Profesionálna pomoc podnikateľom je to,

čo katapultuje Váš biznis na vyššiu úroveň. 

profesionálna pomoc podnikateľom
Moje meno je Martina Magic a ako kouč a mentor sa špecializujem na pomoc podnikateľom v rôznych štádiách rozvoja ich biznisu.

Ako vám viem byť nápomocná?

MARKETINGOVÁ POMOC PODNIKATEĽOM

Nastavím Vám komunikačné stratégie tak, aby ste zaujali svojich klientov a aby od Vás nakupovali. Zacielite presne, aby ste nestrácali čas a efektívne podnikali. Pomôžem Vám so správou fanpage na Facebooku a konta na Instagrame. Naučím Vás, aké atribúty by mala mať Vaša webstránka, ako komunikovať so svojimi klientami cez blog a kontaktné formuláre. Objasním Vám dôležitosť „brand identity“, čiže nastavíme Vašu celkovú komunikáciu smerom k Vaším zákazníkom tak, aby Vás spoznávali a aby vynikla Vaša jedinečnosť.

Pomôžem Vám stanoviť obchodné ciele, nájsť ideálneho zákazníka a vyšpecifikovať Váš produkt alebo službu.

Taktiež v rámci konzultácií Vám viem nastaviť napr. pracovný email, texty na predajnú a objednávkovú stránku. Naučím Vás pracovať v grafickom programe, aby ste si vedeli sami vytvárať posty na sociálne siete alebo obrázky na web. Odporúčim Vám podklady pre tvorbu loga, zvučky, audia alebo videa. Mám skúsenosti s písaním e-bookov, ich grafickou úpravou a predajom online.

Máte ďalšie otázky? Ozvite sa mi na mm@martinamagic.sk 🙂

BIZNIS PLÁN

Pomôžem Vám vytvoriť kľúčový dokument pre štart Vášho podnikania. Spíšeme Váš obchodný zámer, posvietime si na vaše silné stránky, zistíme riziká, možnosti financovania, preskúmame konkurenciu, čo robí Váš projekt výnimočným a i.

Vďaka môjmu koučovaciemu prístupu sa nám podarí vytvoriť jedinečný štartovací manuál, šitý Vám na mieru, ku ktorému sa budete môcť vrátiť opakovane aj po čase a dopĺňať ho. Vďaka vytvorenému podnikateľskému plánu si utriedite priority, stanovíte si dlhodobé ciele, Vašu víziu. Napokon sa Vám budú jednoduchšie stanovovať aj menšie, čiastkové ciele a akčné kroky vedúce k nim.

Vďaka podnikateľskému plánu uvidíte väčší obraz, aj menšie dieliky. Proces plánovania Vám pomôže rozpoznať kľúčové aspekty a tiež objaviť nové, ktoré by mohli ovplyvniť úspech Vášho podnikania. Pomoc podnikateľom je vždy individuálne vnímaná v celkovom kontexte Vášho podnikania a pripravená Vám na mieru.

OSOBNOSTNÝ ROZVOJ AKO FORMA POMOCI PODNIKATEĽOM

KOUČING – pátranie po vašich vlastných riešeniach

V rámci konzultácií využívam aj svoje koučovské vzdelanie a Vy benefitujete z toho, že Vám ponúkam koučovacie rozhovory. Počas koučovania si viete vyriešiť podnikateľské témy, ktoré Vás trápia, nadobudnete sebavedomie a energiu, ktorú potrebujete.

MENTORING – rady skúsenejšieho

Za posledné roky strávené v podnikateľskom prostredí som získala cenné skúsenosti a známosti, o ktoré sa s Vami rada podelím. Mentoring je vhodná forma tam, kde koučing už nestačí.

MASTERMIND SKUPINY – skupinová aktivita pre rozvoj Vášho podnikania

Som zakladateľkou prvého mastermind programu v Košiciach. Vďaka inovatívnemu koučovaciemu prístupu a malému kolektívu napredujete k svojim cieľom oveľa rýchlejšie. Taktiež získavate cenné kontakty pre spoluprácu a podporu podnikania.

Bezplatné konzultácie

Pôsobím aj ako konzultantka pre Slovak Business Agency v oblasti Marketing a Manažment, kde si môžete požiadať o 10 hodín bezplatných konzultácií.

Viac informácii nájdete na www.npc.sk alebo sa môžete opýtať mailom na  rp.ke@npc.sk

Ozvite sa mi, teším sa na spoluprácu!

    Prečítal/a som a súhlasím so spracovaním osobných údajov
    súhlasím

    Prečítal/a som a súhlasím so Všeobecnými obchodnými podmienkami
    súhlasím