Viete, že už teraz máte v sebe všetko pre to, aby ste boli šťastní, úspešní a viedli spokojný život? Ja tomu skutočne verím! Niekedy stačí menšie či väčšie ťuknutie (no dobre, niekedy možno aj nakopnutie), ktoré ukáže cestu či vyrieši dilemu. Niekedy pomáha inšpirovať sa a tak vás vítam, ste tu správne. 🙂

Čo urobiť, keď ma ovládne hnev?

Vedeli ste, že hnev (stres, úzkosť, strach atď.) sídli v inej časti mozgu než radosť, empatia, kreativita či flow? V tomto minitréningu sa naučíte, aké 3 kroky  urobiť, keď chcete zmeniť svoje prežívanie. Vďaka posilnenej mysli budete mať harmonickejší život a pevné sebavedomie a dokonca budete vedieť zredukovať konflikty! Aplikáciu Posilňovňa mysle bezplatne sťahuj v GooglePlay a AppStore.

Ako „správne“ pozitívne myslieť

Túžiš po pozitívnom myslení? Vnímaš, že ťa sťahuje vír pochyností, strachu či úzkosti? V tomto videu sa dozvieš: 🧠 ako sa meria schopnosť pozitívne myslieť (hodnota PQ – link tu) 🧠 kvôli čomu je mega dôležité vedieť, čo chceme dosiahnuť 🧠 ako vyzerá „dobre vychovaný“ výsledok/cieľ 🧠 že je OK myslieť negatívne – sme na to miliónmi rokov a predkov naprogramovaní (je OK nebyť OK a čo s tým?) 🧠 príklady ➕ myslenia v praxi

Ako získať zdravé sebavedomie

-> Prečo prevažne myslíme negatívne? -> Kvôli čomu je dôležité myslieť pozitívne? -> Ako zastaviť Sabotérov v našej mysli? -> Má pochybnosti o sebe aj majster sveta? -> Ako prekonať syndróm podvodníka? a mnohé iné… Ďakujem za pozvanie na rozhovor o zdraví našej mysle s Evkou Peknušiakovou.

Čo nám bráni dosahovať naše sny

Keby ste vedeli, čo vám bráni dosahovať vaše sny, pomohlo by vám to? Som presvedčená, že áno a preto vám posielam informáciu o fascinujúcom výskume, ako funguje náš mozog, keď niečomu veríme.

Motivačný príbeh o motýľovi

Ako (skvele) sa cítite, keď vás niekto požiada o radu? Keď poradíte, skutočne človeku pomôžete? Alebo len uspokojíte vlastnú potrebu byť ocenený?

Akú silu má vedomá komunikácia?

Vedomá alebo bdelá komunikácia nie je mýtus. Je to zručnosť, ktorá sa dá natrénovať a posilňovať. Vďaka malých úpravám v spôsobe komunikácie sa v našom živote (a v živote našich blízkych) udejú veľké divy.

Ako by malo vyzerať efektívne vedomé predsavzatie?

V tomto videu vám objasním techniku efektívnych predsavzatí, čo sa môže hodiť pred koncom roka alebo kedykoľvek, keď chcete vizualizovať svoj budúci stav.

Koučovanie detí

Ako vám funguje výchova a komunikácia s deťmi? Prestaňte s nimi rozprávať o „problémoch“, začnite hľadať chýbajúce zručnosti.

ZÁŽITKOVÉ KOMUNIKAČNÉ ŠKOLENIA