„Spokojní zamestnanci vytvárajú spokojných zákazníkov. A spokojní zákazníci vytvárajú spokojných akcionárov. V tomto poradí.“
-Simon Sinek

Podľa Simona existujú dva spôsoby, ako ovplyvniť ľudské konanie – môžeme človeka manipulovať alebo ho inšpirovať.

Mojím poslaním je cez zážitkové školenia pre firmy a školy inšpirovať zamestnancov k spolupráci, rešpektu a špičkovému výkonu. 

Hlavné témy, ktoré ponúkam prepájajú ľudské zručnosti (bežne známe pod označením „soft skills“) s rozvojom posilnenej mysle tak, aby výsledky boli udržateľné.

Tvrdé zručnosti (hard skills) potrebuje zamestnanec k výkonu svojej práce. Ľudské zručnosti potrebuje, aby sa stal lepším kolegom, šéfom a šťastnejším človekom. A to by malo byť cieľom nás všetkých, aby sme vytvárali prostredie, kde prosperuje nielen firma, ale aj jej ľudia. 

Každú tému Vám viem pripraviť vo forme:

  • inšpiratívna prednáška
  • workshop
  • transformačný tréning.

V prípade Vášho záujmu sa s Vami rada stretnem, aby sme vedeli vytvoriť riešenie šité na mieru Vašej firme.

Všetky moje služby ponúkam aj v anglickom jazyku, online alebo offline. 

Spoznaj svojich vnútorných Sabotérov

Väčšina tímov pracuje príliš tvrdo, zažíva príliš veľa konfliktov, treníc a stresu a výrazne nedosahuje svoj potenciál. Je to preto, že každý člen tímu podvedome sabotuje výkon a pohodu: tú svoju aj svojho tímu. Tento zážitkový workshop predstaví prevratný koncept mentálneho fitnes, ktorý prináša do organizácií výkon aj pohodu súčasneMentálne fitnes je naša schopnosť poradiť si s výzvami života s pozitívnym nastavením mysle namiesto stresovania a trápenia sa. Spoznaním svojich vnútorných Sabotérov ich oslabíme a naučíme sa tak ovládať naše automatické reakcie vo forme stresu, hnevu, úzkosti alebo strachu. Workshop prinesie zážitok a uvedomenie, že pomocou Sabotérov v mysli môžeme dosiahnuť úspech, ale nie udržateľné šťastie a vnútornú harmóniu.

CIEĽOVÁ SKUPINA: všetci zamestnanci

Objavte silu generácie Z

zážitkové školenia pre firmy o generácii, ktorá hýbe pracovným prostredím

Hodnoty generácie Z otriasajú zabehnutými pravidlami. Generácia Z je v produktívnom veku a zamestnávatelia sa často pýtajú, ako mladým kolegom vysvetliť, „ako to tu funguje“. Sme svedkami kolízií sveta ľudí, ktorí vyrástli na technológiách a majú v krvi pragmatizmus a aktivizmus, s naším zabehnutým svetom ideálov, čísel a pravidiel. Ak chceme znížiť fluktuáciu, vytvoriť výkonné a pozitívne pracovné prostredie, v ktorom sú ľudia šťastní a firma prosperuje, potrebujeme porozumieť tomu, čo hýbe generáciou Z a v čom spočívajú ich silné a slabé zručnosti.

CIEĽOVÁ SKUPINA: manažéri, tím lídri, kouči, L&D špecialisti, HR špecialisti pracujúci s ľuďmi narodenými cca v rokoch 1990 – 2010

Koučovací prístup ako nástroj lídra

zážitkové školenia pre firmy pre rozvoj spolupráce a rešpektu

Vaši podriadení vám dôverujú, radi s vami spolupracujú a užívate si vzájomný rešpekt. Znie to ako sen? To je vaša každodenná realita, keď ovládate koučovací prístup, ktorý vo vás prebudí prirodzeného lídra. Vďaka zručnosti aktívne počúvať, tvoriť silné otázky, pomocou práce s tichom a ďalších koučovacích nástrojov si do manažérskej praxe zavediete viac angažovanosti a motivácie. Odmenou vám sú spokojní zamestnanci, príjemné pracovné prostredie a vy zažívate vnútorné naplnenie a harmóniu.

CIEĽOVÁ SKUPINA: vedúci tímov, manažéri

 

Ako sa naladiť na úspešnú komunikáciu

zážitkové školenia pre firmy o komunikácii, ktorá spája

Bez ohľadu na to, či vediete predajné stretnutie, komunikujete s klientom alebo robíte nábor zamestnancov, v komunikácii platí, že flexibilnejší vyhráva. Manipulatívne techniky neprinášajú pozitívne emócie a tak pre dlhodobý úspech má význam naučiť sa naladiť na partnera v komunikácii. Úprimný záujem o svet druhého prináša prosperujúce obchodné vzťahy a príjemnú  spoluprácu pre obe strany. Praktické komunikačné zručnosti získané na workshope budete vedieť hneď po absolvovaní školenia otestovať vo vašej profesionálnej praxi.

CIEĽOVÁ SKUPINA: zamestnanci, ktorí komunikujú s klientom, manažéri, personalisti, ktokoľvek, kto sa chce zdokonaliť v pozitívnej a otvorenej komunikácii.

Objednajte si bezplatnú konzultáciu teraz