Potrebujete zlepšiť komunikáciu so svojím dieťaťom alebo s deťmi, s ktorými pracujete?

Ste rodič alebo učiteľ, ktorý túži naladiť sa lepšie na svoje deti?

Motivovať ich vypočuť vás? Pochopiť ich, ako premýšľajú?

Naučiť seba (a tým pádom aj vaše deti) základom efektívnej a flexibilnej komunikácie?

Vyberte si svoj zážitkový workshop o pozitívnej komunikácii:

Čo účasťou na workshope získate?

  • Naučíte sa vytvoriť si s dieťaťom súlad v komunikácii.

  • Osvojíte si nástroje, vďaka ktorým rozprúdite rozhovor s dieťaťom.

  • Uvedomíte si, aký silný programovací charakter majú myšlienky a ako deťom do hláv púšťať tie správne – pozitívne.

Vychovať pozitívne naladeného a úspešného človeka je „jednoduché“. Stačí, aby rodič vedel správne komunikovať so sebou a svojím okolím.

Dieťa sa totiž najefektívnejšie učí pozorovaním, keď mu ako rodičia ukazujeme ten správny príklad pre život. A základom je vzájomná komunikácia.

Všetko, čo hovoríme, má vplyv na druhých. Preto je dobré, keď vieme, aké pocity chceme druhým vytvárať, keď s nimi hovoríme. Komunikujeme preto, aby sme dostali spätnú väzbu, tzn. nejakú reakciu. A to nejde bez ovplyvňovania. NLP nám umožňuje ovplyvňovať aj rozhodovanie ľudí.

Mala som možnosť spoznať bližšie prácu Martiny Magic na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“. Som rada, že som sa rozhodla na workshop prísť, lebo mám pocit, že som sa stretla s ľuďmi, s ktorými sme sa veľmi prirodzene naladili na jednu vlnu. Inšpirovala som sa, ako komunikovať inak s mojimi úžasnými deťmi. Každopádne, som presvedčená, že všetko nové, čo sa dozvieme, nás posúva vpred. Preto, ak máte chuť dozvedieť sa niečo nové a získať nový pohľad na „vec“, určite vám workshopy u Martiny Magic odporúčam

Katarína Šimčáková, mama 2 detí

Prednedávnom som sa zúčastnila workshopu pod názvom „Ako vychovať pozitívne dieťa“. Keďže všetky zúčastnené účastníčky spájala láska k našim deťom a ich blaho, tak diskusia bola veľmi živá, tvorivá a inšpiratívna. Workshop pod vedením Martinky mi pomohol nájsť súlad v komunikácii s mojim synom a tiež ako sa správne naladiť na jeho myslenie. Určite sa teším na ďalšie stretnutie, aby som sa vo výchove mohla ďalej zlepšovať. Všetkým rodičom odporúčam.

Zuzana Hutníková, mama 2 detí, syn 6r, dcéra 1r

Zúčastnila som sa na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“, kde som získala cenné informácie na túto tému. Postupne sa snažím zavádzať praktické skúsenosti pri výchove svojho dieťaťa, ako aj pri formovaní môjho správania k nemu a k okoliu. Zaujímave bolo si vypočuť aj ostatné mamičky a ich možné riešenia problémov s odborným usmernením Martiny Magic. Určite workshop vedený Martinou odporúčam. Podarilo sa jej vytvoriť na stretnutí príjemnú rodinnú atmosféru, kde sa bez ostychu dalo hovoriť o svojich problémoch.

Miriam Berzétei

Zúčastnila som sa workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“ a mala som možnosť zoznámiť sa s prácou Martiny Magic. Som vďačná a veľmi rada za všetky nové informácie, ako aj za utvrdenie sa v niektorých veciach, ktoré sa snažím v mojom rodičovskom prístupe k mojim deťom robiť inak. Dozvedieť sa niečo nové v spoločnosti iných rodičov bolo zaujímavé a nové poznatky s radosťou a pozitívnymi očakávaniami postupne aplikujem do praxe. 🙂 Workshop odporúčam všetkým rodičom.

