštve, keď zlyháš alebo keď budeš pociťovať strach, vtedy si vytvoríš pozitívny návyk a vybuduješ nové nervové dráhy. A keď v tom vydržíš, to Ti už nik nevezme.

Keď nestíhaš – prokrastinuješ, pravidelne sa nachádzaš v strese, keď sa utápaš v pocitoch viny, keď si málo veríš, keď sa príliš obávaš, keď máš pocit, že musíš ľudí okolo seba kontrolovať, inak sa stane niečo zlé, keď sa bojíš, čo bude ďalej, keď radšej uhneš pred konfliktom ale potom Ťa to trápi, prečo si sa neozvala, atď.

V skratke – keď si v akejkoľvek negatívnej emócii viac ako 2 sekundy a trvá Ti ešte dlhšie to potom následne spracovať.

Ak máš v pláne ísť na dovolenku – nechoď do tohto programu. Naplánuj si ho na svoje štandardné „busy“ dni. Prinesie Ti oveľa viac úžitku už v prvých dňoch. A keď sa obávaš, či to všetko, čo máš aktuálne v živote budeš stíhať – to je presne ten moment, kedy Posilňovňa mysle pomôže.

Tento program Ti pomôže zvládnuť už existujúcu záťaž v Tvojom živote, nepridá Ti nič navyše. 

Posilňovňa mysle Ti prináša aj uzemňujúce cvičenia, ktoré sú v podstate také krátke meditácie. Základný rozdiel spočíva v tom, že k týmto cvičeniam nepotrebuješ dlhý čas a špeciálne miesto (ako je tomu pri meditáciách) – sú to také jednohubky, ktoré vtesnáš do svojho plného rozvrhu.

Naučím Ťa, ako ich robiť aj v rozhovore (s otvorenými očami) a to Ti prinesie ukľudnenie hneď – nie až keď budeš doma, so svojimi sviečkami, v tichu meditovať…
Uzemňovacie cvičenia v Posilňovni mysle sú o tom, aby sme vybudovali pozitívny návyk – po čase Ti tie cvičenia budú samé prichádzať do mysle, keď sa budeš chcieť dostať z negatívnej emócie.

magická produktivitaMáš otázky? Píš alebo telefonuj:

[email protected]                      +421 905 126 698

CHCEM SI OBJEDNAŤ 30MIN. BEZPLATNÉ STRETNUTIE