šťastné pracovné prostredie
CHCEM ZÁZNAM TRÉNINGU*

*záznam webinára v podobe samoštúdia s materiálmi

Si zvyknutá makať. Do práce dávaš 120% a si dobrá v tom, čo robíš. A hoci sa ti na stole kopia papiere a z obrazovky na teba blikajú desiatky neprečítaných e-mailov, ty ideš na plný plyn. Okolo teba zúri vojna – spolupracovníci opäť riešia konflikty. Berieš si pár minút oddychový čas na toalete a premýšľaš, ako ustojíš svoj vlastný – vnútorný konflikt: Kedy je už tvoja snaha za hranicou úsnosnosti? Túžiš po chvíľach pre seba, aby si si mohla usporiadať myšlienky a zastavila sa. Tento šialený kolotoč práca-povinnosti doma-práca ťa oberá o radosť, naplnenie a už sa to zrkadlí aj na zdraví.

Je vôbec možné pociťovať spokojnosť v práci, kde lapáš po dychu a bojuješ o spravodlivosť a zvyšky energie, aby si nevyhorela? Zdá sa takmer nemožné zažívať radosť každý deň v mašinérii korporátu?

Pokiaľ nevlastníš ten najcennejší nástroj, je pre teba zamestnanie výzva. Stres a tlak nahromadený a nespracovaný počas dňa z teba neopadne vypnutím počítača. Nepridáva tomu ani málo podpory v šéfoch či kolegoch. Vyberá si to daň na tvojej psychike aj fyzickom zdraví. Očakávaš, že ti niekto pomôže, ale všetci naokolo sú pohĺtení vlastnými problémami.

Ak máš k dispozícii tú najsilnejšiu pomôcku pre šťastné pracovné prostredie, dokážeš: 

zvládať svoju prácu s nadhľadom a načas, namiesto umárania sa, čo si nestihla

ísť do práce s úsmevom, pretože kolegove negatívne vyžarovanie sa ťa nedotýka

sústrediť sa na svoje úlohy s jasnou mysľou bez prokrastinácie

ovládnuť pochybovačné myšlienky pred dôležitou prezentáciou

zvýšiť prežívanie šťastia a naplnenia tu a teraz mnohonásobne

Znie to ako utópia? Nie je to náhodou to, po čom v skutočnosti túžiš, odkedy si sa zamestnala? Viem, že to tak máš.

Keď v práci riešiš konflikty a stres ti nedovolí v noci spávať, aj tá najobľúbenejšia práca sa javí ako za trest. Najťažšie je, že toto všetko už vieš, ale zatiaľ nevidíš cestu von.

Dobrou správou je, že existuje pomerne jednoduché riešenie, ktoré ti umožní oslobodiť sa od:

 • vonkajších okolností, na ktoré nemáš zatiaľ silu alebo dosah,
 • negatívnych ľudí vo svojom okolí,
 • vlastných pochybností, či a ako to zvládneš.

Dosť bolo skláňania hlavy a zľavovania z toho, čo je pre teba dôležité

Ak si ako zamestnankyňa zažila intrigy, slovné ponižovanie alebo ohováranie, vieš, že to často sprevádzajú pocity osamelosti a zúfalstva. Ceníš si férovosť a priamosť, čo niekedy tvoje okolie vidí inak.

Predstav si, aké by to bolo, keby si mala osvojený spôsob, ako čeliť denno-denným pracovným výzvam! Všetko, čo sa nás dotýka sa nás týka – a v tom je ukrytá aj odpoveď, kde hľadať spôsob, ako sa dostať z kolesa konfliktov a stresu von.

 • Je čas zastaviť konflikty, ktoré otravujú tvoj život. Vymeň PREžívanie za Užívanie.
 • Daj zbohom stresovaniu sa nad termínmi a úlohami, objav spôsob, že to ide aj inak.
 • Teraz máš svoj život pevne v rukách, vieš ako na špičkový výkon, aby si mala čas aj na iné veci, na ktorých ti záleží.
Martina Magic pracuje ako profesionál s vysokým nasadením

Martina sa podieľala na rozvoji zamestnancov s “High  Potentials” ako lektor školení “Koučing – GROW model”. Vďaka Martine boli školenia pozoruhodné a dynamické. Vedela, ktoré sú kľúčové časti  školenia a uisťovala sa, či ich účastníci pochopili naozaj správne.

Pracuje ako profesionál s vysokým nasadením, berie ohľad na skupinu a jednotlivých členov skupiny aktívne zapájala do diania, tak aby školenie naozaj spĺňalo svoj účel. Je priateľská a vie si vybudovať dôveru tímu. Martinu môžem vrelo doporučiť každému, kto má záujem o realizáciu podobne zameraných školení.

