Kedy si si naposledy povedala, že tie pochybovačné myšlienky, čo ti víria hlavou, sú vlastne signál, že ideš dobrým smerom?
Naša myseľ buď vládne nám alebo my ovládame myseľ. V prvom prípade zažívame výbuchy hnevu, sabotujeme svoje úspechy a trápime sa vinou či strachom.
Únava, stagnácia a odsúvanie našich túžob namiesto života plného flow, vnútorného mieru a láskyplných vzťahov
Keď vyžarujeme nekonečnú vnútornú silu, sme ako magnet.
Priťahujeme podobne naladených ľudí, darí sa nám v profesionálnom živote,
máme dostatok životnej energie a vo vzťahoch zažívame lásku a blízkosť.

Mám jeden smelý predpoklad – miluješ svoj život.

Pretože na sebe pracuješ a dosiahla si veľa úspechov. Máš rodinu, naplnenie v práci a aktivity, ktoré ťa robia šťastnou.

Pretože vieš, že toto je šanca splniť si aj ďalšie sny.

Pretože tušíš, že to, čo sa udialo v tvojom živote doteraz, ti pomôže stať sa tou ženou, ktorú bezpodmienečne miluješ a si na ňu hrdá:

Vnútorne silná a zároveň citlivá.

Slobodná. Odvážna. Šťastná. Milovaná. 

Lenže, ono sa to tak u teba úplne nedeje… Zatiaľ.

Respektíve nedeje sa to tak rýchlo a jednoducho, ako by si si priala.

A tak sa často v duchu pýtaš: „Čo mám robiť, aby som si verila viac? Čo ďalšie mám vyskúšať, aby som dokázala ovládnuť oslabujúce myšlienky?“

(Nie že by si nič nerobila… Čítaš jednu knihu za druhou, navštevuješ kurzy, chodíš na rozvojové akcie. Si odhodlaná, učíš sa a skúšaš nové veci.)

Často sa pýtaš…

„Prečo nič z toho, čo u seba zmením, nevydrží?“

„Prečo je po chvíli moje snaženie fuč a ja si opäť neverím, prehnane sa obávam, kontrolujem a stresujem?“

Keby sebadôvera, sebaláska a empatia spočívali v občasnej práci na svojom rozvoji, nežil by každý harmonický a spokojný život?

Lenže stelesnenie harmónie a spokojnosti nie sú výsledkom občasných aktivít. Dokonca neplatí ani to, že čím viac sa snažíme, tým sme spokojnejší. Vlastne je to skôr naopak, však?

Aké tajomstvo sa skrýva za vnútornou harmóniou, ktorá vydrží?

♥ Je to pravidelná práca s mysľou a telom – posilňovanie tých správnych nervových dráh.

♥ Je to o vedomom rozhodnutí: Ja si vyberám, ako tvorím svoj život. Iba s týmto vedomím dokážeme dosiahnuť čokoľvek, čo si zaumienime.

Udržateľná vnútorná harmónia znamená prijať svoje slabé stránky, nepopierať ich a nebojovať s nimi. Láskavo si dovoliť byť tým, kým sme – objaviť svoje pravé ja a naučiť sa spracovať sabotérske myšlienky.

A vtedy dokážeme dávať seba na prvé miesto, pretože vieme, že iba tak sa dokážeme kvalitne postarať aj o iných.

Ujasnime si pár vecí hneď na začiatku…

Vnútornú harmóniu nenájdeme v naháňaní sa za svojimi cieľmi.

Vnútornú harmóniu nevybudujeme rýchlokvasnými riešeniami.

Vnútornú harmóniu nehľadáme „tam vonku“.

