Ako na efektívny predaj svojich koučovacích služieb?

Odpoveď prináša tréning:

Ako vytvoriť zážitkový webinár, ktorý predáva

Chcel/a by si si vytvoriť magnet alebo nízkonákladový produkt?

Túžiš zabaliť svoju expertízu do zážitkového webinára vedeného koučovacím štýlom?

Premýšľaš, ako vytvoriť webinár, ktorý zaujme a predá Tvoje služby? 

ako vytvoriť zážitkový webinár

Moje meno je Martina Magic. Školím a koučujem od roku 2014. Mojou špeciálnou srdcovkou je tvorba webinárov, ktoré predávajú. Od neslávneho marca 2020 som objavila, že online priestor ponúka oveľa širšie možnosti, ako predať a efektívne monetizovať svoje know-how.

Keď mi v marci 2020 padli všetky koučovacie a školiace zakázky, vrhla som sa do online prostredia. Začala som svoje služby predávať v angličtine do zahraničia a objavila som nové možnosti, ako zabaliť a monetizovať svoju expertízu.

Ak túžiš po tom, aby si rozbehla svoje podnikanie, potrebuješ vytvoriť produkt, ktorý nesie Tvoj podpis, ako komunikuješ, akú energiu vyžaruješ a aké sú Tvoje hodnoty, čomu veríš. To všetko sa dá efektívne pripraviť do formy webinára, ktorý vytvoríš raz a predávaš neustále.

Jedinečné know-how designu školení a tvorby zážitkových webinárov

Na tomto webinári s Tebou pozdieľam všetko, čo som sa o vedení školení a webinárov naučila za ostatných 8 rokov. Pripravila som Ti skratku, ušetrím Ti čas: nemusíš testovať, využi rokmi overené skúsenosti.

K prihláške pripájam aj formulár, kde môžeš zapísať svoje požiadavky a otázky – aj toto Ťa naučím, ako vytvoriť zážitkový webinár tak, aby sa každý účastník cítil vypočutý, aj keď tam budeš mať desiatky divákov.

Dôvod, prečo sa oplatí v akomkoľvek štádiu biznisu vsadiť na webinár je okrem iného ten, že si vieš z komfortu domova otestovať svoje školiace schopnosti, než sa pustíš trebárs do školenia naživo.

Tak čo, ideš na to?

ČO SA NAUČÍŠ: 

 • ako si vyskladať obsah webinára, aby prinášal účastníkom zážitok a želanú zmenu,
 • ako sa na webinári nenásilne prezentovať ako expert,
 • čo (ne)podporí zážitok účastníka na webinári,
 • technické záležitosti, ktoré s tvorbou a predajom webinára súvisia,
 • ako zakomponovať do webinára následnú predajnú ponuku,
 • ako webinár naceniť,
 • ako sa na webinár pripraviť psychicky – ako podporiť sebavedomie,
 • ako predávať záznam webinára,
 • a ďalšie veci, ktoré si vypýtaš.

Tento webinár bude – ako inak – interaktívny, praktický a zážitkový. A hlavne – jeho obsah budeme tvoriť spoločne, kedy Ti naživo ukážem, čo robím a prečo to robím a čo tým sledujem.

PREČO SA OPLATÍ VYTVORIŤ ZÁŽITKOVÝ WEBINÁR?

 • Webinár Ti umožní, aby Ťa ľudia spoznali, nacítili, umožníš im vstúpiť do Tvojej expertízy a objaviť, ako pracuješ.
 • Webinár vytvoríš raz a predávaš aj zo záznamu – vytvoríš si buď magnet alebo pasívny príjem (low cost produkt).
 • Vďaka online webináru vieš osloviť viac ľudí než keď robíš 1:1 – je to efektívna forma predaja a reklamy.
 • Ak vytvoríš zážitkový webinár – Tvoji ľudia zažijú premenu a budú vnímavejší kúpiť si Tvoje ďalšie služby.

Si ready?

Teším sa na Teba.

ako vytvoriť zážitkový webinár

KEDY?

11. december 2023 od 19:00 do 20:00 – live mentoring na Zoome

KDE?

záznam webinára obdržíš e-mailom

ZA KOĽKO?

Záznam + účasť na live mentoring 11.12.2023: 199 Eur

LIVE MENTORING 11.12.

