Srdečne Ťa pozývam na sériu jedinečných praktických webinárov

4 piliere rozvoja koučovacieho podnikania

Túžiš po plnom kalendári platených koučovacích stretnutí? 

Chceš sa zbaviť obavy, odkiaľ príde ďalší platiaci klient?  

Si junior kouč a snívaš o tom, že zmeníš koučovanie na plnohodnotné podnikanie?

prestan sa sabotovat

Moje meno je Martina Magic a koučovaniu sa venujem od roku 2014.

Môj výcvik ešte ani neskončil a ja som už mala naplánované, koľko hodín odkoučujem a víziu, že prvú certifikačnú úroveň dosiahnem „ľavou zadnou“ do roka – a to pri práci na plný úväzok a rodine. Dnes neveriacky krútim hlavou, ako som mohla byť taká nevedomá…

Koučovanie ako hobby alebo to myslíš vážne?

Prešla som si tŕnistou cestou, kedy som koučing mala ako nákladnú bokovku pri práci. Šesť rokov som koučovala popri trvalom zamestnaní v korporáte (a v rámci neho aj ako interný kouč) a posledné štyri roky koučujem individuálnych klientov na Slovensku a v zahraničí.

Absolvovala som viacero zahraničných business školení a investovala tisíce eur do rozvoja seba a svojho podnikania. Rozumiem Ti, ak sa cítiš neisto alebo zahĺtene, pokiaľ ide o Tvoju koučovaciu cestu. Nie je ľahké ísť s kožou na trh. Mala som to tiež tak.

Keby tak existovala skratka!

A hoci tie počiatočné roky sa nedajú preskočiť, existujú určité skratky. Jednu takúto skratku Ti ponúkam v rámci série webinárov na budovanie koučovacieho podnikania.

Pri budovaní koučovacieho podnikania mnoho koučov zažíva stres a rozptýlenie od koučovacích rozhovorov, lebo sú presvedčení, že potrebujú mať krásny web, SEO či investovať do Facebook reklamy.

Ako na plnú koučovaciu prax? 

Bez ohľadu na to, či koučuješ popri zamestnaní alebo či podnikáš, ak chceš mať dostatok platených koučovacích stretnutí v kalendári, základom je sústrediť sa na tieto 4 piliere rozvoja koučovacieho podnikania, bez ktorých sa Tvoja cesta zbytočne predĺži:

1. Definovať ideálneho klienta a poznať svoju niche

2. Mať pripravenú neodolateľnú ponuku

3. Generovať stretnutia so záujemcami o koučovanie

4. Pozývať záujemcov, aby sa stali klientmi

A preto som sa rozhodla pripraviť seriál webinárov, ktoré sa venujú kľúčovým témam pri raste koučovacieho podnikania. Ak chceš tú pomyselnú skratku, prijmi moje pozvanie na webináre. Moji klienti vedia, že zdieľam nadobudnuté know-how a som vďačná, že tak môžem prispievať k prosperite ďalších koučov. Desiatky

Webináre dostaneš k dispozícii ako záznam – čo má výhodu, že si to pozeráš vlastným tempom. 

Témy modulov „4 piliere rozvoja koučovacieho podnikania“

  1. Kto je môj ideálny klient? 

– ako si zadefinovať ideálneho klienta (demografické a psychografické aspekty)

– aké kvality hľadať v klientoch (stratégia tvorby 5* klienta)

– ako vytvoriť anketu na filtrovanie klientov

  1. Ako vytvoriť neodolateľnú ponuku koučingu? 

– 7 kľúčových aspektov neodolateľnej ponuky

– čo v skutočnosti robí ponuku neodolateľnou

– ako prijať NIE a tešiť sa z toho

  1. Ako zaplniť kalendár stretnutiami so záujemcami o koučovanie? 

– kde nájsť mojich ideálnych klientov

– objav silu odporúčaní – začni ich strategicky získavať

– vytvor si kreatívne spôsoby získania záujemcov o úvodné stretnutie (offline & online)

  1. Ako premeniť záujemcov na klientov? 

– ako viesť úvodnú schôdzku k predaju služby

– ako majstrovsky ponúknuť svoju službu

– ako zvládnuť námietky a vypracovať si sebavedomie pri predávaní

– ako filtrovať rozhodné „áno“, „možno“ a „nie“

Využi, že sa môžeš obrovsky posunúť v budovaní koučovacieho podnikania a nenechávaj to na náhodu. Kedy, keď nie teraz?

Teším sa na Teba!

