Potrebujete koučovanie v anglickom jazyku?

Alebo školenie mäkkých zručností?

A čo tak inšpiratívnu prednášku?

Ste tu správne! Začítajte sa do referencií mojich spokojných klientov:

Pani Martina je obdivuhodný človek s citom pre detail. Je profesionálne i ľudsky pripravená poskytnúť pomoc pri získaní nadhľadu nad konaním a prácou klienta. Človek sa po koučingu s ňou dokáže znovu zamyslieť nad motívmi svojho konania v určitých situáciách a objektívnejšie zhodnotiť alternatívy riešenia.

Pani Martina pristupuje ku klientovi s profesionálnou úctou a rešpektom. Ako zrelá osoba klienta nemanipuluje, ale necháva prirodzene rozvinúť jeho potenciál v súlade s možnosťami a jeho momentálnym nastavením. Netlačí na zmenu, skôr navrhuje alternatívy. Udržuje prirodzený raport, pričom taktne rešpektuje v komunikácii „osobnú zónu“ a hranice klienta.

Dáva možnosť koučovanej osobe rozvinúť svoj vlastný, prirodzený potenciál. Koučing v jej podaní prebieha tak, že nemáte pocit, že „teraz ste koučovaný“. Skôr celý proces vnímate ako obohacujúcu konverzáciu na danú tému, po ktorej ešte dlho rozmýšľate nad možnosťami svojho osobnostného rozvoja a zlepšenia každodennej pracovnej i medziľudskej reality.

Alexander Kleban, CDR Svidník
Ukázala mi, ako sa dajú riešiť a zvládať situácie v kľude a s odstupom

Martina, ukázala si mi, ako sa dajú riešiť a zvládať situácie v kľude, s odstupom a hlavne neriešiť prečo a načo sa to tak stalo, ale prijať to. Naučila si ma, že je to o mne… Ja nezmením okolie, môžem zmeniť len seba, svoje myslenie, prežívanie a svoje správanie.

Moje reakcie sú po absolvovaní koučovania oveľa pokojnejšie

Moje reakcie sú po absolvovaní koučovania oveľa pokojnejšie a hlavne sa už netrápim a nezamýšľam nad tým prečo sa to tak stalo, čo som urobila zle, čo som mohla inak, ale prijímam to tak ako to je, neriešim, nevysvetľujem… Mne sa náramne uľavilo. Snažím sa žiť vedomejšie, bežné veci si užívať a hlavne ich vedome prežívať.

Nie je to ešte 100% -né, to asi nebude nikdy, ale mne si ukázala cestu, ako sa to dá aj inak a mne to zatiaľ zaberá…. Ďakujem.

Gabika H., pracujúca mama 2 detí, manželka
Kurz „Efektívna komunikácia“ bol veľmi prínosný

Milá Martina, ďakujem veľmi pekne za Tvoj dnešný vklad pre našu prácu. Kurz „Efektívna komunikácia“ bol veľmi prínosný a ozaj ma  koučing potešil. Rozumiem, že sa Ti páči a veríš mu.

Mňa osobne naše dnešné stretnutie opäť o krôčik posunulo k tomu, kde sa máme s  dievčatami vo vzťahu k rodinám smerovať, kde je naša pozícia a to bol vlastne môj nepomenovaný cieľ :). Takže veľká vďaka, verím, že sa  nám podarí spolupracovať aj v budúcnosti.

Mgr. Simona Šimková, riaditeľka CVI Košice
Vhodnými otázkami zo mňa dostala to, čo sa vo mne ukrývalo
Konzultácie s Maťkou mám veľmi rada. Pomohla mi ujasniť moje ďalšie smerovanie v podnikaní tým, že ma naviedla, ako sa spojiť sama so sebou a následne zo mňa vhodnými otázkami dostala odpoveď, ktorá sa vo mne ukrývala po celý čas. To je sila koučingu a Maťka je v tomto skvelá.

Jej láskavá, príjemná a starostlivá energia ma ubezpečuje, že som v správnych rukách a že jej môžem plne dôverovať. Je vidieť aj cítiť, že ju táto práca veľmi baví a že ju robí srdcom. O to lepší je zážitok z celej spolupráce, pretože vnímate, že jej záujem pomôcť vám je úprimný.

