„Spokojní zamestnanci vytvárajú spokojných zákazníkov. A spokojní zákazníci vytvárajú spokojných akcionárov. V tomto poradí.“
-Simon Sinek

Podľa Simona existujú dva spôsoby, ako ovplyvniť ľudské konanie – môžeme človeka manipulovať alebo ho inšpirovať.

Mojím poslaním je cez zážitkové školenia pre firmy a školy inšpirovať zamestnancov k spolupráci, rešpektu a špičkovému výkonu. 

Hlavné témy, ktoré ponúkam prepájajú ľudské zručnosti (bežne známe pod označením „soft skills“) s rozvojom posilnenej mysle tak, aby výsledky boli udržateľné.

Tvrdé zručnosti (hard skills) potrebuje zamestnanec k výkonu svojej práce. Ľudské zručnosti potrebuje, aby sa stal lepším kolegom, šéfom a šťastnejším človekom. A to by malo byť cieľom nás všetkých, aby sme vytvárali prostredie, kde prosperuje nielen firma, ale aj jej ľudia. 

Každú tému Vám viem pripraviť vo forme:

  • inšpiratívna prednáška
  • workshop
  • transformačný tréning.

V prípade Vášho záujmu sa s Vami rada stretnem, aby sme vedeli vytvoriť riešenie šité na mieru Vašej firme.

Všetky moje služby ponúkam aj v anglickom jazyku, online alebo offline. 

Ovládnite svoju myseľ

Predstavte si, v akom prostredí by sme žili, keby si každý z nás vzal na starosť svoju myseľ a naučil sa ovládať ju. Aký by bol náš svet, keby sme dokázali spracovať pocity hnevu či frustrácie, vedeli zastaviť stres, myslieť pokojne a jasne aj vo vypätých situáciách?

Táto zážitková prednáška/workshop/školenie predstaví prevratný koncept mentálneho fitnes, ktorý prináša do organizácií špičkový výkon a udržateľnú pohodu súčasne. Mentálne fitnes je naša schopnosť poradiť si s výzvami života s pozitívnym nastavením mysle namiesto stresovania a trápenia sa. Spoznaním svojich vnútorných Sabotérov ich oslabíme a naučíme sa tak ovládať naše automatické reakcie vo forme stresu, hnevu, úzkosti alebo strachu. Workshop prinesie zážitok a uvedomenie, že pomocou Sabotérov v mysli, ktorí nás motivujú k vysokému výkonu, môžeme dosiahnuť úspech, ale nie udržateľné šťastie a vnútornú harmóniu.

CIEĽOVÁ SKUPINA: všetci zamestnanci

Objavte silu generácie Z

zážitkové školenia pre firmy o generácii, ktorá hýbe pracovným prostredím

Hodnoty generácie Z otriasajú zabehnutými pravidlami. Generácia Z je v produktívnom veku a zamestnávatelia sa často pýtajú, ako mladým kolegom vysvetliť, „ako to tu funguje“. Sme svedkami kolízií sveta ľudí, ktorí vyrástli na technológiách a majú v krvi pragmatizmus a aktivizmus, s naším zabehnutým svetom ideálov, čísel a pravidiel. Ak chceme znížiť fluktuáciu, vytvoriť výkonné a pozitívne pracovné prostredie, v ktorom sú ľudia šťastní a firma prosperuje, potrebujeme porozumieť tomu, čo hýbe generáciou Z a v čom spočívajú ich silné a slabé zručnosti.

CIEĽOVÁ SKUPINA: manažéri, tím lídri, kouči, L&D špecialisti, HR špecialisti pracujúci s ľuďmi narodenými cca v rokoch 1990 – 2010

Koučovací prístup ako nástroj lídra

zážitkové školenia pre firmy pre rozvoj spolupráce a rešpektu

Vaši podriadení vám dôverujú, radi s vami spolupracujú a užívate si vzájomný rešpekt. Znie to ako sen? To je vaša každodenná realita, keď ovládate koučovací prístup, ktorý vo vás prebudí prirodzeného lídra. Vďaka zručnosti aktívne počúvať, tvoriť silné otázky, pomocou práce s tichom a ďalších koučovacích nástrojov si do manažérskej praxe zavediete viac angažovanosti a motivácie. Odmenou vám sú spokojní zamestnanci, príjemné pracovné prostredie a vy zažívate vnútorné naplnenie a harmóniu.

CIEĽOVÁ SKUPINA: vedúci tímov, manažéri

 

Ako sa naladiť na úspešnú komunikáciu

zážitkové školenia pre firmy o komunikácii, ktorá spája

Bez ohľadu na to, či vediete predajné stretnutie, komunikujete s klientom alebo robíte nábor zamestnancov, v komunikácii platí, že flexibilnejší vyhráva. Manipulatívne techniky neprinášajú pozitívne emócie a tak pre dlhodobý úspech má význam naučiť sa naladiť na partnera v komunikácii. Úprimný záujem o svet druhého prináša prosperujúce obchodné vzťahy a príjemnú  spoluprácu pre obe strany. Praktické komunikačné zručnosti získané na workshope budete vedieť hneď po absolvovaní školenia otestovať vo vašej profesionálnej praxi.

CIEĽOVÁ SKUPINA: zamestnanci, ktorí komunikujú s klientom, manažéri, personalisti, ktokoľvek, kto sa chce zdokonaliť v pozitívnej a otvorenej komunikácii.

Motivačná prednáška v SJ

333
  • 30-60 min.

Motivačná prednáška v AJ

444
  • 30-60 min.

Zážitkové školenie poldenné

555
  • 4 hod.

Zážitkové školenie celodenné

1111
  • 8 hod.

Uvedené ceny sú orientačné a platia pre dodanie služby v Košiciach. Zážitkové školenia pre firmy a motivačné prednášky organizujem po celom Slovensku.

V prípade záujmu o školenie alebo prednášku na mieru ma prosím kontaktujte na mm@martinamagic.sk
Nie som plátca DPH. Pri online verzii vybranej služby za Vás zaplatím 10% z uvedenej sumy.

Cena za školenie zahŕňa lektorné, školiace materiály, pracovný zošit, osvedčenie o absolvovaní tréningu.

Verím v individuálny a partnerský prístup a vážim si časovú aj finančnú investíciu každého klienta a preto pred zaslaním cenovej ponuky na mieru budem od Vás potrebovať odpovede napr. na nasledujúce otázky:

Podľa čoho spoznáte, že školenie/prednáška boli úspešné a užitočné? Akú výzvu alebo problém má táto služba vyriešiť? Aké konkrétne zručnosti sa majú účastníci naučiť? K čomu ich má prednáška inšpirovať? Aké bude zloženie školiacej skupiny a aké majú v téme absolvované predošlé školenia? atď.

Kliknite na tlačidlo nižšie a dohodnite si bezplatné online konzultačné stretnutie, kde Vám pomôžem vyšpecifikovať Vaše požiadavky a vybrať si tú najužitočnejšiu a najefektívnejšiu službu pre Vašu firmu. Teším sa na spoluprácu a ďakujem za záujem.

Martina Magic.