Magdaléna Lehotská, mama 10 ročného syna a 6 ročnej dcérky

Minulý týždeň som sa  zúčastnil Martininho workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“ a veľmi ma zaujalo to, čo som sa tam dozvedel o výchove detí. Stretol som tam zaujímavých ľudí, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti. Prišiel som na to, čo som robil vo výchove dobre, ale aj to, čo som robil nesprávne. Keď si to človek uvedomí, môže to zmeniť a zlepšiť. Prostredie a atmosféra workshopu boli veľmi príjemné. Preto odporúčam workshop všetkým rodičom, ktorý chcú vychovať pozitívne  dieťa.

R. H., otec 3 detí

Zastavte sa na dve hodiny a venujte čas svojmu vzťahu s dieťaťom.

VAROVANIE pred vedľajším účinkom: skúsenosti a poznatky z tohto workshopu môžu nielen zlepšiť váš vzťah s deťmi, no je veľmi pravdepodobné, že si odnesiete aj cenné poznatky pre seba.

Možno skratku NLP už poznáte a možno pátrate po tom, kedy vysvetlím, čo to NLP je.

Takže „v skratke o skratke“: NLP znamená neuro-lingvistické programovanie. NLP vychádza zo skutočnosti, že náš mozog môže byť spolu s nervovou sústavou programovateľný, stačí sa naučiť vyberať správne spôsoby myslenia a správne slová.

Cieľom NLP je naučiť sa zvyšovať pracovnú výkonnosť a tvorivý potenciál človeka pomocou rôznych praktických a nenáročných metód. Stručne povedané, metódy a postupy NLP sú tu pre každého, kto neustále pracuje na vlastnom sebazdokonaľovaní, pretože chce využiť svoj vlastný potenciál v pracovnom i osobnom živote naplno.

Kto workshop vedie?

Martina Magic.

Som certifikovaný kouč, lektor a predovšetkým mama.

Do workshopov dávam okrem svojich poznatkov a energie aj moje srdce, pretože milujem to, čo robím a robím to naplno. Počas mojich „magických“ workshopov vytváram podporujúce prostredie, v ktorom sa cítite bezpečne a máte chuť pracovať na svojich témach. Od prvej chvíle ste aktívnym účastníkom a vďaka koučovaciemu prístupu si z workshopu odnášate oveľa viac pre seba, ako z klasického prednáškového typu seminára.

Aká je cena?

Workshop pre rodičov detí do 6 rokov: 20 € pri platbe vopred.

Čo je v cene?

– pozitívna lektorka 😀 ,
– pracovný zošit s hlavnými myšlienkami z kurzu, písacie potreby, 
individuálna konzultácia po skončení workshopu pre riešenie vlastných tém.

Workshop pre rodičov detí od 7 rokov: 30 € pri platbe vopred.

Na workshop je nutné sa registrovať tu >>klik<<.

Počet účastníkov je obmedzený na 10. Dôvodom je individuálny prístup počas workshopu. V prípade neúčasti na workshope sa vstupné nevracia.

Dátumy najbližších workshopov:

Pre rodičov detí do 6 rokov:

pondelok 23. apríl 2018 v čase od 9:00 – 11:00 v RC Stonožka na Hviezdoslavovej 7 v Košiciach.

Pre rodičov detí od 7 rokov a učiteľov:

termín bude upresnený (ak máte záujem o konkrétny termín, kontaktujte ma prosím telefonicky alebo e-mailom)

Vstupné na workshop v dopoludňajších hodinách v RC Stonožka zahŕňa aj stráženie detí, ktoré budú vo vedľajšej miestnosti, kde sa deťom bude venovať dospelá osoba. V prípade potreby môžu deti prísť za vami. 

Teším sa na vás!

Martina Magic.