Nevedela som sa pohnúť ďalej, nemala som vo veciach jasno
Už po našej prvej konzultácii som cítila, že mám oveľa viac jasnosti a na aké ďalšie kroky sa chcem zamerať. Maťkine služby odporúčam každému, kto cíti, že je v živote zaseknutý, chýba mu jasnosť a nevie sa pohnúť ďalej. Ďakujem Ti, Mati, za Tvoju pomoc, energiu a čas. Prajem Ti, nech svojou prácou/poslaním môžeš transformovať životy ešte mnohých spokojných klientov 🙂
Barbora Mlčochová, tanečníčka, podnikateľka
Silný a intenzívny “Marketing a rozvoj kouča“ – 3 týždňový individuálny program

Absolvovala som “Marketing a rozvoj kouča“ – 3 týždňový individuálny program, ktorý mi priniesol obrovskú dávku informácií, inšpirácie a zároveň som spoznala odhodlanú, skúsenú a sympatickú ženu. 21 dní intenzívnej spolupráce a mentoring, ktorý mi Maťka poskytla je špičkový. Ďakujem za Tvoj čas, energiu a prístup. 💜 Mnohé oblasti som si v sebe musela spracovať, ale aj objavila, čo všetko zvládnem.

Vytvorila som si svoju rannú rutinu a zodpovedala si zásadne otázky

Kľúčové zmeny, ktoré nastali: vytvorila som si svoju rannú rutinu, zodpovedala si zásadne otázky v mojom ďalšom smerovaní a už viem lepšie, kam kráčam aj to s kým tam chcem ísť a toto všetko sa spustilo hlavne nastavením mindsetu.

Celkovo na tomto chcem zapracovať ešte viac! Mentálna sila je pre mňa gro aj každodenná práca na sebe, pretože môj cieľ do budúcna je jasný – ísť cestou profesionálnej koučky a u tejto profesie to je priam automatika. Avšak, je to proces, dlhá cesta predo mnou, a preto Tvoje služby ešte rada využijem.

Romana Bodnárová

Martinu som spoznala vďaka Národnému podnikateľskému centru, kde mi ju odporučili ako kompetentnú koučku martketingu pre môj rast. Už pri prvom stretnutí som vedela, že som si vybrala veľmi dobre, pretože Martina nielen rozdáva rady, ale vie aj výborne počúvať.

Správne ma vedela nasmerovať, naučila ma novým trikom v marketingu a vďaka nej som sa posúvala vpred. Tešila ma aj jej časová flexibilita, prípadne možnosť poradenstva na telefóne alebo cez Skype, čo mi nie raz pomohlo. Odporučila by som Martinu ako skvelú mentorku každému, kto sa zaujíma o osobný rast a je pripravený na sebe pracovať.

Jana Iršová, www.casnazazitky.sk

Milá Martina, ďakujem za skvele odvedenú prácu v rámci koučovacej zóny počas festivalu NA100%.
Viem to podľa toho, že bol u teba kamarát aj kamarátka, a opisovali mi ako super sa cítili a koľko toho vyriešili v sebe. Ďakujem a teším sa na ďalšie spolupráce. ❤️

Petra Ragas, organizátorka festivalu NA100%, zakladateľka programu pre rozvoj detí a ich rodičov Rozumieme deťom

Maťka je veľmi príjemný, srdečný, láskavý človek a na druhej strane aj systematicky a motivačne pôsobiaci na svoje okolie. Pozorne vníma a v širšom kontexte overuje informácie súvisiace s témou, ktorá sa rieši. Vynikajúco dokáže zaznamenať a vylúpnuť podstatné veci a vhodné riešenia. Mala som príležitosť spoznať ju ako účastníčku kurzu koučovania, pozorovať ako kouča a spolupracovať na spoločných aktivitách. Je pre mňa zdrojom entuziazmu, motivácie a zábezpeky podpory v procesných krokoch k cieľom. Odporúčam vám zoznámiť sa s ňou, či už iba tak ľudsky alebo ako s koučom profesionálom. Určite vnesie do vášho života nový mladistvý elán, smer a chuť popasovať sa so zmenou, ktorá vás posunie.

Ing. Eva Timková, PCC, profesionálny kouč, mentor a lektor koučovania

Z koučovacieho rozhovoru s Martinou oceňujem najviac úprimnú snahu počúvať. Rozhovor mi veľa dal – poznanie, že je možné nájsť cesty z akejkoľvek situácie. Uvedomila som si vlastnú stratégiu a prišla som na to, ako postupovať.

Helena Michaeli

Koučovanie je veľmi silný nástroj a ten kto hľadá zmenu a nevie ako ďalej ho určite ocení. Aby sa dopracoval k pozitívnemu výsledku je fajn využiť služby kouča. Ja osobne som Maťku ako kouča vyskúšala a veľmi oceňujem jej trpezlivosť, pozornosť, ktorú venuje svojmu partnerovi v koučovaní, to ako človeka počúva a ako perfektne kladie otázky, nad ktorými som sa musela zamyslieť takým spôsobom, že mi to naozaj prinieslo nový pohľad na veci a nové riešenia . Teším sa na ďalšie spoločné koučingy a všetkým vrelo odporúčam zažiť koučing.

