Referencie2019-10-21T13:29:21+00:00
Milá Martina, ďakujem veľmi pekne za Tvoj dnešný vklad pre našu prácu. Kurz „Efektívna komunikácia“ bol veľmi prínosný a ozaj ma  koučing potešil. Rozumiem, že sa Ti páči a veríš mu. Mňa osobne naše dnešné stretnutie opäť o krôčik posunulo k tomu, kde sa máme s  dievčatami vo vzťahu k rodinám smerovať, kde je naša pozícia a to bol vlastne môj nepomenovaný cieľ :). Takže veľká vďaka, verím, že sa  nám podarí spolupracovať aj v budúcnosti.
Mgr. Simona Šimková, riaditeľka CVI Košice

Milá Martina, ďakujem za skvele odvedenú prácu v rámci koučovacej zóny počas festivalu NA100%.
Viem to podľa toho, že bol u teba kamarát aj kamarátka, a opisovali mi ako super sa cítili a koľko toho vyriešili v sebe. Ďakujem a teším sa na ďalšie spolupráce. ❤️

Petra Ragas, organizátorka festivalu NA100%, zakladateľka programu pre rozvoj detí a ich rodičov Rozumieme deťom

Na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa“ som sa cítila veľmi príjemne. Páčila sa mi malá skupinka, čím bolo viac priestoru na komunikáciu. Vďaka tomuto kurzu som sa zamyslela aj nad sebou a svojou výchovou, porovnala som si skúsenosti s inými mamičkami, lektorka veľmi pekne naviedla na možnosti komunikácie. Získala som inšpiráciu k trpezlivosti a hľadaniu správnej komunikácie. Kurz odporúčam hlavne rodičom, ktorí hľadajú pozitívnu formu komunikácie s dieťaťom. Verte, že budete pátrať po ďalšom kurze s touto skvelou lektorkou. Určite odporúčam!

Mária Kmecová, mama 2 detí

Maťka je veľmi príjemný, srdečný, láskavý človek a na druhej strane aj systematicky a motivačne pôsobiaci na svoje okolie. Pozorne vníma a v širšom kontexte overuje informácie súvisiace s témou, ktorá sa rieši. Vynikajúco dokáže zaznamenať a vylúpnuť podstatné veci a vhodné riešenia. Mala som príležitosť spoznať ju ako účastníčku kurzu koučovania, pozorovať ako kouča a spolupracovať na spoločných aktivitách. Je pre mňa zdrojom entuziazmu, motivácie a zábezpeky podpory v procesných krokoch k cieľom. Odporúčam vám zoznámiť sa s ňou, či už iba tak ľudsky alebo ako s koučom profesionálom. Určite vnesie do vášho života nový mladistvý elán, smer a chuť popasovať sa so zmenou, ktorá vás posunie.

Ing. Eva Timková, PCC, profesionálny kouč, mentor a lektor koučovania

Zúčastnila som sa workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“ a mala som možnosť zoznámiť sa s prácou Martiny Magic. Som vďačná a veľmi rada za všetky nové informácie, ako aj za utvrdenie sa v niektorých veciach, ktoré sa snažím v mojom rodičovskom prístupe k mojim deťom robiť inak. Dozvedieť sa niečo nové v spoločnosti iných rodičov bolo zaujímavé a nové poznatky s radosťou a pozitívnymi očakávaniami postupne aplikujem do praxe. 🙂 Workshop odporúčam všetkým rodičom.

Magdaléna Lehotská, mama 2 detí

Mala som možnosť spoznať bližšie prácu Martiny Magic na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“. Som rada, že som sa rozhodla na workshop prísť, lebo mám pocit, že som sa stretla s ľuďmi, s ktorými sme sa veľmi prirodzene naladili na jednu vlnu. Inšpirovala som sa, ako komunikovať inak s mojimi úžasnými deťmi. Každopádne, som presvedčená, že všetko nové, čo sa dozvieme, nás posúva vpred. Preto, ak máte chuť dozvedieť sa niečo nové a získať nový pohľad na „vec“, určite vám workshopy u Martiny Magic odporúčam 

Katarína Šimčáková, mama 2 detí

Koučovanie je veľmi silný nástroj a ten kto hľadá zmenu a nevie ako ďalej ho určite ocení. Aby sa dopracoval k pozitívnemu výsledku je fajn využiť služby kouča. Ja osobne som Maťku ako kouča vyskúšala a veľmi oceňujem jej trpezlivosť, pozornosť, ktorú venuje svojmu partnerovi v koučovaní, to ako človeka počúva a ako perfektne kladie otázky, nad ktorými som sa musela zamyslieť takým spôsobom, že mi to naozaj prinieslo nový pohľad na veci a nové riešenia . Teším sa na ďalšie spoločné koučingy a všetkým vrelo odporúčam zažiť koučing.