Naučiť sa ovládať myseľ je jediný spôsob,

ako dosiahnuť…

Uvoľnenie nazbieraného stresu, byť schopná spomaliť a začať si vedome užívať chvíle pohody s blízkymi alebo osamote.
Opustenie nezmyselnej kontroly a surfovanie na prichádzajúcich vlnách – aby si si na konci života pri pohľade späť povedala „stálo to za to a nič neľutujem„.
Zastavenie tlaku, ktorý na seba vyvíjaš a užívanie si darov, ktoré máš – aby si bola neodolateľnou ženou, ktorá je vzorom.
Prestať utrácať čas a peniaze za programy, ktoré sľubujú „zázračný liek“ (pretože všetky zázraky vedúce k vnútornej harmónii sú iba v tvojom vnútri).
Vytvorenie jednoduchých návykov posilňovania mysle, ktoré ti navždy ostanú a tak si navodíš pocit mieru a spokojnosti, kedy budeš chcieť.

Lenže vec sa má tak…

To „ovládni svoju myseľ, aby si zažívala udržateľnú vnútornú harmóniu“ nie je pre každého.

Vlastne – táto cesta je zriedkavo navštevovaná. Pretože je ľahšie ostávať v starej známej, aj keď nepríjemnej, komfortnej zóne stresu, obáv a úzkosti.

Je ľahšie hľadať odpovede k našej pohode a radosti tam vonku a dúfať, že ostatní ľudia a aktivity nám dodajú vytúžené sebavedomie a spokojnosť.

Nie je úplne jednoduché hľadať posilnenie vo vlastnom vnútre: nekonečné zdroje sily, riešení, nápadov a energie.

A je výzvou začať veriť svojmu telu, že pozná správnu odpoveď.

Ale!

Tie, ktoré sa odvážia a majú to správne podporujúce prostredie, tie sa stanú

nezastaviteľné. 

A to je presne to, čo ťa čaká v programe

„Ovládni svoju myseľ“ 

6 mesačný zážitkový program, kde sa ponoríš hlboko do svojej mysle,
naučíš sa ako ju ovládať a dovolíš si vytvoriť život, z ktorého si nebudeš chcieť uniknúť. 
Neužitočné myšlienky už nemajú nado mnou plnú kontrolu

Veľmi mi pomohlo identifikovanie jednotlivých sabotérov a následne všímanie si, kedy sú  aktívni – aké myšlienky mi podsúvaju a pod. Pomohlo mi to preto, lebo viem, že sú to iba myšlienky, ktoré nemusím počúvať, nie sú faktom a teda ak to nedovolím, nemajú nado mnou kontrolu. Zároveň sa už dokážem v niektorých náročnejších situáciách zastaviť a nereagovať/nekonať tak, ako som zvykla v minulosti (čo častokrát nebolo pre mňa prospešné). Namiesto toho sa teraz viem zastaviť a vybrať si, ako budem reagovať. Vďaka tomu si zachovávam svoju osobnú silu a to je veľmi posilňujúci pocit.

Je to ako navigácia, ktorá mi pomáha robiť tie správne rozhodnutia

Ďalej, čo mi pomohlo bol týždeň, kedy sme mali vnímať svoju esenciu – našej detskej verzie/nášho vnútorného dieťaťa. Nejaký čas už vnímam, že tou mojou skutočnou podstatou je radosť, hravosť, kreativita, voľnosť. Toto poznanie je to pre mňa ako taká navigácia, ktorá ma vedie životom. Vďaka nej dokážem robiť rozhodnutia, ktoré sú s tou mojou esenciou v súlade, a teda sú pre mňa dobré. Stretnutia našej skupinky každý týždeň mi pomáhajú v tom, že vidím, že v tom nie som sama. Že každá z nás rieši to svoje a teda sme na jednej lodi. Rada počúvam, ako to ide druhým, aké majú uvedomenia, čo im pomáha atď, pretože ma to inšpiruje na mojej ceste. Ďakujem za tento skvelý  program.

Barbora Mlčochová, tanečníčka, podnikateľka

Ako sa naučíš ovládať svoju myseľ?

ÚVOD DO PROGRAMU

Po registrácii dostaneš prístup k podkladom (kniha Pozitívna inteligencia, test Sabotérov, úvodné video a ďalšie), ktoré ťa okamžite začnú podporovať na tvojej ceste k silnej mysli

JADRO PROGRAMU – prvých 6 týždňov

 • 6 video lekcií v aplikácii Posilňovňa mysle

  [hodnota: 300 Eur]

Každú sobotu sa ti otvorí nové video v trvaní cca hodina, rozdelené na kratšie časti – to bude teoretická a zážitková časť programu.

