Vyberte si zážitkové školenia pre firmy a školy:

(ak ste nenašli, čo ste hľadali, ozvite sa mi a ja Vám pripravím kurz podľa Vašich požiadaviek)

Time management na mieru

Zážitkové školenie pre aktívnych ľudí

OBSAH: Byť zaneprázdnený je vysoká daň za to, že si nevieme upratať vo svojich úlohách a čase. Na tomto tréningu dostanete pod kožu a do života nadčasové stratégie v súlade s Vaším prežívaním. Zakotvíte si uvedomenia, vďaka čomu budete produktívnejší a pohodovejší.

CIEĽOVÁ SKUPINA: aktívni ľudia, ktorí si vážia svoj čas

Potrebovali by ste to inak? Napíšte mi.

Inšpiratívny líder

Zážitkové školenia pre riadiacich pracovníkov

OBSAH: objavíte svoje „prečo“, ujasníte si, ako byť lídrom, ktorý dokáže ľudí inšpirovať, starať sa o nich a oceniť ich. Osvojíte si užitočné nástroje, ktoré Vám pomôžu vytvoriť vo Vašej firme atmosféru dôvery a rozvoja. Tento transformačný seminár Vám pomôže uchopiť Vašu líderskú víziu a zaviesť ju do praxe.

CIEĽOVÁ SKUPINA: riadiaci pracovníci všetkých úrovní.

Zaujíma vás viac?

Základy koučovania v praxi

Zážitkové školenia, keď chcete ľudí rozvíjať

OBSAH: základy koučovania, koučovacie princípy, ako pracuje kouč, rozdiely v príbuzných profesiách, kedy (ne)využiť koučing, najpopulárnejšie koučovacie nástroje, veľa zážitkových (sebarozvojových) aktivít, modelové situácie z praxe, atď.

CIEĽOVÁ SKUPINA: zamestnanci, ktorí komunikujú s klientom, manažéri, personalisti, učitelia, budúci kouči, a pod.

Potrebujete obsah upraviť? Ozvite sa mi.

Efektívna komunikácia

Zážitkové školenia o komunikácii, ktorá spája

OBSAH: základy koučingu, tvorba koučovacích otázok, modelové situácie, ktoré Vám ušijem na mieru, aby ste zvládli svoje komunikačné výzvy v práci alebo v živote, osvojíte si populárne koučovacie nástroje, využiteľné ako v profesionálnej oblasti, tak aj pri sebakoučovaní (riešení vlastných tém).

CIEĽOVÁ SKUPINA: zamestnanci, ktorí komunikujú s klientom, manažéri, personalisti, ktokoľvek, kto sa chce zdokonaliť v pozitívnej a otvorenej komunikácii.

Máte špeciálnu požiadavku? Napíšte mi. 

Máte otázky? Ozvite sa mi.

V dnešnej dobe je dostupných informácií až príliš veľa. Vy však nepotrebujete iba študovať, keď sa chcete niečo naučiť alebo privítať do života ZMENU k lepšiemu. Nevyhnutné je osvojiť si poznatky, trénovať ich a diskutovať s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.

Čím sú moje „magické“ zážitkové školenia pre firmy jedinečné?

Vediem ich koučovacím štýlom, to znamená, že od prvej chvíle ste aktívnym účastníkom a riešite si svoje témy. Štruktúra zážitkového školenia pre firmy je koncipovaná tak, aby ste už počas nich pracovali na zmene, ktorú hľadáte. Školenia sú popretkávané koučovacími (silnými, otvorenými) otázkami, ktoré inšpirujú k novým myšlienkam, motivujú k činom a provokujú k zmene myslenia. Nechýbajú cvičenia, hry a príbehy. To všetko preto, aby to bolo pre vás maximálne užitočné a taktiež zábavné. A ako profesionálny lektor viem, že bez emócie nie je pamäťová stopa a preto vám počas školenia doprajem zážitky, aby ich spomienky pretrvali a nové vedomosti sa usadili.

Taktiež kladiem dôraz na individuálny prístup k účastníkom a zadáveteľom školenia. Etika a vysoká profesionalita sú samozrejmosťou.

Certifikovaný lektor je lepší?

Ak je štúdium ukončené skúškou pred odbornou nezávislou komisiou, tak vnímam tento doklad o vzdelaní ako istú informáciu o kvalite lektora alebo kouča. Od roku 2014 sa naplno venujem svojmu profesionálnemu rozvoju a som členom Asociácie lektorov a kariérnych poradcov (ALKP) a členkou predsedníctva Slovenskej asociácie koučov (SAKo). Navrhujem, urobte si vlastný názor, ozvite sa mi a dohodneme si úvodné stretnutie, kde zistíme, nakoľko úspešne by sme spolu vedeli spolupracovať. 🙂

Príklady zážitkových kurzov pre verejnosť:

(ak ste nenašli, čo ste hľadali, ozvite sa mi a ja Vám pripravím kurz podľa Vašich požiadaviek)

Objednajte si bezplatnú konzultáciu teraz