Kurzy2017-04-23T20:20:25+00:00

Ponuka interaktívnych kurzov pre firmy, školy a verejnosť:

(ak ste nenašli, čo ste hľadali, ozvite sa mi a ja Vám pripravím kurz podľa vašich požiadaviek)

Efektívna komunikácia

Zážitkový workshop pre jednotlivcov a firmy

OBSAH: základy koučingu, tvorba koučovacích otázok, modelové situácie, ktoré vám ušijem na mieru, aby ste zvládli svoje komunikačné výzvy v práci alebo v živote, populárny koučovací nástroj, využiteľný v profesionálnej oblasti aj pri sebakoučovaní.

CIEĽOVÁ SKUPINA: zamestnanci, ktorí komunikujú s klientom, manažéri, personalisti, ktokoľvek, kto sa chce zdokonaliť v pozitívnej a otvorenej komunikácii.

pre cenovú ponuku ma kontaktujte

V dnešnej dobe je dostupných informácií až príliš veľa. Vy však nepotrebujete iba študovať, keď sa chcete niečo naučiť alebo privítať do života ZMENU k lepšiemu. Nevyhnutné je osvojiť si poznatky, trénovať ich a diskutovať s podobne zmýšľajúcimi ľuďmi. A preto vás pozývam na moje workshopy.

Čím sú moje „magické“ workshopy jedinečné?

Vediem ich koučovacím štýlom, to znamená, že od prvej chvíle ste aktívnym účastníkom a riešite si svoje témy. Štruktúra workshopu je koncipovaná tak, aby ste už počas nich pracovali na zmene, ktorú hľadáte. Workshopy sú popretkávané koučovacími (silnými, otvorenými) otázkami, ktoré inšpirujú k novým myšlienkam, motivujú k činom a provokujú k zmene myslenia. Nechýbajú cvičenia, hry a príbehy. To všetko preto, aby to bolo pre vás maximálne užitočné a taktiež zábavné.

Prečo sú workshopy s obmedzenou účasťou?

Práve pre váš komfort a môj individuálny prístup k vám. Počas workshopu pracujete so svojou témou od začiatku až do konca a odnášate si akčné kroky, aby neostalo iba pri slovách a aby nasledovali aj činy. Teším sa na vás! 🙂