 • denné audio nahrávky

  pre posilňovanie mentálnych svalov [hodnota: 200 Eur]

Aj ten najzaneprázdenejší človek si dokáže nájsť 15 minút denne. Cieľom je pravidelné posilňovanie a preto budeš motivovaná zastaviť sa cca každé 2-3 hodiny na dve minúty, aby si pracovala na mysli. Tieto prestávky dokážeš zaviesť do akéhokoľvek náročného dňa – prinesie ti to silu, (seba)vedomie, harmóniu a zvýšenú produktivitu.

 • individuálny koučing

pre každú účastníčku s Martinou – pôjdeme viac do hĺbky a rýchlejšie k želaným zmenám [hodnota: 120 Eur]

 • podporná skupina v aplikácii

podpora koučky a účastníčok počas trvania programu [hodnota: na nezaplatenie]

 • uzemňujúce cvičenia do mobilu

posilňuj myseľ kedykoľvek potrebuješ [hodnota: 150 Eur]

UDRŽANIE A POSILNENIE ZÍSKANÝCH VÝSLEDKOV 

 • hlboké transformačné 1:1 stretnutia [hodnota: 500 Eur]

Raz za mesiac sa stretneme na 60-90 minút, kedy pôjdeme do väčšej hĺbky v tom čo riešiš, odstránime limitujúce presvedčenia, holisticky sa pozrieme sa na vzorce, ktoré sa opakujú, spracuješ si vnútorný konflikt, posilníš spojenie so svojím telom a to všetko ti umožní zažívať ľahkosť, radosť a pociťovať podporu na ceste životom.

BONUS

 • účasťou v tomto programe získavaš prístup ku všetkým plateným aktivitám Martiny Magic – webinárom a online školeniam bezplatne počas trvania programu [hodnota: min. 200 Eur]

AKÁ JE TVOJA INVESTÍCIA ZA 6 MESAČNÝ PROGRAM?

Hodnota programu: min. 1270 Eur.

Tvoja investícia: 555 Eur 

posilnovna mysle

Ešte sa nepoznáme?

Volám sa Martina Magic a som expertkou na posilnenú myseľ. Od roku 2014 pomáham mojím klientom objaviť silu ich mysle vďaka poznatkom z koučovania, neurovedy a mentálneho fitnes. Medzi moje najväčšie úspechy patria napríklad klientky, ktoré nahradili zúfalstvo z rodinnej situácie láskyplnými vzťahmi. Alebo klientky, ktoré sa začali mať bezpodmienečne rady a po rokoch odriekania, si dovolili investovať čas a peniaze aj na seba. Moje klientky sú nádherné duše, ktoré túžia po (seba)láske, (seba)vedomí a zlepšovaní sa. Zatiaľ sa nestalo, že by niektorá z nich odchádzala z našej spolupráce sklamaná. Tie, ktoré do toho šli na maximum, tie svoje výsledky dosiali.

Nehovorím, že rozumiem všetkému, ale pomohla som už stovkám žien zmeniť ich život a posilniť myseľ pomocou systému a cvičení, ktoré prinášajú udržateľnú zmenu. (Udržateľná znamená, že po skončení spolupráce presne vieš, ako ďalej so svojou mysľou pracovať.)

A pritom… Ani to nie je tak dávno, čo som bola v tvojich topánkach.

Tie začiatky rodičovstva spolu s prácou v korporáte a neskôr podnikaním (niekedy všetky tri oblasti v jednom čase) boli sakra náročné.

Spravila som krok dopredu len na to, aby som sa o tri kroky vrátila späť. Mojou výzvou boli bežné životné situácie ako kričiace deti, neporiadok alebo milión požiadaviek na moju hlavu a ja som sa cítila zahĺtená a vybuchla som.

Utápala som sa v kričaní na deti, hádkach s manželom a pocite, že nestíham. A že nie som dosť dobrá… Vlastne som dôkazy videla a počula všade naokolo.