Jej koučovacie zručnosti sme využili pri riešení konfliktných situácií na pracovisku

Okrem školení Martina pracovala v U. S. Steel Košice, s.r.o. ako interný kouč. Jej koučovacie zručnosti sme využili, okrem individuálneho koučovania (aj koučovanie v anglickom jazyku), pri riešení konfliktných situácií na pracovisku, skvelé prezentačné zručnosti pri prezentácii programu Interný koučing pre vybranú cieľovú skupinu zamestnancov. Martina je zodpovedná, spoľahlivá, aktívna, podporujúca.

koučovanie v anglickom jazykuJana Lorincová, Managerial and Professional Training, U. S. Steel Košice, s.r.o.

Akú cenu platíš za život v konfliktnom a stresujúcom prostredí?

Šťastné a produktívne pracovné prostredie nená cenovku. Kto ho našiel, ten si ho váži a vie, že ten pocit bezpečia a dôvery nič nevynahradí. Od roku 2020 sme sa mohli opakovane presvedčiť, že mier v našej mysli a láskyplné vzťahy sú naším najväčším bohatstvom.

80% zamestnancov už rezignovalo, že by ich život mohol byť šťastnejší. Zmierili sa s tým, že stres a konflikt je aktuálna norma. Nevidia iné možnosti.

Vždy máme viac možností. Minimálne máme možnosť zmeniť svoj postoj k situácii, kde zdanlivo nemáme na výber.

Tento tréning ťa posunie do skupiny tých 20% ľudí, ktorí sa odmietli zmieriť s priemerným životom.

Tento zážitok ťa vybaví na roky, ktoré prídu. Teba a tvojich blízkych. Pretože to, čo ťa naučím si nebudeš chcieť nechať pre seba.

CHCEM BYŤ ŠŤASTNÁ AJ V PRÁCI ->

Ako spolu vytvoríme šťastné pracovné prostredie?

1. modul – SPRACOVANIE STRESU 

Jediný problém, ktorý nedokážeme vyriešiť je ten, ktorý si neuvedomujeme. V tejto časti si vezmeme na mušku nepriateľa v našej mysli, ktorý stojí za väčšinou nášho trápenia a ukážeme mu, kto je tu pánom:

 • získaš hlboké porozumienie, ako vzniká stres, úzkosť, hnev a zlosť
 • naučíš sa jednoduché techniky, ktorými si kedykoľvek navodíš stav spokojnosti, harmónie, odstupu či kreativity
 • ovládneš limitujúce presvedčenia a dáš stopku spomienkam či obavám, ktoré ťa v minulosti dokázali paralyzovať

2. modul – ZVLÁDANIE KONFLIKTU 

Väčšina tímov zažíva príliš veľa konfliktov, treníc a stresu a výrazne nedosahuje to, na čo majú predpoklady. Je to preto, že každý člen tímu podvedome sabotuje výkon a pohodu: tú svoju aj svojho tímu. V tejto časti:

 • objavíš, čo spôsobuje konflikty (vonkajšie aj naše vnútorné)
 • zistíš, ako vytvárať korektné a harmonické vzťahy (nielen) na pracovisku
 • pochopíš, čo presne robiť a ako komunikovať, keď si uprostred konfliktu,
 • naučíš sa premeniť konflikt na dar alebo príležitosť

3. modul – AKTIVÁCIA VÝKONU

V práci sa očakáva podávanie špičkového výkonu, splniť metriky a zadané úlohy. Čo najrýchlejšie a najlepšie. Po tom, čo sme v predchádzajúcich moduloch  spracovali stres a zvládli konflikt, pozrieme sa na produktivitu a flow. Čo ťa tu čaká?

 • posilníš pozitívne nastavenie mysle pre najvyšší výkon
 • objavíš vlastné zručnosti pre sústredenie, kľudnú myseľ a kreativitu 
 • čo vyvoláva prokrastináciu a ako ju zvládnuť
 • ako prosperovať v neustále sa meniacom prostredí
 • ako spracovať tlak na výkon a ako s tým súvisí dôvera a rešpekt v tíme

Čo budeš robiť so všetkým tým ČASOM, ktorý ti vznikne, keď skrátiš svoje prokrastinovanie?

Čomu všetkému sa budeš mať ENERGIU venovať, keď sa prestaneš trápiť nad pracovnými výzvami?

Ako to ocenia tvoji blízki, keď budeš chodiť s úsmevom z práce?

A o to tu predsa ide – mať ZDRAVIE, energiu a čas užívať si život aj mimo práce.

Získanú energiu môžeš venovať tak dlho odkladanému rozvojovému kurzu, čítaniu knihy alebo konečne začať športovať! Kamarátky si konečne opäť užijú tvoj zmysel pre humor.