Lenka Hrubovská, HR špecialista, kouč

Koučovacia hodinka mi ubehla veľmi rýchlo. Stretnutie mi prinieslo nové obzory a zároveň som odišla nabitá pozitívnou energiou. Teším sa na ďalší koučing s Martinou.

Ľudmila Dydňanská

Z koučovacieho rozhovoru s Martinou oceňujem najviac úprimnú snahu počúvať. Rozhovor mi veľa dal – poznanie, že je možné nájsť cesty z akejkoľvek situácie. Uvedomila som si vlastnú stratégiu a prišla som na to, ako postupovať.

Helena Michaeli

Koučovací rozhovor mi pomohol nájsť odpovede na otázky, ktoré som nevedela sama formulovať. Získala som inšpiráciu dívať sa na otázky z druhej strany. Podarilo sa mi odložiť strach a nemyslieť negatívne. Koučovanie odporúčam všetkým, ktorí majú záujem posunúť sa ďalej a pracovať na sebe.

Natália Valovičová

Z koučovacieho rozhovoru s Martinou oceňujem najmä vzájomnú dôveru, komunikatívnosť a racionalitu. Koučovanie odporúčam aj iným ľuďom, pretože to považujem za jeden z nástrojov, ako si lepšie dokážem zhodnotiť svoju sebareflexiu. A navyše som získal inšpiráciu – viac na sebe pracovať.

Peter Kvoriak

Martinu vnímam ako veľmi srdečnú a pozitívnu osôbku. Oceňujem jej snahu a ochotu, zdravý a triezvy prístup k riešeniam, obalený obrovskou dávkou profesionalizmu. Spolupráca s Martinou bola vždy úspešným a mimoriadne príjemným zážitkom. Z celého srdca jej prajem veľa radosti a úspechu vo všetkých ňou vybraných aktivitách.

Monika Gmitterová, HR špecialista

Najsilnejším bodom koučovania bol „aha“ moment, kedy som si jasne uvedomila, akou cestou sa chcem vydať. Z rozhovoru oceňujem najmä Martinkinu profesionalitu a jemné, no jasné vedenie za výsledkom (cieľom). Tiež vhodne zvolené otázky, ktoré mi vynikajúco pomohli posunúť sa ďalej a nájsť odpovede, ktoré som sama nevidela. Koučovanie jednoznačne odporúčam všetkým, nakoľko si aj s pomocou Martinky vedia ujasniť svoje vnútorné otázky a nájsť odpovede, o ktorých ani netušia, že ich v sebe majú.

Jana Kalmanová

„NaLaď sa Pozitívne“ je úžasný a inšpiratívny workshop. Ďakujem nie len skvelej lektorke, ale aj účastníčkam za veselý a podnetný večer.  Teším sa na ďaľšie kurzy. 🙂

Lenka Kolesárová

V koučovaní sú pre mňa dôležité tri slová: dôvera, úžitok, rešpekt. Maťka je človek, ktorému plne dôverujem. Je kolegyňa, s ktorou spolupráca je inšpirujúca a plná úžitku. Je to kouč, ktorý ma nielen v koučovaní ale aj v živote ako takom plne rešpektuje. Som rád, že je to práve ona, ktorá stojí pri mne od začiatku na mojej ceste koučovania. Jej podpora a motivácia ma poháňa vpred! Ak hľadáte kouča, pri ktorom sa chcete cítiť uvoľnene, bezpečne a príjemne, ak od koučovania očakávate okrem iného aj skvelú atmosféru, tak určite Vám odporúčam obrátiť sa na Maťku!

Tomáš Gebe, kouč, mentor a lektor osobnostného rozvoja

Minulý týždeň som sa  zúčastnil Martininho workshopu „Ako vychovať pozitívne dieťa“ a veľmi ma zaujalo to, čo som sa tam dozvedel o výchove detí. Stretol som tam zaujímavých ľudí, ktorí sa podelili o svoje skúsenosti. Prišiel som na to, čo som robil vo výchove dobre, ale aj to, čo som robil nesprávne. Keď si to človek uvedomí, môže to zmeniť a zlepšiť. Prostredie a atmosféra workshopu boli veľmi príjemné. Preto odporúčam workshop všetkým rodičom, ktorý chcú vychovať pozitívne  dieťa.