Možno niečo podobné zažívaš aj ty teraz?

posilnovna mysle

Vďaka posilnenej mysli sa dnes viac smejem, ako kričím. Mnohoročné skúsenosti s koučovaním mojich úžasných klientov mi pomohli vyrásť profesionálne a tiež ľudsky.

Posilnená myseľ je mojím najhodnotnejším bohatstvom a pomáha ustáť náročné chvíle doma aj v podnikaní. Všetko, čo učím mojich klientov mám odskúšané na sebe a preto Ti veľmi rozumiem.

Pamätám si, aká bezmocná som sa niekedy cítila, keď ma „prepadli“ emócie a ja som mala pocit, že nemám na výber, že moja reakcia je automatická, veď to je predsa moja povaha…

Dnes žijem život, v ktorom cítim vnútornú harmóniu a spokojnosť. Verím, že čokoľvek ma v živote stretne, nájdem cestu, objavím riešenie.

Posilnená myseľ mi prináša výhody aj v profesionálnej oblasti. Dokážem vystupovať aj pred množstvom ľudí sebavedome a užívať si to. Žijem so slobodou v srdci, aj keď okolité podmienky nemajú s voľnosťou nič spoločné. Naučila som sa ovládať moju myseľ tak, aby ona slúžila mne a nie ja jej. Nie som viac otrokom mojich naučených podvedomých, zdedených stratégií. A ani Ty nemusíš byť. Stačí spraviť jedno správne rozhodnutie…

ČO HOVORIA TIE, KTORÉ UŽ POSILŇUJÚ?

Cítila som, že potrebujem pomôcť s tým hlasom v mojej hlave

Do programu som sa rozhodla prihlásiť, v dôsledku smutných udalostí v mojom živote a ich veľmi zlého vplyvu na mňa a tým pádom aj na moju rodinu. Strach, že môžem prísť o niekoho ďalšieho blízkeho, ma pripravil o racionálne myslenie a nie ja ale „on“ akokeby rozhodoval za mňa, samozrejme nie v môj prospech, skôr ma viac ubíjal.

Nehovoriac o večných výčitkách, že toto sa mi nepodarilo, že často kričím na deti a podobne. Cítila som, že potrebujem pomôcť s tým hlasom v mojej hlave, ktorý mi stále pripomínal moje chyby a ubíjal ma. Píšem v minulom čase, pretože už to tak nie je a ak sa ten hlas ozve, viem ako ho umlčať. Je to obrovská úľava. V programe som sa tiež naučila zastaviť počas dňa, počas vypätej situácie, čo predtým bol iba sen.

Život mi stále prináša výzvy a polená a je to v poriadku, pretože dnes v nich hľadám príležitosť na niečo nové. Na začiatku som sa obávala, že to časovo nedám ale zistila som, že sa to dá a ak som nestihla v priebehu dňa, dobehla som to večer v kľude v posteli. Kniha je môj verný spoločník na detskom ihrisku 🙈.

Kolegovia v práci si všimli moju zmenu

Spoločné online stretnutia mi otvorili cestu k informáciám o ktorých som netušila a teším sa na svoj ďalší rast v materstve, pretože väčšinou fungujeme v móde, v ktorom sme vyrástli a pritom dá sa lepšie porozumieť našim deťom alebo aj iným vzťahom. Kolegovia v práci si všimli moju zmenu a vnímajú ju ako veľmi pozitívnu. Dáva mi to energiu na ďalšiu prácu na sebe a veľmi sa na to teším. Pred programom by ste zo mňa také pozitívne myslenie určite nedostali. Je to skvelé a prajem to zažiť každému, kto na sebe pracovať chce ❤️.

posilnovna mysleHenrieta S., mama 2 detí
Netušila som, ako veľmi sa sabotujem

To že je naša myseľ majestátna som vedela ale na to, ako neskutočne sa sama sabotujem a zároveň aj koľko lásky a empatie k sebe a k iným v sebe niekde mám, na to som prišla práve v Posilňovni mysle s Maťkou. Uzemňujúce cvičenia sú darom mojím každodenným kvôli tomu času, ktorý akoby nemám, ale práve cez posilňovanie mysle si uvedomím, že keď spomalím, zamyslím sa nad ďalším svojím krokom, tak si dokonca plnohodnotný sama vytváram. Som vďačná, že môžem byť súčastou kurzu a zmeny vo vedomí sa mi čím ďalej tým viac prehlbujú a ja sa navraciam k sebe.