Bola to náročná cesta, dostať sa až sem. Odteraz už to bude oveľa ľahšie.  

Moje meno je Martina Magic 

som koučka a expertka na posilnenú myseľ 

Ale nebolo tomu vždy tak, že som v priebehu minút dokázala spracovať neúspech, hnev alebo stres.  Bolo to vlastne naopak – týždne a niekedy aj mesiace som sa umárala nad intrigami v práci, chýbal mi pocit dôvery v nadriadených a pocit naplnenia a zmyslu v to, čo robím.

Trvalo mi dlho, než som pochopila, že to, čo zažívam v pracovnom prostredí je zrkadlom mojej mysle. Zlomový moment nastal, keď som si osvojila kľúčová zručnosť – pri akomkoľvek trápení sa pozrieť najprv dovnútra. Do mojej DNA mi okrem skalopevnej sebadôvery a sebavedomia pribudla ešte schopnosť prevziať plnú zodpovednosť za veci, ktoré sa „mi“ v živote dejú. A dnes využívam tieto poznatky z vlastného života, z neurovedy a koučovania a sprevádzam stovky klientov za životom plným spokojnosti a naplnenia. 

Založila som projekt Posilňovňa mysle, kde pomáham ženám spracovať pochybnosti, strach a vinu, vďaka čomu ovládnu svoju myseľ a rýchlejšie dosiahnu vnútornú harmóniu a sebavedomie. Špecializujem sa na pozitívnu komunikáciu a leadership s orientáciou na trvale udržateľné zmeny. V súkromí som manželka, mama dvoch detí a milovníčka aktívneho oddychu pri športe.

kouč Košice

Kedy?

Tento online transformačný tréning si môžeš pozrieť v pohodlí domova vo vlastnom tempe zo záznamu.

Kde?

Po kliknutí na tlačítko na tejto stránke vypíšeš registračný formulár a po zaplatení Ti pošlem prístupové údaje do aplikácie Posilňovňa mysle,

kde nájdeš video nahrávky, pracovné zošity k tréningu.

Tvoja investícia

111 €

a prístup k transformačným metódam Ti ostane navždy,

môžeš sa k nim vracať ako potrebuješ

DOSŤ BOLO STRESU, CHCEM VNÚTORNÚ SLOBODU ->
Ako sa dajú riešiť a zvládať situácie v kľude a s odstupom

Martina, ukázala si mi, ako sa dajú riešiť a zvládať situácie v kľude, s odstupom a hlavne neriešiť prečo a načo sa to tak stalo, ale prijať to. Naučila si ma, že je to o mne… Ja nezmením okolie, môžem zmeniť len seba, svoje myslenie, prežívanie a svoje správanie.

Moje reakcie sú po absolvovaní koučovania oveľa pokojnejšie

Moje reakcie sú po absolvovaní koučovania oveľa pokojnejšie a hlavne sa už netrápim a nezamýšľam nad tým prečo sa to tak stalo, čo som urobila zle, čo som mohla inak, ale prijímam to tak ako to je, neriešim, nevysvetľujem… Mne sa náramne uľavilo. Snažím sa žiť vedomejšie, bežné veci si užívať a hlavne ich vedome prežívať.

Nie je to ešte 100% -né, to asi nebude nikdy, ale mne si ukázala cestu, ako sa to dá aj inak a mne to zatiaľ zaberá…. Ďakujem.

Gabriela H. , Pracujúca mama
Kolegovia v práci si všimli moju zmenu

Spoločné online stretnutia mi otvorili cestu k informáciám o ktorých som netušila a teším sa na svoj ďalší rast, pretože väčšinou fungujeme v móde, v ktorom sme vyrástli a pritom dá sa lepšie porozumieť ľuďom okolo nás. Kolegovia v práci si všimli moju zmenu a vnímajú ju ako veľmi pozitívnu. Dáva mi to energiu na ďalšiu prácu na sebe a veľmi sa na to teším. Pred programom by ste zo mňa také pozitívne myslenie určite nedostali.

Cítila som, že potrebujem pomôcť s tým hlasom v mojej hlave

Do programu som sa rozhodla prihlásiť, v dôsledku smutných udalostí v mojom živote a ich veľmi zlého vplyvu na mňa a tým pádom aj na moju rodinu. Strach, že môžem prísť o niekoho ďalšieho blízkeho, ma pripravil o racionálne myslenie a nie ja ale „on“ akokeby rozhodoval za mňa, samozrejme nie v môj prospech, skôr ma viac ubíjal. Program odporúčam zažiť každému, kto na sebe chce pracovať ❤️.

Henrieta S., Pracujúca mama
VYBERÁM SI ŠŤASTIE ->