Lenka Hrubovská, HR špecialista, kouč

Vďaka koučingu s Maťou som pochopila, odkiaľ pramení môj pocit vyhorenia a to nie len v profesionálnom, ale aj osobnom živote. Maťa mi pomohla identifikovať na základe koučovacieho rozhovoru, že trpím syndrómom vyhorenia. Detailnou analýzou týchto príznakov, som si ujasnila, aké konkrétne kroky môžem podniknúť, aby som bola spokojná a dočkala sa pozitívnych zmien. Ďakujem!

koučovanie v anglickom jazykuZuzana Minarčíková

Zúčastnila som sa workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“ a mala som možnosť zoznámiť sa s prácou Martiny Magic. Som vďačná a veľmi rada za všetky nové informácie, ako aj za utvrdenie sa v niektorých veciach, ktoré sa snažím v mojom rodičovskom prístupe k mojim deťom robiť inak. Dozvedieť sa niečo nové v spoločnosti iných rodičov bolo zaujímavé a nové poznatky s radosťou a pozitívnymi očakávaniami postupne aplikujem do praxe. 🙂 Workshop odporúčam všetkým rodičom.

Magdaléna Lehotská, mama 2 detí

Na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa“ som sa cítila veľmi príjemne. Páčila sa mi malá skupinka, čím bolo viac priestoru na komunikáciu. Vďaka tomuto kurzu som sa zamyslela aj nad sebou a svojou výchovou, porovnala som si skúsenosti s inými mamičkami, lektorka veľmi pekne naviedla na možnosti komunikácie. Získala som inšpiráciu k trpezlivosti a hľadaniu správnej komunikácie. Kurz odporúčam hlavne rodičom, ktorí hľadajú pozitívnu formu komunikácie s dieťaťom. Verte, že budete pátrať po ďalšom kurze s touto skvelou lektorkou. Určite odporúčam!

Mária Kmecová, mama 2 detí

Z koučovacieho rozhovoru s Martinou oceňujem najmä vzájomnú dôveru, komunikatívnosť a racionalitu. Koučovanie odporúčam aj iným ľuďom, pretože to považujem za jeden z nástrojov, ako si lepšie dokážem zhodnotiť svoju sebareflexiu. A navyše som získal inšpiráciu – viac na sebe pracovať.

Peter Kvoriak

Martinu vnímam ako veľmi srdečnú a pozitívnu osôbku. Oceňujem jej snahu a ochotu, zdravý a triezvy prístup k riešeniam, obalený obrovskou dávkou profesionalizmu. Spolupráca s Martinou bola vždy úspešným a mimoriadne príjemným zážitkom. Z celého srdca jej prajem veľa radosti a úspechu vo všetkých ňou vybraných aktivitách. Martina ponúka aj koučovanie v anglickom jazyku, ktoré som rada využila.

Monika Gmitterová, HR špecialista

Mala som možnosť spoznať bližšie prácu Martiny Magic na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“. Som rada, že som sa rozhodla na workshop prísť, lebo mám pocit, že som sa stretla s ľuďmi, s ktorými sme sa veľmi prirodzene naladili na jednu vlnu. Inšpirovala som sa, ako komunikovať inak s mojimi úžasnými deťmi. Každopádne, som presvedčená, že všetko nové, čo sa dozvieme, nás posúva vpred. Preto, ak máte chuť dozvedieť sa niečo nové a získať nový pohľad na „vec“, určite vám workshopy u Martiny Magic odporúčam 

koučovanie v anglickom jazykuKatarína Šimčáková, mama 2 detí
Pracuje ako profesionál s vysokým nasadením

Martina sa podieľala na rozvoji zamestnancov s “High  Potentials” ako lektor školení “Koučing – GROW model”. Vďaka Martine boli školenia pozoruhodné a dynamické. Vedela, ktoré sú kľúčové časti  školenia a uisťovala sa, či ich účastníci pochopili naozaj správne.

Pracuje ako profesionál s vysokým nasadením, berie ohľad na skupinu a jednotlivých členov skupiny aktívne zapájala do diania, tak aby školenie naozaj spĺňalo svoj účel. Je priateľská a vie si vybudovať dôveru tímu. Martinu môžem vrelo doporučiť každému, kto má záujem o realizáciu podobne zameraných školení.