Alena Horáková, mama, majiteľka Mije London
Aplikácia mi pomáha zostať v pohode

V týchto zložitých časoch je náročné udržať sa v psychickej pohode. Veľmi mi v tom pomáhajú uzemňujúce cvičenia, ktorými si posilňujem myseľ.

Dnes uprostred noci som sa zobudila a nemohla znova zaspať, pochmúrne myšlienky mi vírili hlavou. S pomocou aplikácie som si urobila dlhšie cvičenia na sprítomnenie sa a zaspala som ako bábätko. Ráno som sa zobudila s čistou hlavou a pozitívnym naladením.

Aneta Barčová, mama, fotografka
Naučila som sa zvládať svoj strach a som viac oddýchnutá, aj keď robím viac vecí

Počas programu Ovládni svoju myseľ som si uvedomila, že sa prehnane bojím. Naučila som sa zvládať svoj strach, byť odvážnejšia a vychádzať zo svojej komfortnej zóny. Je to ťažké, ale cítim, že sa mi život mení k lepšiemu. Som paradoxne viac oddýchnutá, aj keď robím viac vecí.

Za najužitočnejšie, čo mi program priniesol považujem to, že sa viem zastaviť v priebehu dňa, upokojiť myseľ a sprítomniť sa v danom okamihu. Zistila som dôležitú informáciu: že ten večný kritik vo mne nie som ja, ale môj sabotér. Menej sa kritizujem za to, čo som mala inak povedať, urobiť… Skôr o tom premýšľam racionálne a necítim sa pritom zle.

Tento program by som odporučila všetkým, ktorí chcú zlepšiť svoje prežívanie a byť spokojnejší.

Tatiana Kluvancová
Už nemám výčitky, keď si nájdem čas pre seba

Program mi priniesol viac pokoja a kľudu, viac času pre seba a dopriala som si aj nič nerobenie bez toho, aby som mala výčitky, že nič nerobím, keď sa venujem sebe.

Vďaka posilneniu mysle som získala viac sebavedomia a ľahkosti pri vedení workshopov a vystupovaní pred ľuďmi. Za najužitočnejšie považujem to, že som si uvedomila a spoznala mojich  sabotérov a zapojila mudrca pri vedení workshopov.

Janette Horstmann, mama, koučka, lektorka

Toto je jediný program na pozitívne nastavenie mysle, ktorý potrebuješ. A vieš, čo je na tom najlepšie? Neprináša iba uvedomenia, ale zároveň aj udržateľné výsledky. A pretože poznám silu tohto programu, ponúkam Ti k investícii aj garanciu vrátenia peňazí.

Ak absolvuješ prvé dva týždne programu a nebudeš spokojná, pošlem Ti peniaze späť.

Naučím ťa ovládnuť myšlienky a emócie. Tým dokážeš zmeniť aj svoje konanie.

Pretože jediná udržateľná zmena vychádza z posilnenia mentálnych svalov.

 • Naučíš sa rozpoznať a zastaviť škodlivé myšlienky, aby si dokázala zvládnuť aj najťažšiu situáciu.

 • Posilníš svoje pravé ja, aby si mala prístup k intuícii, kreativite, radosti a flow – kedykoľvek potrebuješ.

 • Vďaka jednoduchým cvičeniam získaš kontrolu nad svojou mysľou a prežívaním, aby si prevzala velenie nad svojím životom.

