Niekedy stačí nový pohľad a svet zrazu vyzerá inak. Sebavedomá a odvážna žena zažíva úspechy na všetkých frontoch – v práci i doma, napriek tomu, že nemá ideálne podmienky. Pozná svoju hodnotu a nemusí nikomu nič dokazovať. Tieto záznamy webinárov kombinujú to najlepšie z koučingu, neurovedy a mentálneho fitnes. V mojej práci od roku 2014 prepájam hlboké uvedomenia vďaka zážitkovým technikám, ktoré pomohli stovkám mojich klientov.

V rámci webinára získaš navždy prístup k video a audio nahrávke webinára, podporným materiálom a hlavne – nástroje a metódy, ktoré prinášajú udržateľné zmeny.

A teraz si za zlomok ich hodnoty môžete dopriať posilnenie v týchto témach:

nekonečná Vnútorná sila

Objav a posilni 3 piliere pre nekonečnú vnútornú silu: životnú energiu, silnú myseľ a zdravé hranice. Záznam tohto zážitkového online tréningu Ti pomôže objaviť a posilniť vnútorné zdroje. Dovoľ si zažiť posilnenie a načerpanie síl. Dovoľ si venovať si čas a pozornosť. Pretože na Tebe a Tvojich túžbach záleží. Objaviť svoju nekonečnú vnútornú silu znamená aj pocítiť, že si správne tam, kde si, s tým s kým si. A ak nie, aby si našla v sebe silu to zmeniť.

Nie Som dosť dobrá

Koľko krát si si povedala, že tie pochybovačné myšlienky sú vlastne signál, že ideš dobrým smerom? Asi nie veľmi často, však? Vďaka zážitkovým cvičeniam objavíš, čo ovláda Tvoju myseľ, keď máš pochybnosti a vedie Ťa to k prokrastinácii a obavám. Nauč sa zastaviť vnútorného kritika a pokoriť imposter syndróm. Predstav si, čo všetko by v Tvojom živote bolo inak, keby Ťa nesabotovali Tvoje vlastné myšlienky?

Objav silu mysle a emócií

Záznam zážitkového webinára Ti prinesie porozumenie, ako funguje ľudská myseľ a ako sabotuješ svoje úsilie, rozpamätáš sa na svoju vnútornú silu – posilníš (seba)vedomieobjavíš spôsoby, ako spracovať náročné výzvy a premeniť ich na dar (tajomstvo skutočne posilňujúceho pozitívneho myslenia a prežívania), naučíš sa praktické techniky, ako vypnúť vnútorného kritika, nájdeš vlastnú cestu k pochopeniu emócií a ako s nimi pracovať.