Zmeniť nefunkčné životné nastavenia a robiť viac toho, čo prináša úspech a hojnosť! 

Túžite si vytvoriť svoje pozitívne ja a žiť naplno? Chcete konečne vidieť zmenu, počuť komplimenty a pociťovať prílev energie? 

Ponúkame vám zmes toho najúčinnejšieho, čo sme sa za posledné roky naučili

v našej koučovacej praxi.

Dnes žijeme naplnený život, robíme prácu, ktorú milujeme a vieme vyťažiť maximum z každej okolnosti, ktorá nás postretne. 

Ale vždy tomu tak nebolo…

Tiež sme sa v minulosti utápali v negatívnych spomienkach alebo vlastných zlyhaniach. Trvalo nám niekoľko rokov, než sme objavili silu pozitívnej komunikácie, koučovací prístup a silu používania mysle vo vlastný prospech.

Prešli sme viacerými výcvikmi koučovania a neurolingvistického programovania (NLP) a vytvorili sme funkčný model, ako si vytvoriť život podľa svojich pravidiel a k svojmu maximálnemu úžitku a radosti. 

Naučíme vás, ako  na to! A nemusíte kvôli tomu cestovať na západ alebo do zahraničia. 

Tomi Gebe je mentor, lektor a certifikovaný kouč. Pomáha ľuďom nasmerovať ich v rôznych oblastiach života, nájsť odpovede na ich otázky a rozšíriť ich potenciál. Má viac ako 12 ročné pracovné skúsenosti z oblasti predaja, marketingu, manažmentu a práce s ľudskými zdrojmi. Je zakladateľom vzdelávacej agentúry kouč.club. Jeho zážitkovými školeniami už prešlo viac ako 1000 ľudí z rôznych kútov Slovenska.

Martina Magic je certifikovanou lektorkou a koučkou s bohatými pracovnými skúsenosťami od školstva cez marketing, medzinárodný predaj, nákup, až po pôsobenie v IT sektore. Venuje sa tvorbe zážitkových komunikačných workshopov pre firmy a širokú verejnosť. Vytvára príležitosti na využitie koučingu a koučovacieho prístupu do rôznych oblastí života, aby ľuďom pomohla vytvoriť život, po akom túžia.

Čo si z tohto akčného a zážitkového seminára odnesiete?

  • Naučíme vás základy vedomej komunikácie. So sebou a s vaším okolím.

  • Pozdvihnete si svoje SEBAvedomie, precítite hrdosť a vďačnosť.

  • Naučíte sa ovládať svoje emócie a negatívne myšlienky.

  • Vycibríme vám uši, aby ste dokázali rozpoznať obmedzujúce presvedčenia, ktoré vám bránia v dosiahnutí toho, po čom túžite.

  • Naučíte sa efektívne techniky, ako zvládať stres a zvýšiť pohodu a rovnováhu.

  • Osvojíte si základy koučovacieho prístupu, vďaka ktorému si zlepšíte výsledky v práci a vzťahy v rodine.

CHCEM VYTVORIŤ SVOJE NAJLEPŠIE JA!

Čo hovoria účastníci našich kurzov?

Milá Martina, ďakujem veľmi pekne za Tvoj dnešný vklad pre našu prácu. Kurz “Efektívna komunikácia” bol veľmi prínosný a ozaj ma  koučing potešil. Rozumiem, že sa Ti páči a veríš mu. Mňa osobne naše dnešné stretnutie opäť o krôčik posunulo k tomu, kde sa máme s  dievčatami vo vzťahu k rodinám smerovať, kde je naša pozícia a to bol vlastne môj nepomenovaný cieľ :). Takže veľká vďaka, verím, že sa  nám podarí spolupracovať aj v budúcnosti.

Mgr. Simona Šimková

Bola to skvelá zážitková skúsenosť! Najužitočnejšie boli komunikačné techniky na lepšie pochopenie a porozumenie ostatných.

Andrea Danková, špeciálna pedagogička

Workshop pod vedením Martiny Magic o NLP sa mi veľmi páčil. Bol pozitívny a mal veľmi príjemnú atmosféru. Odniesla som si z neho to, čo som potrebovala. Každý z nás vo svojej hlave rieši rôzne témy, a ani ja nie som výnimkou. Častokrát ale svoje témy nedotiahnem dokonca – preto som rada, že s nami bola lektorka, ktorá si pre nás pripravila rôznorodé aktivity, na základe ktorých sme našu tému viedli k úspešnému  koncu. Pre mňa to malo veľký úspech. Ďakujem.

Gabriela Brutovská

Kurz ma naučil uvažovať oveľa kreatívnejšie a uvedomila som si, že v živote mám oveľa viac možností, než sa to zdá!

Erika Demeterová, majiteľka firmy

Na seminári o NLP som sa veľmi dobre cítila, bolo to interaktívne a veľmi dobre zorganizované, páčili sa mi naše diskusie, ktoré si poňala veľmi dobre a dobré otázky si sa pýtala, aby si nás nasmerovala tým správnym smerom. Bola som na rôznych takých  tréningoch, no tu sa mi páčilo, že si vedela udrzať našu pozornosť a že to bolo také rôznorodé  ďakujem

účastníčka kurzu

Najväčšou hodnotou boli pre mňa informácie o tom, ako efektívne pracovať sama so sebou a ako sa sústrediť na podstatu vecí.

Jana Takáčová, teamleader

Kurzy z našej dielne sú zábavné a zážitkové. 

Načerpáte inšpiráciu a motiváciu s podobne zmýšľajúcimi účastníkmi.

Vďaka koučovaciemu prístupu a kreatívnym cvičeniam a úlohám nemáte pocit, že na sebe pracujete… budeme sa predovšetkým zabávať a hrať. 🙂

Koučovací štýl vedenia kurzu znamená, že vás počas celého dňa budeme sprevádzať aj ako kouči, t.z. budeme vás inšpirovať prísť na svoje vlastné odpovede, premýšľať aj novými smermi a motivovať k činom, ktoré si naplánujete.

Aká je cena celodenného workshopu?

88 Eur na osobu pri platbe vopred.

Počet účastníkov je obmedzený! Dôvodom je individuálny prístup počas workshopu. V prípade neúčasti na workshope sa vstupné nevracia, môžete za seba poslať náhradu :).

Čo je v cene vstupenky?

  • pozitívni a usmievaví lektori

  • pracovný zošit, ktorý obsahuje hlavné myšlienky workshopu, aby vás motivoval pokračovať v pozitívnych zmenách aj po skončení kurzu

  • drobné občerstvenie (ovocie, pečivo, káva, čaj, minerálka)

  • koučovacie stretnutie/konzultácia s vybraným lektorom v trvaní 30 minút do 2 mesiacov po skončení workshopu (pre prípadné dovysvetlenie informácií z workshopu – osobne alebo cez Skype)

Kedy a kde sa workshop uskutoční?

19. január 2019 v Košiciach, Kultúrno – spoločenské centrum Jedlíkova č. 7, v čase 9:00 – 16:00

NA TOMTO KURZE NESMIEM CHÝBAŤ!