60 minútový mentoring

pracovný zošit k webináru

checklist, na čo nezabudnúť

Kurz 4 piliere rozvoja koučovacieho povolania mi neuveriteľne pomohol pri prvých krokoch, ktoré som potrebovala spraviť, aby som si vôbec dokázala predstaviť seba ako kouča. Martina v kurze úžasne vysvetľuje rôzne techniky, ako si definovať cieľovku, vytvoriť ponuku, ako získať klientov… Každý z modulov je informačne hodnotný a veľmi som ocenila aj pracovné zošity, ktoré boli skutočne prepracované a tak sa môžem k mojim myšlienkam kedykoľvek vrátiť. Celkovo kurz hodnotím veľmi pozitívne s vysokou pridanou hodnotou, oslovil ma najmä svojou praktickosťou a musím povedať, že to bol jeden z najlepších online kurzov, ktoré som absolvovala. Ďakujem ❤️
Jana Turzová,
V sérii webinárov – 4 piliere rozvoja koučovacieho podnikania som si našiel konkrétne praktické tipy a nápady ohľadom rôznych aspektov rozvoja koučovacieho biznisu. Najviac bolo pre mňa prínosná časť ohľadom predaja. A v rámci toho nielen praktické tipy k predaju a predajným rozhovorom, ale aj časť ohľadom mindsetu pri predaji. Ako je dôležité uvedomiť si a nastaviť sa tak, že predávať svoje služby je prínosné pre budúcich klientov. Bolo to pre mňa užitočné, keďže ja patrím medzi tých ľudí, ktorí majú z minulosti ohľadom predaja nie zrovna podporné presvedčenia. Páčili sa mi podklady k jednotlivým webinárom, lebo okrem toho že slúžia na vypracovanie si cvičení, umožňujú efektívne vrátenie sa k jednotlivým častiam.
Martin Novák,
Rada by som s vami pozdieľala svoje uvedomenie si, ktoré vyplynulo v diskusii na webinári s Martinou a síce že keď niekoho koučujem, dávam mu dar. A za dar, ako vieme, peniaze neočakávame.  Mati, ďakujem za možnosť odhaliť si toto presvedčenie. Tak s týmto nastavením by som naozaj ďaleko nezašla 🙂.
Mirka,

Do kurzu som vstupovala s tým že mám jasno čo chcem v mojom podnikaní dosiahnuť, chcela som iba doladiť ako. Martinin kurz upriamil moju pozornosť aj na miesta na ktoré som doteraz nemyslela, ukázal mi ako presnejšie zacieliť moju ponuku a dozvedela som sa niečo nové aj sebe.

Zároveň mi kurz priniesol konkrétne praktické rady a posilnil moje presvedčenie, že sa to podarí.

Majka,

Rozhodne odporúčam 4 piliere rozvoja koučovacieho podnikania každému, kto chce začať alebo skvalitniť už fungujúce koučovacie podnikanie. Maťa stavia nielen na skúsenostiach z rozbehu vlastného podnikania, o ktoré sa ochotne delí, no aj sleduje aktuálne trendy a zrozumiteľne ich podáva účastníkom. Navyše, Maťa nezabúda podporiť svoje slová výskumami, štatistikami a číslami. Obzvlášť prínosné pre mňa boli praktické rady a usmernenia, doslova šité na mieru. Najväčšiu radosť mi prinieslo, že som mala dojem, že spolutvorím webináre ,čo mi prišlo ako skutočne koučovské.

Žofia,

Chcela by som sa Ti Maťka veĺmi pekne poďakovať za veľmi prínosný webinár. Dlhšiu dobu som sa točila v kruhu a nedarilo sa mi pohnúť z miesta. Cítila som sa zaseknutá a nevedala som rozbehnúť svoj biznis. Vďaka webináru, ktorý som absolvovala, som si veľa vecí uvedomila, akým smerom sa chcem posunúť. Martinku určite odporúčam pre jej citlivý a zároveň kompetentný prístup.

Barbara,

Webinár „Ako vytvoriť zážitkový webinár, ktorý predáva“ s Maťou bol pre mňa veľmi obohacujúci. Najmä v tom, že som si uvedomil, že moje predstavy o webinároch sa úplne líšia oproti realite. Odporúčam každému, aby si reálne vyskúšal, či to, čo si o niečom myslí, aj reálne tak funguje. Maťa viedla webinár veľmi prirodzene a ľudsky a ani som si neuvedomil, ako ten čas prešiel. Ďakujem za niekoľko “aha” momentov. 🙂

Milan,