Martina Magic o koučingu na Profesia Days Košice

Martina Magic o koučinguČo má spoločné koučing a scientológia? Aké témy riešia klienti v koučovacích rozhovoroch? Prečo sa oplatí patriť k celoslovenskej profesijnej organizácii a čo to znamená pre klienta? V rámci veľtrhu Profesia Days 2022 som bola na pódiu s Romanom Juraškom, ktorý ma kvalitne vyspovedal a napokon sa aj nechal krátko koučovať.

Čo urobiť, keď ma ovládne hnev?

Martina Magic o koučinguVedeli ste, že hnev (stres, úzkosť, strach atď.) sídli v inej časti mozgu než radosť, empatia, kreativita či flow? V tomto minitréningu sa naučíte, aké 3 kroky  urobiť, keď chcete zmeniť svoje prežívanie. Vďaka posilnenej mysli budete mať harmonickejší život a pevné sebavedomie a dokonca budete vedieť zredukovať konflikty! Aplikáciu Posilňovňa mysle si môžete bezplatne stiahnuť do svojho telefónu.

Ako „správne“ pozitívne myslieť

Túžiš po pozitívnom myslení? Vnímaš, že ťa sťahuje vír pochyností, strachu či úzkosti? V tomto videu sa dozvieš: 🧠 ako sa meria schopnosť pozitívne myslieť (hodnota PQ – link tu) 🧠 kvôli čomu je mega dôležité vedieť, čo chceme dosiahnuť 🧠 ako vyzerá „dobre vychovaný“ výsledok/cieľ 🧠 že je OK myslieť negatívne – sme na to miliónmi rokov a predkov naprogramovaní (je OK nebyť OK a čo s tým?) 🧠 príklady ➕ myslenia v praxi

Ako získať zdravé sebavedomie

-> Prečo prevažne myslíme negatívne? -> Kvôli čomu je dôležité myslieť pozitívne? -> Ako zastaviť Sabotérov v našej mysli? -> Má pochybnosti o sebe aj majster sveta? -> Ako prekonať syndróm podvodníka? a mnohé iné… Ďakujem za pozvanie na rozhovor o koučingu, sebavedomí a zdraví našej mysle s Evkou Peknušiakovou.

Čo nám bráni dosahovať naše sny

Keby ste vedeli, čo vám bráni dosahovať vaše sny, pomohlo by vám to? Som presvedčená, že áno a preto vám posielam informáciu o fascinujúcom výskume, ako funguje náš mozog, keď niečomu veríme. Ak vás zaujíma, ako vám v plnení vašich snov môže pomôcť koučing, napíšte mi správu.

Ja sa to nikdy nenaučím!

Pomysleli ste si to niekedy alebo dokonca vyslovili nahlas? Vedomá alebo bdelá komunikácia nie je mýtus. Je to zručnosť, ktorá sa dá natrénovať a posilňovať. Vďaka malých úpravám v spôsobe komunikácie sa v našom živote (a v živote našich blízkych) udejú veľké divy.

Ako by malo vyzerať efektívne vedomé predsavzatie?

V tomto videu vám objasním techniku efektívnych predsavzatí, čo sa môže hodiť pred koncom roka alebo kedykoľvek, keď chcete vizualizovať svoj budúci stav.

Koučovanie detí

Ako vám funguje výchova a komunikácia s deťmi? Prestaňte s nimi rozprávať o „problémoch“, začnite hľadať chýbajúce zručnosti. Martina Magic predstavuje svoje zistenia o koučingu detí a aké má benefity.