Jej koučovacie zručnosti sme využili pri riešení konfliktných situácií na pracovisku

Okrem školení Martina pracovala v U. S. Steel Košice, s.r.o. ako interný kouč. Jej koučovacie zručnosti sme využili, okrem individuálneho koučovania (aj koučovanie v anglickom jazyku), pri riešení konfliktných situácií na pracovisku, skvelé prezentačné zručnosti pri prezentácii programu Interný koučing pre vybranú cieľovú skupinu zamestnancov. Martina je zodpovedná, spoľahlivá, aktívna, podporujúca.

koučovanie v anglickom jazykuJana Lorincová, Managerial and Professional Training, U. S. Steel Košice, s.r.o.
Najsilnejším bodom koučovania bol „aha“ moment, akou cestou sa chcem vydať.

Najsilnejším bodom koučovania bol „aha“ moment, kedy som si jasne uvedomila, akou cestou sa chcem vydať. Z rozhovoru oceňujem najmä Martininu profesionalitu a jemné, no jasné vedenie za výsledkom (cieľom). Tiež vhodne zvolené otázky, ktoré mi vynikajúco pomohli posunúť sa ďalej a nájsť odpovede, ktoré som sama nevidela.

Koučovanie jednoznačne odporúčam všetkým, nakoľko si aj s pomocou Martiny vedia ujasniť svoje vnútorné otázky a nájsť odpovede, o ktorých ani netušia, že ich v sebe majú. Martina má v malíčku aj koučovanie v anglickom jazyku, čo sa môže hodiť zahraničným klientom a mne v tomto smere pomohla nájsť moje vlastné uplatnenie.

koučovanie v anglickom jazykuJana Kamanová
Vynikajúce ohlasy zo strany návštevníkov Profesia Days

Spolupráca s Martinou Magic sa stala pevnou súčasťou najväčšieho veľtrhu pracovných príležitostí – Profesia days na Slovensku. Obsahová stránka jej prednášok, precízny prístup pri zabezpečení koučovacej zóny a profesionálne konzultácie sú podčiarknuté vynikajúcimi ohlasmi zo strany našich návštevníkov.

Vladimír Zaic, Profesia

V mene MVO Proxima* týmto potvrdzujeme, že dňa 20. septembra 2018 pani Martina Magic viedla tréning mäkkých zručností s názvom Koučovanie a koučovací  prístup (The Magic Of Coaching) v rámci seminára pre sociálnych pracovníkov a terapeutov zo Slovenska, Dánska a Poľska. Súčasťou školenia bolo okrem lektorovania v danej téme aj praktická ukážka – koučovanie v anglickom jazyku pred skupinou a tréning kladenia silných koučovacích otázok. Celé školenie bolo vedené v anglickom jazyku a účastníci mali k dispozícii aj lektorkou pripravený worksheet. S prípravou a vedením tréningu, prístupom lektorky ako aj možnosťou sa aktívne do workshopu zapájať sme boli veľmi spokojní.

koučovanie v anglickom jazykuMgr. Martin Gbúr, MVO Proxima

„NaLaď sa Pozitívne“ je úžasný a inšpiratívny workshop. Ďakujem nie len skvelej lektorke, ale aj účastníčkam za veselý a podnetný večer.  Teším sa na ďaľšie kurzy. 🙂

Lenka Kolesárová

Dôvera, úžitok, rešpekt

V koučovaní sú pre mňa dôležité tri slová: dôvera, úžitok, rešpekt. Maťka je človek, ktorému plne dôverujem. Je kolegyňa, s ktorou spolupráca je inšpirujúca a plná úžitku. Je to kouč, ktorý ma nielen v koučovaní ale aj v živote ako takom plne rešpektuje.

Som rád, že je to práve ona, ktorá stojí pri mne od začiatku na mojej ceste koučovania. Jej podpora a motivácia ma poháňa vpred!

Ak hľadáte kouča, pri ktorom sa chcete cítiť uvoľnene, bezpečne a príjemne, ak od koučovania očakávate okrem iného aj skvelú atmosféru, tak určite Vám odporúčam obrátiť sa na Maťku! Navyše sa vám môže hodiť, že robí koučovanie aj v anglickom jazyku. 🙂

