Vyberte si zážitkové školenia pre firmy a školy:

(ak ste nenašli, čo ste hľadali, ozvite sa mi a ja Vám pripravím kurz podľa Vašich požiadaviek)

Time management na mieru

Zážitkové školenie pre aktívnych ľudí

OBSAH: Byť zaneprázdnený je vysoká daň za to, že si nevieme upratať vo svojich úlohách a čase. Na tomto tréningu dostanete pod kožu a do života nadčasové stratégie v súlade s Vaším prežívaním. Zakotvíte si uvedomenia, vďaka čomu budete produktívnejší a pohodovejší.

CIEĽOVÁ SKUPINA: aktívni ľudia, ktorí si vážia svoj čas

Potrebovali by ste to inak? Napíšte mi.

Inšpiratívny líder

Zážitkové školenia pre riadiacich pracovníkov

OBSAH: objavíte svoje „prečo“, ujasníte si, ako byť lídrom, ktorý dokáže ľudí inšpirovať, starať sa o nich a oceniť ich. Osvojíte si užitočné nástroje, ktoré Vám pomôžu vytvoriť vo Vašej firme atmosféru dôvery a rozvoja. Tento transformačný seminár Vám pomôže uchopiť Vašu líderskú víziu a zaviesť ju do praxe.

CIEĽOVÁ SKUPINA: riadiaci pracovníci všetkých úrovní.

Zaujíma vás viac?

Základy koučovania v praxi

Zážitkové školenia, keď chcete ľudí rozvíjať

OBSAH: základy koučovania, koučovacie princípy, ako pracuje kouč, rozdiely v príbuzných profesiách, kedy (ne)využiť koučing, najpopulárnejšie koučovacie nástroje, veľa zážitkových (sebarozvojových) aktivít, modelové situácie z praxe, atď.

CIEĽOVÁ SKUPINA: zamestnanci, ktorí komunikujú s klientom, manažéri, personalisti, učitelia, budúci kouči, a pod.

Potrebujete obsah upraviť? Ozvite sa mi.

Efektívna komunikácia

Zážitkové školenia o komunikácii, ktorá spája

OBSAH: základy koučingu, tvorba koučovacích otázok, modelové situácie, ktoré Vám ušijem na mieru, aby ste zvládli svoje komunikačné výzvy v práci alebo v živote, osvojíte si populárne koučovacie nástroje, využiteľné ako v profesionálnej oblasti, tak aj pri sebakoučovaní (riešení vlastných tém).

CIEĽOVÁ SKUPINA: zamestnanci, ktorí komunikujú s klientom, manažéri, personalisti, ktokoľvek, kto sa chce zdokonaliť v pozitívnej a otvorenej komunikácii.

Máte špeciálnu požiadavku? Napíšte mi. 

Máte otázky? Ozvite sa mi.

V dnešnej dobe je dostupných informácií až príliš veľa. Vy však nepotrebujete iba študovať, keď sa chcete niečo naučiť alebo privítať do života ZMENU k lepšiemu. Nevyhnutné je osvojiť si poznatky, trénovať ich a diskutovať s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi.

Čím sú moje „magické“ zážitkové školenia jedinečné?

Vediem ich koučovacím štýlom, to znamená, že od prvej chvíle ste aktívnym účastníkom a riešite si svoje témy. Štruktúra workshopu je koncipovaná tak, aby ste už počas nich pracovali na zmene, ktorú hľadáte. Školenia sú popretkávané koučovacími (silnými, otvorenými) otázkami, ktoré inšpirujú k novým myšlienkam, motivujú k činom a provokujú k zmene myslenia. Nechýbajú cvičenia, hry a príbehy. To všetko preto, aby to bolo pre vás maximálne užitočné a taktiež zábavné. A ako profesionálny lektor viem, že bez emócie nie je pamäťová stopa a preto vám počas školenia doprajem zážitky, aby ich spomienky pretrvali a nové vedomosti sa usadili.

Taktiež kladiem dôraz na individuálny prístup k účastníkom a zadáveteľom školenia. Etika a vysoká profesionalita sú samozrejmosťou.

Certifikovaný lektor je lepší?

Ak je štúdium ukončené skúškou pred odbornou nezávislou komisiou, tak vnímam tento doklad o vzdelaní ako istú informáciu o kvalite lektora alebo kouča. Od roku 2014 sa naplno venujem svojmu profesionálnemu rozvoju a som členom Asociácie lektorov a kariérnych poradcov (ALKP) a Slovenskej asociácie koučov (SAKo). Navrhujem, urobte si vlastný názor, ozvite sa mi a dohodneme si úvodné stretnutie, kde zistíme, nakoľko úspešne by sme spolu vedeli spolupracovať. 🙂

Príklady zážitkových kurzov pre verejnosť:

(ak ste nenašli, čo ste hľadali, ozvite sa mi a ja Vám pripravím kurz podľa Vašich požiadaviek)

Objednajte si bezplatnú konzultáciu teraz