Martina Magic

BONUSY

  • záznam webinára

„Objav svoju cieľovku“ (v hodnote 57€)

  • 2x živý skupinový online mentoring

27. november a 18. december 2023

od 19:00 do 20:00 (v hodnote 300€)

KDE?

online v aplikácii Posilňovňa mysle, získavaš navždy prístup k pracovným listom, audio a videonahrávkam tréningu

ZA KOĽKO?

199 Eur

Kurz 4 piliere rozvoja koučovacieho povolania mi neuveriteľne pomohol pri prvých krokoch, ktoré som potrebovala spraviť, aby som si vôbec dokázala predstaviť seba ako kouča. Martina v kurze úžasne vysvetľuje rôzne techniky, ako si definovať cieľovku, vytvoriť ponuku, ako získať klientov… Každý z modulov je informačne hodnotný a veľmi som ocenila aj pracovné zošity, ktoré boli skutočne prepracované a tak sa môžem k mojim myšlienkam kedykoľvek vrátiť. Celkovo kurz hodnotím veľmi pozitívne s vysokou pridanou hodnotou, oslovil ma najmä svojou praktickosťou a musím povedať, že to bol jeden z najlepších online kurzov, ktoré som absolvovala. Ďakujem ❤️
Jana Turzová,
V sérii webinárov – 4 piliere rozvoja koučovacieho podnikania som si našiel konkrétne praktické tipy a nápady ohľadom rôznych aspektov rozvoja koučovacieho biznisu. Najviac bolo pre mňa prínosná časť ohľadom predaja. A v rámci toho nielen praktické tipy k predaju a predajným rozhovorom, ale aj časť ohľadom mindsetu pri predaji. Ako je dôležité uvedomiť si a nastaviť sa tak, že predávať svoje služby je prínosné pre budúcich klientov. Bolo to pre mňa užitočné, keďže ja patrím medzi tých ľudí, ktorí majú z minulosti ohľadom predaja nie zrovna podporné presvedčenia. Páčili sa mi podklady k jednotlivým webinárom, lebo okrem toho že slúžia na vypracovanie si cvičení, umožňujú efektívne vrátenie sa k jednotlivým častiam.
Martin Novák,
Rada by som s vami pozdieľala svoje uvedomenie si, ktoré vyplynulo v diskusii na webinári s Martinou a síce že keď niekoho koučujem, dávam mu dar. A za dar, ako vieme, peniaze neočakávame.  Mati, ďakujem za možnosť odhaliť si toto presvedčenie. Tak s týmto nastavením by som naozaj ďaleko nezašla 🙂.
Mirka,

Do kurzu som vstupovala s tým že mám jasno čo chcem v mojom podnikaní dosiahnuť, chcela som iba doladiť ako. Martinin kurz upriamil moju pozornosť aj na miesta na ktoré som doteraz nemyslela, ukázal mi ako presnejšie zacieliť moju ponuku a dozvedela som sa niečo nové aj sebe.

Zároveň mi kurz priniesol konkrétne praktické rady a posilnil moje presvedčenie, že sa to podarí.

Majka,

Rozhodne odporúčam 4 piliere rozvoja koučovacieho podnikania každému, kto chce začať alebo skvalitniť už fungujúce koučovacie podnikanie. Maťa stavia nielen na skúsenostiach z rozbehu vlastného podnikania, o ktoré sa ochotne delí, no aj sleduje aktuálne trendy a zrozumiteľne ich podáva účastníkom. Navyše, Maťa nezabúda podporiť svoje slová výskumami, štatistikami a číslami. Obzvlášť prínosné pre mňa boli praktické rady a usmernenia, doslova šité na mieru. Najväčšiu radosť mi prinieslo, že som mala dojem, že spolutvorím webináre ,čo mi prišlo ako skutočne koučovské.

Žofia,

Chcela by som sa Ti Maťka veĺmi pekne poďakovať za veľmi prínosný webinár. Dlhšiu dobu som sa točila v kruhu a nedarilo sa mi pohnúť z miesta. Cítila som sa zaseknutá a nevedala som rozbehnúť svoj biznis. Vďaka webináru, ktorý som absolvovala, som si veľa vecí uvedomila, akým smerom sa chcem posunúť. Martinku určite odporúčam pre jej citlivý a zároveň kompetentný prístup.

Barbara,

Webinár s Maťou bol pre mňa veľmi obohacujúci. Najmä v tom, že som si uvedomil, že moje predstavy o webinároch sa úplne líšia oproti realite. Odporúčam každému, aby si reálne vyskúšal, či to, čo si o niečom mysllí, aj reálne tak funguje. Maťa viedla webinár veľmi prirodzene a ľudsky a ani som si nevudeomil, ako ten čas prešiel. Ďakujem za niekoľko “aha” momentov. 🙂

Milan,