R. H., otec troch detí

Prednedávnom som sa zúčastnila workshopu pod názvom „Ako vychovať pozitívne dieťa“. Keďže všetky zúčastnené účastníčky spájala láska k našim deťom a ich blaho, tak diskusia bola veľmi živá, tvorivá a inšpiratívna. Workshop pod vedením Martinky mi pomohol nájsť súlad v komunikácii s mojim synom a tiež ako sa správne naladiť na jeho myslenie. Určite sa teším na ďalšie stretnutie, aby som sa vo výchove mohla ďalej zlepšovať. Všetkým rodičom odporúčam.

Zuzana Hutníková, mama 2 detí

Kurz bol pre mňa najviac užitočný v tom, že som si uvedomila, aj ako sa ja správam, nie len ako dieťa vychovať. Najviac sa mi páčila metóda zrkadlenia, určite to hneď doma vyskúšam. Čo mi pomôže vydržať v pozitívnom nastavení? Uvedomenie, aký chcem, aby bol môj syn a aby mu to pomohlo.

Monika Faith, mama 2 ročného syna

Kurz „Ako vychovať pozitívne dieťa“ ma inšpiroval v tom, aby som bola viac a viac trpezlivá. Že postupne všetko pôjde, ak na tom budeme svedomito pracovať. Ako najväčšiu hodnotu mi prinieslo uvedomenie si, že sa potrebujem sústrediť na svoje odhodlanie, disciplínu a trpezlivosť. Poznatky z kurzu som začala aplikovať hneď po príchode domov. 🙂 Najmä nenegovať veci, správne pomenúvať a kontrolovať sa, čo vyslovujem. Odporúčam všetkým rodičom!

Lenka Andreji, mama 9 mesačnej dcérky

Na kurze som sa cítila výborne 🙂 Najviac pre mňa bolo užitočné, že som sa motivovala, že veci sa dajú robiť aj inak, dostala som aj rady a tipy. A opätovne som si pripomenula, čo je dôležité. Ďalej som získala nadšenie a energiu. Poznatky zakomponujem do výchovy hneď, využijem viacero vecí, hlavne podporovať dcéru, že veci zvládne a vytvoriť jej na to podmienky. Kurz zbehol veľmi rýchlo, možno ešte hodinka navyše by bola skvelá.

Lucia Duchyňová, mama 3 detí

Zúčastnila som sa na workshope „Ako vychovať pozitívne dieťa, naladené na úspech“, kde som získala cenné informácie na túto tému. Postupne sa snažím zavádzať praktické skúsenosti pri výchove svojho dieťaťa, ako aj pri formovaní môjho správania k nemu a k okoliu. Zaujímavé bolo si vypočuť aj ostatné mamičky a ich možné riešenia problémov s odborným usmernením Martiny Magic. Určite workshop vedený Martinou odporúčam. Podarilo sa jej vytvoriť na stretnutí príjemnú rodinnú atmosféru, kde sa bez ostychu dalo hovoriť o svojich problémoch.

Miriam Berzétei, mama 2-ročného syna

Po 11 rokoch som sa vrátil z UK a cítil som sa v tomto svete ako stratený, pretože čo sa týka hlavne práce, ale aj života vo svojej rodnej krajine, kde je život úplne iný som musel odznova. Obrátil som sa na Maťku a tá mi nesmierne pomohla ako začať a perspektívne budovať svoj život a stanovovať si reálne a dosiahnuteľné ciele. Jej podpora, pomoc a hlavne príjemná spolupráca a dôvera mi veľmi pomáha a som veľmi rád, že je to ona ktorá ma rešpektuje, pomáha mi v motiváciách či už životných alebo pracovných a môžem sa na ňu na 100% spoľahnúť. Vrelo Maťku odporúčam ale hlavne jej Ďakujem!

Milan Kováč

Pre mňa bolo najdôležitejšie, že som si ujasnil veci, ktoré som chcel riešiť. Ak existuje problém, treba o ňom rozprávať a nie ho nechať “vyhniť”… Aj vďaka koučovaciemu rozhovoru som ochotný aktívne riešiť svoje problémy. Riešenie môjho problému uľahčilo to, že koučka odhalila negatívnu formuláciu môjho cieľa a pomohla mi nájsť pozitívne orientované riešenie.

Gábriel Lorinc

Vďaka koučingu s Maťou som pochopila, odkiaľ pramení môj pocit vyhorenia a to nie len v profesionálnom, ale aj osobnom živote. Maťa mi pomohla identifikovať na základe koučovacieho rozhovoru, že trpím syndrómom vyhorenia. Detailnou analýzou týchto príznakov, som si ujasnila, aké konkrétne kroky môžem podniknúť, aby som bola spokojná a dočkala sa pozitívnych zmien. Ďakujem!

Zuzana Minarčíková
PRÍĎ NA ZÁŽITKOVÝ KURZ!
ZAŽI INŠPIRATÍVNY KOUČING!