Tomáš Gebe, kouč, mentor a lektor osobnostného rozvoja

Po 11 rokoch som sa vrátil z UK a cítil som sa v tomto svete ako stratený, pretože čo sa týka hlavne práce, ale aj života vo svojej rodnej krajine, kde je život úplne iný som musel odznova. Obrátil som sa na Maťku a tá mi nesmierne pomohla ako začať a perspektívne budovať svoj život a stanovovať si reálne a dosiahnuteľné ciele. Jej podpora, pomoc a hlavne príjemná spolupráca a dôvera mi veľmi pomáha a som veľmi rád, že je to ona ktorá ma rešpektuje, pomáha mi v motiváciách či už životných alebo pracovných a môžem sa na ňu na 100% spoľahnúť. Striedali sme koučovanie aj v anglickom jazyku a som rád, že aj v tomto bola Maťka flexibilná. Vrelo Maťku odporúčam ale hlavne jej ďakujem!

koučovanie v anglickom jazykuMilan Kováč

Pre mňa bolo najdôležitejšie, že som si ujasnil veci, ktoré som chcel riešiť. Ak existuje problém, treba o ňom rozprávať a nie ho nechať “vyhniť”… Aj vďaka koučovaciemu rozhovoru som ochotný aktívne riešiť svoje problémy. Riešenie môjho problému uľahčilo to, že koučka odhalila negatívnu formuláciu môjho cieľa a pomohla mi nájsť pozitívne orientované riešenie.

Gábriel Lorinc

Prednedávnom som sa zúčastnila workshopu pod názvom „Ako vychovať pozitívne dieťa“. Keďže všetky zúčastnené účastníčky spájala láska k našim deťom a ich blaho, tak diskusia bola veľmi živá, tvorivá a inšpiratívna. Workshop pod vedením Martinky mi pomohol nájsť súlad v komunikácii s mojim synom a tiež ako sa správne naladiť na jeho myslenie. Určite sa teším na ďalšie stretnutie, aby som sa vo výchove mohla ďalej zlepšovať. Všetkým rodičom odporúčam.

Zuzana Hutníková, mama 2 detí

Kurz bol pre mňa najviac užitočný v tom, že som si uvedomila, aj ako sa ja správam, nie len ako dieťa vychovať. Najviac sa mi páčila metóda zrkadlenia, určite to hneď doma vyskúšam. Čo mi pomôže vydržať v pozitívnom nastavení? Uvedomenie, aký chcem, aby bol môj syn a aby mu to pomohlo.

Monika Faith, mama 2 ročného syna

Na kurze som sa cítila výborne 🙂 Najviac pre mňa bolo užitočné, že som sa motivovala, že veci sa dajú robiť aj inak, dostala som aj rady a tipy. A opätovne som si pripomenula, čo je dôležité. Ďalej som získala nadšenie a energiu. Poznatky zakomponujem do výchovy hneď, využijem viacero vecí, hlavne podporovať dcéru, že veci zvládne a vytvoriť jej na to podmienky. Kurz zbehol veľmi rýchlo, možno ešte hodinka navyše by bola skvelá.

Lucia Duchyňová, mama 3 detí

Kurz „Ako vychovať pozitívne dieťa“ ma inšpiroval v tom, aby som bola viac a viac trpezlivá. Že postupne všetko pôjde, ak na tom budeme svedomito pracovať. Ako najväčšiu hodnotu mi prinieslo uvedomenie si, že sa potrebujem sústrediť na svoje odhodlanie, disciplínu a trpezlivosť. Poznatky z kurzu som začala aplikovať hneď po príchode domov. 🙂 Najmä nenegovať veci, správne pomenúvať a kontrolovať sa, čo vyslovujem. Odporúčam všetkým rodičom!

Lenka Andreji, mama 9 mesačnej dcérky

Zúčastnila som sa na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“, kde som získala cenné informácie na túto tému. Postupne sa snažím zavádzať praktické skúsenosti pri výchove svojho dieťaťa, ako aj pri formovaní môjho správania k nemu a k okoliu. Zaujímavé bolo si vypočuť aj ostatné mamičky a ich možné riešenia problémov s odborným usmernením Martiny Magic. Určite workshop vedený Martinou odporúčam. Podarilo sa jej vytvoriť na stretnutí príjemnú rodinnú atmosféru, kde sa bez ostychu dalo hovoriť o svojich problémoch.

Miriam Berzétei, mama 2-ročného syna

Minulý týždeň som sa  zúčastnil Martininho workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“ a veľmi ma zaujalo to, čo som sa tam dozvedel o výchove detí. Stretol som tam zaujímavých ľudí, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti. Prišiel som na to, čo som robil vo výchove dobre, ale aj to, čo som robil nesprávne. Keď si to človek uvedomí, môže to zmeniť a zlepšiť. Prostredie a atmosféra workshopu boli veľmi príjemné. Preto odporúčam workshop všetkým rodičom, ktorý chcú vychovať pozitívne  dieťa.

R. H., otec troch detí