 • Vďaka individuálnej podpore budeš vybavená na ceste za sebavedomím, aby si si vytvorila zdravé návyky, ktoré ti ostanú aj po skončení programu.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY (FAQ)

Prvých 6 týždňov bude intenzívnejších – aby si prevzala vládu nas svojou mysľou, potrebuješ si vybudovať nové nervové dráhy. Po začatí programu sa ti v sobotu v aplikácii otvorí video, ktoré bude mať dĺžku cca hodinu. Je rozdelené na kratšie úseky a tak bude ľahšie „stráviteľné“. Mám v kurze mamičky, ktoré majú malé deti a dali to. Kurzom prešli desiatky žien, ktoré vedú naplnené životy a zvládli aj tento program 🙂 Cez týždeň sa Ti v apke Posilňovňa mysle otvoria cvičena, ktoré budú na to video nadväzovať a preto odporúčam násjť si čas na zhliadnutia videa cez víkend, maximálne v pondelok/utorok.
Kľúčom k vytrvaniu je sila a energia skupiny – spoločná motivácia, aby si dosiahla to, čo si zaumieniš.

Dostaneš sa na registračnú stránku, kde zadáš svoje údaje a príde Ti e-mail s pokynmi pre platbu. Po úhrade platby za program si dohodneme individuálny koučing, pošlem Ti knihu Pozitívna inteligencia a môžeš začať študovať. 🙂 Stiahneš si aplikáciu Posilňovňa mysle do mobilu a v sobotu sa Ti otvorí prvá videolekcia.

Dovoľ mi protiotázku – koľko času a akú vysokú prioritu dáš tomuto programu? Ak mi povieš, že do toho ideš na 100% a že na najbližšie týždne sa to stane Tvojou prioritou, tak Ti odpoviem, že šanca, že sa naučíš preklopiť svoju myseľ z negatívnej emócie a začať vidieť jasne, zapojiť kreativitu, kľud, flow alebo radosť je veľmi veľmi vysoká.
Je nutné povedať, že žiaden kurz (alebo tabletka alebo tréner/kouč) za nás nikdy žiadnu prácu nespraví. Ak budeš počas 6 týždňov iba pasívne prijímať informácie, ktoré Ti predložím – zmení sa toho veľmi málo. Ak posilňovanie mysle budeš testovať, napr. keď Ťa niekto naštve, keď zlyháš alebo keď budeš pociťovať strach, vtedy si vytvoríš pozitívny návyk a vybuduješ nové nervové dráhy. A keď v tom vydržíš, to Ti už nik nevezme.

Keď nestíhaš – prokrastinuješ, pravidelne sa nachádzaš v strese, keď sa utápaš v pocitoch viny, keď si málo veríš, keď sa príliš obávaš, keď máš pocit, že musíš ľudí okolo seba kontrolovať, inak sa stane niečo zlé, keď sa bojíš, čo bude ďalej, keď radšej uhneš pred konfliktom ale potom Ťa to trápi, prečo si sa neozvala, atď.

V skratke – keď si v akejkoľvek negatívnej emócii viac ako 2 sekundy a trvá Ti ešte dlhšie to potom následne spracovať.

Ak máš v pláne ísť na dovolenku – nechoď do tohto programu. Naplánuj si ho na svoje štandardné „busy“ dni. Prinesie Ti oveľa viac úžitku už v prvých dňoch. A keď sa obávaš, či to všetko, čo máš aktuálne v živote budeš stíhať – to je presne ten moment, kedy Posilňovňa mysle pomôže.

Tento program Ti pomôže zvládnuť už existujúcu záťaž v Tvojom živote, nepridá Ti nič navyše. 

Posilňovňa mysle Ti prináša aj uzemňujúce cvičenia, ktoré sú v podstate také krátke meditácie. Základný rozdiel spočíva v tom, že k týmto cvičeniam nepotrebuješ dlhý čas a špeciálne miesto (ako je tomu pri meditáciách) – sú to také jednohubky, ktoré vtesnáš do svojho plného rozvrhu.

Naučím Ťa, ako ich robiť aj v rozhovore (s otvorenými očami) a to Ti prinesie ukľudnenie hneď – nie až keď budeš doma, so svojimi sviečkami, v tichu meditovať…
Uzemňovacie cvičenia v Posilňovni mysle sú o tom, aby sme vybudovali pozitívny návyk – po čase Ti tie cvičenia budú samé prichádzať do mysle, keď sa budeš chcieť dostať z negatívnej emócie.